Изпитани сайтове за парфюми - 34

  • 55 229
  • 779
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Makadamia, до Б-я ли поръча от parfumdreams? Моята поръчка я отказаха, на третия ден след плащането и ми върнаха парите. Поръчах до превозвач и предполагам че адреса му е проблем. Писах им, но още нямам отговор.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Темата гърми, благодаря за нея.Никакви парфюми не искам, освен Либре Интенз или Линтерди Интенз и то ако са само на много, много изкушаваща цена.Иначе не! Не искам да трупам парфюмни паметници в къщи.Бих си подарила една палитра на Наташа Денона и продължавам да купувам бяла козметика, това е.Засега от никъде не чакам нищо.Успешни покупки на всички.

# 32
  • Мнения: 2 963
Makadamia, до Б-я ли поръча от parfumdreams? Моята поръчка я отказаха, на третия ден след плащането и ми върнаха парите. Поръчах до превозвач и предполагам че адреса му е проблем. Писах им, но още нямам отговор.
До България поръчах, над 70 евро доставката е 0 .

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 09:43 от macadamia

# 33
  • София
  • Мнения: 9 470

Чудя се на YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM NUIT BLANCHE  заради добрата цена в Дъглас и добрите отзиви и на LANCÔME LA NUIT TRÉSOR NUDE заради хубавите снимки от съфорумка.
Благодаря! Simple Smile
Честно казано, на място бях изкушена и от BLACK OPIUM NUIT BLANCHE Laughing, който за мен е по-хубав от класическата версия на парфюма. Помолих да ми пръснат на китката и уханието ме преследваше доста дълго извън мола... Доста приятен! За цената си в момента за 30мл си заслужава покупка от всякъде!

Аз от началото на месеца се обзаведох с  BLACK OPIUM от Нотино и LANCÔME LA NUIT TRÉSOR NUDE Дъглас.
От размяна Good Girl Legere, Scandal by Night JPG, La Belle JPG, LBEB L'eclat edp, Addict To Life Christian Dior и Sì Fiori Giorgio Armani.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 10:16 от kopche

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема! Чакам черния Петък защото още не съм решила какво ще поръчам. Плюс от мен за нотино бърза доставка и много добре опакована пратка😊
Скрит текст:

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Macadamia, а как плати в parfumdreams?
Неколкократно съм се опитвала да правя поръчка от този сайт, но все ми отказват и ми връщат парите. Може би наистина адресът на превозвача е проблем.

# 36
  • Мнения: 35 962
удържам диетата макар, че заглеждах клое-тата
единственото, което харесвам, имам у дома и то в голяма бутилка

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Звучи като литър от нещо шотландско отлежало. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 38
  • Мнения: 2 399
Саси, за белия Клиник - сложно е да те посъветвам. Три ноти се открояват - роза, пачули и мускус. Трябва да харесваш рози, за да ти допадне. Няма сладост, лек, ежедневен, романтичен.

# 39
  • Мнения: 35 962
Звучи като литър от нещо шотландско отлежало. Stuck Out Tongue Winking Eye

стотица зелено Grinning

# 40
  • Мнения: 556
Благодаря за новата тема, Радика! Heart
Имам набелязани много неща и планирам поръчки с козметика и парфюми.
Много неща си харесах в Makeup и Parfimo.
A Notino имат ли все още 10% на всичко?
Поправка: Погледнах и все още важи кодът. Blush

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 15:00 от sweety_kitty

# 41
  • София
  • Мнения: 2 374
galeta, lili_78, моята поръчка я направих с адрес на превозвача GGBG.BG. Вчера получих мейл от parfumdreams, че е изпратена. Платих през PayPal.
Получих от Дъглас BLACK OPIUM NUIT BLANCHE и 2 мостри подарък (най-накрая и на мен да сложат нещо бонус), вече съм снего. Чудесен е, по мек от оригинала е. Бутилчето на живо е много по-красиво и тъничко и мъничко за 50 млилилитрово.

# 42
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Чакам си една разкошна Seta Moresque и след това ви блокирам отвсякъде! 🤣🤣🤣

# 43
  • Мнения: 3 907
Нямам нищо за получаване към момента. Отказаха ми поръчката на два комплекта от Е Маг. Чакам от тяхна страна, като обезщетение ваучер за 15 лв.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 13:20 от Ellinor*

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Vesika и аз платих с пейпал и дадох адрес точно на GGBG, но ми отказаха поръчката. Преди години съм пазарувала от там, а сега не зная защо не става.

Общи условия

Активация на акаунт