В ЮНСКОТО Tумбаче Расте Близначе или Раче (Тема 2 - 2021)

  • 22 593
  • 722
  •   1
Отговори

Анкета

Колко бебенца чакате?

Опции:

# 675
  • Мнения: 3 413
Момичета, минах преглед. Всичко е наред с малкия мъж. Пулса беше 158. Май не е на 100% вярно това, че е момиче с толкова висок пулс. Акушерката каза, че имало доста бременни с Ковид... Следващия път ще питам дали се отразява на бебоците.
В коя седмица видяха пола?

# 676
  • Мнения: 103
Момичета, а при мен стана на прегледа нещо, което не очаквах. Всичко е наред с бебчо, Но... Видяхме една позната, която веднага споделила с майка ми. Направо откачих... Със съпруга ми мислехме начини как да им го кажем, а тя се похвалила.🤔🤔🤔 Не съм очаквала такава простотия честно. В момента съм много разочарована. 😭

# 677
  • Мнения: 2 232
Според моя следящ около 16г.с се виждал пола. Предполагам обаче, че ако специалиста е добър и апарата е добър, може и по-рано.

# 678
  • Мнения: 727
С миналата бремнност още в 11г.с. ми казаха, сега съм в 12та. Към тези седмици вече става ясно. Вече друг въпрос е дали бебето ще е благосклонна да застане в подходяща позиция да се види Simple Smile

b.vel., изключително неприятно така! Как може да има такива нетактични хора, не знам...

Момичета, а за тромбофилията моята лекарка каза в Геника. Там ли сте ходили да се изследвате и вие?

# 679
  • Мнения: 103
b.vel., изключително неприятно така! Как може да има такива нетактични хора, не знам...



И това го прави бременна жена. Ужасно много се напрегнах, имам усещането, че сега ще звънне на всички роднини да им се похвали от мое име. 😫😫😫

# 680
  • Мнения: 2 523
icecube, аз съм ги правила в Геника и съм много доволна. Пазят ти пробата и после може да изследваш още без да даваш кръв.

b.vel., рядко тъпа постъпка. И то на майка ти точно. Какви са тези хора!!?

# 681
  • Мнения: 1 044
b.velНаправо съм изумена. Супер грозна постъпка! Angry Сега каквото и да и кажеш на тази особа, няма да промени това, че ви е отнела този специален момент. Но може би все пак е добре да разбере как се чувстваш.

# 682
  • Мнения: 62
b.vel., изключително неприятно така! Как може да има такива нетактични хора, не знам...



И това го прави бременна жена. Ужасно много се напрегнах, имам усещането, че сега ще звънне на всички роднини да им се похвали от мое име. 😫😫😫
Изключително нетактично! И да ви отнеме този важен момент! Но не се напрягай, станалото - станало.

# 683
  • Мнения: 1 739
b. vel., много тъпо! Не я защитавам, ама сигурно е мислел, че майка ти знае. Хората са доста тъпи на моменти и несъобразителни!
Пола миналия път го видяхме в 12-13 някъде на ФМ. Сега в сряда съм на преглед, ама не знма дали ще се види. А и има голямо значение дали бебето ще се покаже, че една приятелка е вече в 19 и още не знаят пола, въпреки многото опити да се види.
Тромбофилиите и аз в Геника съм ги правила,ама преди 5+ години още.

# 684
  • Мнения: 661
Здравейте, и аз ви напускам и желая на всички лека бременност и здрави бебета.
Днешния преглед показа голямо изоставане. Лекаря каза, че надеждата е супер малка. Ако до една седмица не се появи кървене ще трябва да ида пак и да ме изпрати в болница за кюретаж.

# 685
  • Мнения: 106
b.vel, наистина изключително неуместна постъпка. Думи нямам!

Ние например с мъжа ми отлагаме да кажем на родителите ми. Не очаквам изобщо добра реакция и искам да си спестя точно сега неприятен разговор. Все пак чакам да мине и генетичния тест и се моля всичко да е наред. Ще им кажем само ако всичко е наред и след 12 седмица. Наистина сега не ми се слушат обвинения.
Миналата година снаха ми роди и понеже таткото е на 45 г. какви ми ги чуха ушите, колко били безотговорни, това бил егоизъм, да създаваш деца толкова стар и т.н и т.н. 

А аз ще съм почти на 42 през юни, така че не очаквам различна реакция...

# 686
  • София
  • Мнения: 1 658
Само да не забранят отново женските консултации, защото ще умра от притеснение!

# 687
  • Мнения: 2 523
Съжалявам Mateya Zoe. Все пак се надявам да има шанс и положителен развой! Flowers Four Leaf Clover

Миналият път разбрахме чак в 5 месец, защото бебето все се криеше. Понякога се дупи директно и се вижда и по-рано. Късмет си е.

# 688
  • Мнения: 753
Mateya Zoe съжалявам за неприятните новини,и все пак надеждата умира последна.

Ние този път сме решили да е изненада дали е момче или момиче(много се надяваме да е момиче).Ако се окаже момиче ми се иска да купя по момичешка количка+столче за кола,та не знам как ще стане това със закупуването и чакането на доставка след свършен факт, особено в това лудо време.

# 689
  • Мнения: 548
Mateya Zoe, съжалявам и аз. Потърсете и второ мнение все пак.

B.vel, аз мисля, че е твой пропуск, че не си я предупреила. Хората реагират различно. Тъпо се е развила случката, но аз преди няколко дни бях в подобна.
Звъня на съседката на нашите - децата са ни набори и се чуваме периодично. Споделих ѝ, че съм бременна и тя много се зарадва. По едно време се светнах, да ѝ кажа, че нашите не знаят. И тя: "Ооо, добре, че ми каза, 100% ако се бяхме засекли във входа щях да ги поздравя за хубавата новина и щеше да стане неловко."
Така и миналата година записвах час за фотосесия в България, а нашите още не знаеха, че ще ги изненадваме за Коледа. Предупредих фотографа, който е приятел на брат ми и баща ми и получих същия отговор: "Аааа добре, че каза, щото като нищо да им бях казал."
И сега ние казваме на сульо и пульо, но приятели и роднини още не знаят. Всеки е предупреден.

Общи условия

Активация на акаунт