Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 22 109
  • 765
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
В пощата идват и сме плащали митница,но се бяхме оляли с поръчка 350$. Поръчка 100+ $ минава без проблем. Черен петък при тях не съм виждала.

предполгам искаше да кажеш под 100 $ минва без проблем.
Моята поръчка ще е около 40$ Grinning

# 316
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Ние поръчваме над 100$ заради безплатната доставка.

# 317
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
Има ли безплатна доставка под 100 долара с код? Мисля, че имаше код във фейсбук групите.

# 318
  • Мнения: 1 798
Има ли вероятност поръчките ни от 11.11 да дойдат  тази година?

# 319
  • Мнения: 7 588
В сайта на Коди изрично си пише да се поръчва под $80 за държави от ЕС, за да не бъдат спрени поръчките на митница. Има ли някой от София с поръчка от $100, която да е минала митница? Питам изрично за хора от София, защото тук митничарите пипат яко, а за други градове знам, че са по-ларж. Един единствен път моя поръчка от извън ЕС над €30 не е минала митница, а никак не ми се занимава, особено защото преместиха пощата към митницата чак зад летището.

# 320
  • Paris, France
  • Мнения: 14 150
Има ли вероятност поръчките ни от 11.11 да дойдат  тази година?

Да, даже този месец за по-големите. Всичката електроника и електрически неща на всички хора около мене, които поръчаха вече са тръгнали. На съседката, дето поръча лампата даже е тръгнало едно гелче за трансфер на фолио от 1.80лв. Рядко нещо от 11.11 ми е пристигали след Нова година. Е, има някаква вероятност това да се случи. 4 пъти (от 400) не дойде поръчката. Помолих продавачът да удължи срока и само един не го направи, но пък като отворих спор, че стоката не е дошла почна да ме увещава да затворя спора и щял да я прати пак. Обясних му, пе ако затворя спора не мога повече да отворя нов и му казах, че ако прати наново и я получа ще затворя спора. Не се съгласих, обяснявайки, пе вече съм помолила 2 пъти да се удължи срока и продавачът не е реагирал и си поисках парите. Али ми върна парите. Останалите продавачи сами ми предложиха да ми върнат парите., като двама го предложиха при изтекъл за спор срок. От двама не поисках парите, защото са честни, парите бяха малко. Едните са  GDcoco миналата година. Поръчах 2 лака, хпрата удължиха срока, но лаковете не дойдоха. За 3 лева не исках да ги ощетявам заради тъпите пощи и митници. Идват нещата. Започват да идват към края на ноември, като понякога първи идват нещица за 50 стотинки, а големи поръчки от по 20 лака идват след тях. Търпение трябва и затова не ги препоръчвам за начинаещи без нищо за нокти у дома. Лампа и ел. Пила може. Те ми идват за 1-3 седмици.

За Коди - има автобусни линии от Украйна, които пренасят багаж срещу 1-2€ на килограм. Отивате да си го вземете от офиса им. Така ги получавах аз доскоро. Много е удобно и няма нужда да се изкупува половината сайт.

# 321
  • София
  • Мнения: 10 329
Има ли вероятност поръчките ни от 11.11 да дойдат  тази година?

За Коди - има автобусни линии от Украйна, които пренасят багаж срещу 1-2€ на килограм. Отивате да си го вземете от офиса им. Така ги получавах аз доскоро. Много е удобно и няма нужда да се изкупува половината сайт.

Нев, за БГ ли говориш? Не съм чувала за такива.

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
Има ли вероятност поръчките ни от 11.11 да дойдат  тази година?

За Коди - има автобусни линии от Украйна, които пренасят багаж срещу 1-2€ на килограм. Отивате да си го вземете от офиса им. Така ги получавах аз доскоро. Много е удобно и няма нужда да се изкупува половината сайт.

Нев, за БГ ли говориш? Не съм чувала за такива.

Аз също за пръв път чувам. Някой доставял ли е до България по този начин?

# 323
  • Paris, France
  • Мнения: 14 150
Във Франция съм, но и до БГ градове има автобуси от Украйна. Идете в офисите им и питайте! Преди ходех да чакам автобуса, но после шофьорът оставяше пратката в офиса. С техен шофьор ме запозна приятелка украинка и той носеше доста неща за разни хора. Няма значение от кой град тръгва автобуса, важното е да може да идете, вие или друг човек и да ги приберете от офиса.

# 324
  • Мнения: X
По -скоро бих пуснала пратката до Англия и после си я взимам от превозвача. Ползвам ГГ БГ  и до момента проблеми съм нямала.

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Аз Коди поръчах от страница на жена в моя град, взех си лично нещата, при което установих, че мъжът е руско говорящ и явно така си внасят нещата.

# 326
  • Мнения: X
https://www.facebook.com/wwwkodipro
намерих тази страница и от нея си помогнах кои цветове да избера от сайта:)

# 327
  • Мнения: 261
В сайта на Коди изрично си пише да се поръчва под $80 за държави от ЕС, за да не бъдат спрени поръчките на митница. Има ли някой от София с поръчка от $100, която да е минала митница? Питам изрично за хора от София, защото тук митничарите пипат яко, а за други градове знам, че са по-ларж. Един единствен път моя поръчка от извън ЕС над €30 не е минала митница, а никак не ми се занимава, особено защото преместиха пощата към митницата чак зад летището.
Спирането на митница на пратките от Коди не зависи от града, и от сумата, а си е лотария. Както и за всички пратки извън ЕС. Последната ми пратка от Коди, на стойност 75долара я спряха, беше на митница София, а аз не живея там. Всички пратки минават през митница, спират на случаен принцип. За сравнение, имала съм пратки и на стойност 150 долара, които не са спирани. Лотария. Това, което пише на сайта на Коди, за 80 долара, не е вярно за БГ, платих си мито. Но когато ми потрябват повече нещица, пак ще поръчам от там, защото въпреки митото ми идва по-евтино.

# 328
  • София
  • Мнения: 10 329
Аз имам 4-5 поръчки от коди.про, всички над 100$, нито една не е отишла на митница, за сметка на това се разправях с митничарите за колонка от 5$, имат право да спрат всичко независимо от цената.

Така и не поръчах пила, ето тази я мислех до последно, по реших, че за един път месечно ще прежаля обратнатното въртене и ще използвам дремела на скъпия.
https://www.aliexpress.com/item/1005001515422824.html?spm=a2g0o. … a313-e79251d49556

Харесах тази, но има една нула повече в цената Simple Smile
https://www.aliexpress.com/item/1005001588301760.html?spm=a2g0o. … ,searchweb201603_

# 329
  • Мнения: 7 588
Да, могат да спрат всичко, ако имат съмнение, но от комуникацията с доста хора от други градове съм установила, че най-често митница София спира пакети, а в други градове често подабни пратки не ги спират, затова питах конкретно за София дали някой случайно се е разминал с плащането на ДДС и такса към пощите.
Над, ти от кой град си?

Аз съм сигурно най-големият балък, защото днес след края на промоцията реших да си напазарувам още Grinning Поръчах няколко дипинг пудри на UrSugar за правене на супер нашумелите декорации пуловери. Някоя от вяс прабвала ли е да прави такива?

Общи условия

Активация на акаунт