Азиатска козметика и грим 19

  • 39 193
  • 780
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 429
И мен можеше да изкушат, но до БГ твърдо не насочвам нищо.

Най-после дойде реда и на онзи засукан спешъл едишън къшън на Sulwhasoo -
Скрит текст:









Много е красива кутийката, но за жалост снимките не могат да предадат достоверно този разкош - има матови детайли, също и гланц, златни акценти, рисунката е на няколко пласта и създава лек триизмерен ефект.
Цвета на самия къшън, също не излиза верен - нито той бие така на жълто, нито аз съм толкова розова... Всъщност цвета ми пасва идеално, което си е голяма изненада, защото е #21, а на другите марки този номер, винаги ми е доста светъл.
Не само цвета, но и формулата ми хареса много, необичайно издържлива (в сравнение с другите,
които съм ползвала през последните години) и няма оня ужасяващ лъскав финиш, който все уцелвам при конкуренцията. Завършека е по-скоро полу-мат/сатен, абе все едно за мен са я правили Sunglasses
А има и прилично покритие. Сега щях да цапна няколко рефила, ако вече не беше късно Cry
Струва ми се малко по-суха, ама аз нали съм свикнала на мазни и лъщящи, та това нищо не значи, а и пак си се разнася с лекота.
В крайна сметка вече къшъна на Troiareuke, не ми е единствения любимец, има си компания на върха на личната ми класация.

# 391
  • Мнения: 1 795
blixa, останаха ми очите! От къде го поръча?

# 392
  • Мнения: 429
Разрових се из архива, който съм си спретнала - получила съм я октомври 2018, води се специално пролетно издание - Peach Blossom Spring Utopia Limited Edition (2018г)
https://www.sulwhasoo.com/int/en/experience/now/1210311_3263.html. Взела съм я от ebay, пак от същия продавач, за който скоро писах, че получих онзи големия комплект на sum37 - getlovsome
Всъщност първо си взех козметичната чантичка от серията, като утеха, защото смятах, че повече от 20$ за къшън никога няма да дам Joy
Скрит текст:







# 393
  • софия
  • Мнения: 1 201
Хубавици, моля да ме извините, ако нечия интелигентност  се почувства обидена, но.. за тези, които си общуват с БП. Всички може да се подхлъзнем. Днес получих това. Да не се вържете случайно!!!

# 394
  • Мнения: 807
Здравейте,
На 33г., имам проблемна кожа все още, смесена към мазна.
Искам да си взема нов ексфолинт за лице, доста хора ми казват, че е хубаво да мина на течен вариант. Бихте ли ми препоръчали продукт, който да почиства порите?

# 395
  • Мнения: 1 795
borisova.v, задължително двойно почиствате, добра хидратация, продукт с bha ( например cosrx) и слънцезащита. Назад имам подробен пост за почиствани на пори/ черни точки

Светулка, благодаря! Тия гадове след спама с дчл, сега започнаха и с пощите да се пробват да крадат пари! Че са ни малко официалните такси, ддс- та и простотии, та сега да пълним и нечий чужд джоб... Аман!

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 13:31 от Viola Tarakanova

# 396
  • софия
  • Мнения: 1 201
Добър дееен, моля дайте съвет! Ползвам аз от известно време tranex toning essence dual  на medi peel. Съдейки по името му, трябва да е напред в рутина та. И аз като Ина го слагах като first, но производителят казва да е последно.След него мажа друг тоник и ампулата gluthion (за която пък пишат да е първа). И двете са течност, млечно бяло, но с водниста консистенция.
Съвсем се омотах:confused:

# 397
  • Мнения: 1 795
Дай състав, за да може да се коментира.
Глутатиона е пептид, мисля че имаше и ферменти във формулата.  Транексамовата киселина май беше с арбутин и няколко вида вит.С. Като цяло двете едновременно не ми се връзват

# 398
  • Русе
  • Мнения: 681
Харесах си много този тонер на Barr!Много интересен и хубав състав!
https://www.yesstyle.com/en/barr-centella-calming-ampoule-toner- … ml/pid.1076860166

# 399
  • Мнения: 86
swetulka, какво точно е това съобщение от БГ и подхлъзването, че аз нещо не разбрах каква схема се опитват да въртят Sad

# 400
  • Мнения: 3 632
Съобщението не е от Български пощи.

# 401
  • софия
  • Мнения: 1 201
Chris, фишинг е!! Наподобяват БП, вкл. И с подобие на логото им. Целта е да те накарат да, дадеш данни от карта.
Да ви кажа, че аз в такива случаи чета всяка дума. Всичко, което не звучи типично за административния език, ме води към измама.

# 402
  • Мнения: 670
Вчера ми пристигнаха три пратки от превозвача, едната е от Жолсето.  Мисля вече само в краен случай да пазарувам от тях, ако съм много на зор за някой продукт и не мога да го намеря другаде и нямам абсолютно никакви запаси. Единият от продуктите - SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil е със срок на годност до края на октомври 2021 г, остават по-малко от 11 месеца... А уж го вземам за резерва. Тъкмо мислех скоро да започна с The History of Whoo Essential Cleansing Oil, който съм купила в началото на 2019 г, а се оказва, че той е с 1 година по-дълъг срок на годност. Не знам за кой ли пореден път вече ми се случва това с Жолсе, много съм им ядосана, ако бяха писали, че е с кратък срок на годност изобщо нямаше да го взема.

Скрит текст:

# 403
  • Мнения: 429
Мдаа, неприятно е... и аз го изпитвам често, объркват ни плановете така. Имам чувството, че концепцията "запаси за черни дни" им е непонятна. И при японците май е същото - бях се заинатила да открия срока на годност на няколко продукта, писах на продавачите (ибейски японци) и отговора беше все един и същ - не се тревожете, продуктите са ни пресни Triumph
Накрая седнах и подробно обясних на един, че много ме интересува колко е срока или поне shelf life-а на дадения продукт, понеже имам още 10 за същата стъпка и няма да го ползвам веднага след получаването. И пак същия отговор - пресен бил. Ма аз упорита, питам друг продавач за кодовете по продукта и дали някой не е свързан със срока. Седна да ми обяснява за номерата на партидите, че служели за изтегляне от пазара, ако се установи проблем и пак ни гък за срока. Е, отказах се. Подозирам, че не трупат като нас, свикнали са всичко да им е на една ръка разстояние винаги щом им потрябва.
Все пак Джолсето обикновено предупреждава ако от срока остават до към 6м, ама не винаги...

# 404
  • Мнения: 1 976
За японската козметика намерих това.

Общи условия

Активация на акаунт