Съвет за марка кола

  • 6 978
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
ABS ако откажат, което ама много често се случва, оставате направо без кола

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 а тая простотия каква е??????????


от година АБСа  не ба4ка,по наша вина и искам да ти кажа 4е проблем с колата няма ама никакъв

# 46
  • Мнения: 12
Най-хубавата кола е служебната, а после новата! Японски и немски коли това е истината.Преди да си вземеш каквото и да е влез във форумите за коли не ти говоря за www.mobile.bg а фоума на отделна марка Opel,BMW,Honda и т.н..Там хората карат такива коли и всеки си казва колко му струват частите и всичко.

www.opelclub-bg.com/forum

www.audibg.com/NEW

bmwpower-bg.net/forums

За всяк марка автомобил си има форум.

# 47
  • Мнения: 141
ABS ако откажат, което ама много често се случва, оставате направо без кола

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 а тая простотия каква е??????????


от година АБСа  не ба4ка,по наша вина и искам да ти кажа 4е проблем с колата няма ама никакъв

Оправяйте го това, докато е време. Сестра ми така се фрасна в една кола, просто някакъв тъм компютър решил, че като се натиснат спирачките, ги връща в начално положение. И резултата - прас в предната. Пишман работа по пътищата от неизправни автомобили. Хора умират от такива работи. Не е шега.
С нетърпение чакам влизане в ЕС. Да затегнат положението. И всичко, което не струва, да не върви по пътищата и да убива или осакатява хора.

# 48
  • Мнения: 2 309
ABS ако откажат, което ама много често се случва, оставате направо без кола

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 а тая простотия каква е??????????


от година АБСа  не ба4ка,по наша вина и искам да ти кажа 4е проблем с колата няма ама никакъв

 newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • Мнения: 107
аz ве4е споменах от коли и ремонти нераzбирам,НО нашата кола не е откаzвала спиране или подобни,особено когато мъжо караше с 200 бърzайки zа работа и пенсионер каращ последен модел мерцедес ре6и 4е 6те мине с скорост 80 в на6та лента та идеята е 4е и тогава неоткаzаха спира4ките Peace

# 50
  • Мнения: 130
А защо не KIA SORENTO?Подхвърлям само като идея,не съм специалист,но съм доволна като ме возят  Rolling Eyes

# 51
Ако можеш да караш кола със задно предаване, пазарувайте БМВ. Но аз съм за Ауди! Не ми харесва електрониката на новите Пежа наистина, Волвото няма вече нищо общо със стария си имидж на здрава кола. Аз бих си купила някой див джип, напр. сега последния Туарег е много добръъъъър! Двигателчето 3,0 дърпаше багер в един тест и още доста хора в България са ми се хвалили от него.

Но каквото и да вземете ви пожелавам късмет, това е най-важното, което трябва да притежаваш, за да си вземеш читава кола втора ръка!

Чакаме да се хвалиш!  bouquet

# 52
  • Мнения: 13 512
Е,вече прекалявате.... момичето ви говори за кола -клас Пежо или 5 год. Ауди4 примерно,вие и говорите за Туарег! Дайте и някакъв смислен съвет...започнахте да изреждате коли от по 150 000 лева! Освен това,ако представата ти за див джип е Туарега, то недей да даваш повече съвети. Нищо лично,дори не те знам коя си,за първи път ти виждам името.А сега да се разгарят спорове  за коли между жени,ще е много глупаво.

# 53
  • Мнения: 4 473
Марката няма да коментирам, само ще вметна, че производството трябва да е японско Peace

# 54
  • Мнения: 1 451
Марката няма да коментирам, само ще вметна, че производството трябва да е японско Peace

Японските освен за тунинговане и стрийт рейсинг, за друго не стават Wink

# 55
Сладурано - Monda, хайде наистина да не натоварваме хората от форума със спорове за коли. За съжаление те вече видяха недотам информираното ти мнение. Явно във Варна нямате достатъчно инфо за автомобили, та затва не се изказвай така неподготвена.

Повярвай за джипове и автомобили мога да споря доста и то имам инфо от първа ръка. Освен това не си ти човекът, който ще поставя под въпрос възможностите да се подвизавам в не един подфорум, НАЛИ? А и както виждаш вече написах коментар по повод марките, които авторката пита.

А между другото ти имаш ли автомобил или поне книжка? Това беше ритуричен и многозначен въпрос...

Иначе ти желая много успехи. Ако искаш да продължиш пиши ми на лични, но не вярвам да имам време...  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 473
Марката няма да коментирам, само ще вметна, че производството трябва да е японско Peace

Японските освен за тунинговане и стрийт рейсинг, за друго не стават Wink

Ей сега се изказа неподготвен Wink Не съм шофьор все още (надявам се до месец-два да стана) и по тази причина се въздържам от по-обстойно мнение, но имам доста наблюдения и мнения на хора наистина разбиращи от автомобили, при това безпристрастни.
Иначе и аз съм заклет фен на марката BMW Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 451
Това си беше шегичка. Макар, че масовите "японски" марки, които се продават в България, не са произведени точно в Япония и са направени точно да се харесват на масовия среден потребител. Аз съм разговарял с приятели в Щатите, които твърдят, че там младежите си вземат основно японски автомобили и ги тунинговат за гонките.  Peace

# 58
  • Мнения: 2 309
Айде,нема нужда от разбирачи...............!
Да си купиш немска,френска,патагонска,японска,малайзийска и пр. кола си е късмет!!!Ако ще и нова да е и от 200 000 евро да е!
 И най-класната да е,няма гаранция...
  Имаме и немска и френска кола и съм еднакво доволна!

# 59
  • Мнения: 13 512
Сладурано - Monda, хайде наистина да не натоварваме хората от форума със спорове за коли. За съжаление те вече видяха недотам информираното ти мнение. Явно във Варна нямате достатъчно инфо за автомобили, та затва не се изказвай така неподготвена.

Повярвай за джипове и автомобили мога да споря доста и то имам инфо от първа ръка. Освен това не си ти човекът, който ще поставя под въпрос възможностите да се подвизавам в не един подфорум, НАЛИ? А и както виждаш вече написах коментар по повод марките, които авторката пита.

А между другото ти имаш ли автомобил или поне книжка? Това беше ритуричен и многозначен въпрос...

Иначе ти желая много успехи. Ако искаш да продължиш пиши ми на лични, но не вярвам да имам време...  bouquet
Няма какво на лични! Ето тук, пред целия форум ти се извинявам. Права си, аз  даже книжка нямам,камо ли кола да съм карала. Е,не всички във Варна са като мен, има и хора,които имат автомобили,че може би и джипове..това че аз не познавам такива си е друг въпрос.Аз инфо от първа ръка нямам,даже и от  втора нямам-само от списания и форуми  си вадя изводи. Още веднъж моля да бъда извинена за тъпия си опит да пиша по тема, по която нямам право.
И последно- ритОричен  произлиза от ритОрика,а не ритУрика.Това поне от собствена ръка го знам.

Общи условия

Активация на акаунт