Черен петък 2020

  • 125 638
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 3 589
Аз взех от емаг. В момента още има някакви намаления. 40%на скъпитемодели, около 20% на бюджетните.

# 1 381
  • Мнения: 68 642
В емаг а с 50 и нагоре лева.
Намерих...мерси все пак.

# 1 382
  • ново
  • Мнения: 5 960
В емаг а с 50 и нагоре лева.
Намерих...мерси все пак.
Тета, ако все още не си купила виж Скайфон, gsm-bg.eu Поддържат най-ниски цени.

# 1 383
  • Мнения: X
ТЕТА, К'сиаоми (май сайоми му викат) за телефон. Много добри технически характеристики и изгодна цена.Много съм доволна.

# 1 384
  • Мнения: 5 993
А от Зара вече може ли онлайн да се поръчват парфюми, защото преди не успявах онлайн да си поръчам, понеже политиката им беше такава. Сега гледам май и няма намаления за парфюмите им.

# 1 385
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз търся бюджетен телефон за подарък. Гледах Самсунг А41 за 256 лв Техномаркет миналата седмица.

# 1 386
  • София
  • Мнения: 6 726
За телефони може да видите и в Ситител

# 1 387
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз си взех Xiaomi Note 8 pro, много хубаво снима, но така и не ме грабна и взех iPhone 11 Pro, ако някой проявява интерес да ми пише, една седмица съм го използвала.

# 1 388
  • Мнения: 11 333
Дали утре ще има по голямо намаление в Answear.bg? Не съм пазарувала от сайта до сега. Ако ще е като днешното, да не чакам до утре?

# 1 389
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Дами помагайте моля!
Дъщеря ми иска раничка на Guess за Коледа.В 7 клас е, но сме много важни вече.
Гледам в официалния сайт, но пусто много скъпички.До 100 лв. да дам, ама по-вече, то просто няма смисъл мисля.Някъде реплики да сте мяркали онлайн?Не знам от къде да я купя.От малък град съм, избор-нулев.
Благодаря ви предварително.

# 1 390
  • София
  • Мнения: 6 726
Дали утре ще има по голямо намаление в Answear.bg? Не съм пазарувала от сайта до сега. Ако ще е като днешното, да не чакам до утре?
Answear нямат за мен никакво намаление. Часовник там го открих с доста по-голяма надценка отколкото беше в друг сайт с намаление.

# 1 391
  • Мнения: 2 108
Дами помагайте моля!
Дъщеря ми иска раничка на Guess за Коледа.В 7 клас е, но сме много важни вече.
Гледам в официалния сайт, но пусто много скъпички.До 100 лв. да дам, ама по-вече, то просто няма смисъл мисля.Някъде реплики да сте мяркали онлайн?Не знам от къде да я купя.От малък град съм, избор-нулев.
Благодаря ви предварително.
obuvki.bg , fashiondays

# 1 392
  • Мнения: 444
В Грация 30% намаление на всичко.Аз си купих боти цвят бордо естествена кожа за 51лв.

# 1 393
  • Мнения: 1 457
Дали утре ще има по голямо намаление в Answear.bg? Не съм пазарувала от сайта до сега. Ако ще е като днешното, да не чакам до утре?

Едва ли ще има, явно това са им намаленията..
Аз пуснах вчера една поръчка, че ми пратиха ваучер за 25 лв за рождения ден и реших да го използвам.

# 1 394
  • Мнения: 9 481
Телефон нов ми трябва. Около 250 лв. 300 и нагоре не. Някъде да сте мяркали?

Хавая отпада. Ксиоми или Самсунг нещо...?

Благодаря.

Взех такъв и съм изкл. доволна..от друг продавач и беше на по-ниска цена; разгледай:
https://www.aliexpress.com/item/4001034538926.html?spm=a2g0o.pro … ,searchweb201603_

Общи условия

Активация на акаунт