Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 20 424
  • 765
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 2 005
Благодаря много Simple Smile Това са лаковете

Вишневия е 959, ако не се вижда добре, но е наистина стахотен. Лесно се нанася, траен, на тъмно е вишнев, на светлина има много дискретен блясък, като фин златен прах, но съвсем не като брокатен, едва забележим е.
Базата и топа (без лепкав) са Michey. И от тях съм много доволна. Сега май са Monasi, моите са отпреди година поне и не знам сега дали е същото качество.
Невена, зеленото не ти го препоръчвам. Сложих го на три слоя и пак ми стоеше прозрачен. Може би трябва черна основа отдолу, но в момента нямам.
Вкъщи имам един друг зелен котешко око, който е по-хубав. Само с негона два пласта става супер. Обаче не е при мен да го видя
 Мисля, че Росалид беше, щото е в малко шише и бързо посвърши. Макар че понякога май е по-добре така, да не застояват.

# 496
  • Мнения: 2 585
Здравейте, като се лакирате сами слагате ли си маска на лицето.
На мен много ми миришат лаковете...

# 497
  • Мнения: 50
Втори опит върху ноктите на мама🤗

# 498
  • Мнения: 7 530
Здравейте, като се лакирате сами слагате ли си маска на лицето.
На мен много ми миришат лаковете...

Не. Маска слагам единствено, когато пиля с ел. пила. Но и не усещам лаковете да миришат, освен ако не ги доближа до носа си.

Аз да питам някой от вас ползва ли кетийка за дезинфекция на инструменти и стерилизатор? Ако да, какви?

# 499
  • Мнения: 2 585
Здравейте, като се лакирате сами слагате ли си маска на лицето.
На мен много ми миришат лаковете...

Не. Маска слагам единствено, когато пиля с ел. пила. Но и не усещам лаковете да миришат, освен ако не ги доближа до носа си.

Аз да питам някой от вас ползва ли кетийка за дезинфекция на инструменти и стерилизатор? Ако да, какви?

Може да звучи много смешно, но аз се доближавам доста близо до ръцете си и по тази причина ми миришат. Но това за мен е единствения вариант да съм максимално прецизна.

# 500
  • Мнения: 4 872
Използвам дезинфектант за инструментите под формата на спрей.

# 501
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз ползвам тази лампа за стерилизация

# 502
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 467
Хриси, браво - хубав маникюр си направила на майка си! Hug А върху бялото фолио ли има или пигмент русалка? Много хубаво блести!
Относно миризмата- аз не ползвам маска като се лакирам, и на мен преди не ми миришеха, не ги усещах. Сега по ги усещам, особено топът на Веналиса си мирише. Но не ми дразни. Ако ти дразни можеш да ползваш маска, защо не? Всеки си се лакира както му е приятно.Hug

# 503
  • Мнения: 7 530
Или лакиране на отворен прозорец, аз лично така процедирам с обикновените лакове, защото те наистана си миришат гадно.

# 504
  • Мнения: 50
Хриси, браво - хубав маникюр си направила на майка си! Hug А върху бялото фолио ли има или пигмент русалка? Много хубаво блести!
Относно миризмата- аз не ползвам маска като се лакирам, и на мен преди не ми миришеха, не ги усещах. Сега по ги усещам, особено топът на Веналиса си мирише. Но не ми дразни. Ако ти дразни можеш да ползваш маска, защо не? Всеки си се лакира както му е приятно.Hug

Благодаря 🤗
Не знам точно как се води, аз му казвам брокатче 😆
От този комлект е
Първа картинка, първи ред, третото подред 😁
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07VQTMBHM/ref=sspa_mw_detail_2 … ie=UTF8&psc=1
😊

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 22:28 от Hrissi07

# 505
  • София
  • Мнения: 10 291
Oще едно интересно видео, май ще пробвам това брокатено укрепване Simple Smile



Превъртете първите 5мин. Simple Smile

# 506
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Черен петък в manicurezone - от там купих продуктите на Claresa, но продават и
 NAI_S
 

# 507
  • Мнения: 420
Плътни ли са цветовете на Клареса и NAI_S
Черен петък в manicurezone - от там купих продуктите на Claresa, но продават и
 NAI_S
 

# 508
  • София
  • Мнения: 10 291
Може ли линк и от къде купувате Индиго, мисля да ги пробвам, ако имат отстъпка за ЧП.


Мноооооого ме е срам, но миналата година, като бях в Германия и споделихте че ще спират базата на Алесандро се заредих с цели 3, не е като да нямам бази..... ама мнооооого ми е любима Simple Smile

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
https://indigo-sofia.bg/en/524-gel-polish-base-and-top-coats
Над, аз от тук поръчах. Нямат почти никаква информация в сайта, но момичето като ми се обади за потвърждение на поръчката ми отговори на всички въпроси и каза,че работят по подобряването на сайта. Мисля, че имат страница и във фейса и там можеш да питаш, ако имаш въпроси преди поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт