Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 37

  • 69 936
  • 771
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
2 месеца?Смяташ,че причината е в теб?!

# 301
  • Мнения: 3 418
2 месеца?Смяташ,че причината е в теб?!
Ами да. "Ям" всичко-ботокс, филъри, конци. Имам автоим.заболяване и вероятно е там причината. Последните три пъти, при три различни лекарки слагах и толкова си трае.

# 302
  • Мнения: 35
Плашите ме с тези паднали клепачи! Та аз именно поради тази причина слагам ботокс-за отваряне на погледа. И винаги се е получавало. Даже вчера пак сложих и съм доволна-единствено ме е яд, че вече бързо ме пуска, около 2 мес и малко ми трае.
Аз също искам да си сложа боток с тази идея, да се вдигнат веждите и да се отвори окото. Но бях на консултация и ми казаха, че нямало как да стане. Ботокса отпускал, трябвало мезоконци. Вие къде ходите? На кои зони ви поставят ботокс?

Също така, мисля най-накрая да направя нещо за хлътванията под очите и за провисването на долната част на лицето. Мисля си за радиочестотен лифтин и филъри. Обаче чета нещо за скин бустери. Това да не би да е нещо като филър, но по-леко? И последно- къде да ида в София?!?!

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 00:37 от Екатерина84

# 303
  • Мнения: 3 589
Аз пак да вмъкна своето мнение RF лифтинг да се прави на непровиснало още лице, за да не се получи по-лош ефект. По-добре инвестирайте парите си в конци, скинбустер, мезотерапия, филъри, каквото препоръча лекарят, а не радиочестота.

# 304
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Момичетата, които поставяте ботокс в Дерма акт, дават ли ви сертификат или карта какво точно са ви поставили, от коя партида и какво количество?

# 305
  • Мнения: 250
Уж следя темата редовно, а това с дефектната партида ботокс в Дерма Акт съм го пропуснала. Знае ли се кой е производителят?
Това като цяло  е много притеснително!! Предвид,че е най-силният познат токсин,какво значи "дефектна" партида? Това е огромен риск..другият път като е "дефектна",може да се окаже примерно много по-концентиран и да има ужасни и страшни последствия за клиентите.
Карате ме да се замисля и да разровя кой орган и как (и дали) ги контролира тези продукти 🙄 И изобщо какъв им е статута, дали минават толкова тестове и контроли като лекарствата, или съвсем не...
И коментарът ми не е насочен към Дерма Акт, а към производителите на ботокс.
Ужас.

# 306
  • Мнения: 23 062
В случая се търсеше причината ботокдът да не работи както се очаква.Може да не е била дефектен, а неправилно съхранен при транспорта.Предполагам ще кажат ако стане ясно.

# 307
  • Мнения: 5 746
Имате ли съмнения, че понякога не ви слагат цялото количество филъри и ботокс? Например искаш 1 мл, а ти слагат половин мл или по-малко от 1мл? Иначе ти показват ампулата, но после има ли възможност да остане определено количество в спринцовката?

# 308
  • Мнения: 23 062
Имате ли съмнения, че понякога не ви слагат цялото количество филъри и ботокс? Например искаш 1 мл, а ти слагат половин мл или по-малко от 1мл? Иначе ти показват ампулата, но после има ли възможност да остане определено количество в спринцовката?
Не

# 309
  • Мнения: 3 589
Момичетата, които поставяте ботокс в Дерма акт, дават ли ви сертификат или карта какво точно са ви поставили, от коя партида и какво количество?
Не

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
За филърите винаги са ми давали паспорт,но за ботокса не

# 311
  • Мнения: 23 062
За филърите винаги са ми давали паспорт,но за ботокса не
+1
Скоро погледнах и аз.

# 312
  • Мнения: 11 010
Имате ли съмнения, че понякога не ви слагат цялото количество филъри и ботокс? Например искаш 1 мл, а ти слагат половин мл или по-малко от 1мл? Иначе ти показват ампулата, но после има ли възможност да остане определено количество в спринцовката?
Не
Когато ходих на консултация и обсъждахме поставянето на филъри, ми обясниха, че дозата си е моя и ще ми сложат цялото количество на 1 или 2 пъти.

# 313
  • Мнения: 23
На мен Денкова ми даде паспорт за ботокса и на мен са ми казвали, че ако тя ти прави процедурата, каквато и да е, винаги ти прави паспорт и редовно записва, какви процедури ти е правила по-картона/амбулаторния лист.
А момичета, щом ви се струва скъпо при Денкова препоръчайте ми добър дерматолог, който взима по-малко?

# 314
  • Мнения: 23
А може ли някой да ме насочи към добра подробна тема за избелване на зъби? Защото наскоро свалих брекети и зъбите са ми на петна.

Общи условия

Активация на акаунт