🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 8

  • 21 743
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 425
Зуека каза, че няма никакви ограничения. Не само че участник от първия сезон може да е във втория, но и гост маска може да е и редовен участник.

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 00:12 от Lilly_85

# 751
  • Мнения: 14 617
Бебето ми беше от неприятните образи,но Къци много приятно ме изненада.Наистина подхожда много професионално към ангажимента си.Шоуто като цяло ме отегчава вече.Поглеждам от време на време.Митко Павлов и гостите му по бнт,са ми по-интересни.Тук скучен панел.Днешният гост,отврат.Изобщо всички от времето и екипа на ''ку-ку'' са ми свръх противни екземпляри с грозни муцуни.Многобройните деца в публиката също ми писнаха.Особено като се заизреждат да подаряват рисунки на участниците.Адски досадно.

# 752
  • Мнения: 191
Само че Златният каза, че никога не е готвил по телевизията. Май се издразни, че го смятат за някой шеф. Според мен е спортист.

Здравейте! Знам, че не съм се включвала до сега в темата, но ви следя с удоволствие и не мога да се сдържа да  не споделя с вас моето предположение за Златния, а именно - Сами Хосни.
Уликите много се връзват за него.
Обиколил е Европа, Америка и Арабския свят
Спортува и постига всичко сам с много усилия
Бъркат му често името
Живял е с много хора (фермата)
Сега живее с любим човек.

Какво мислите? 🤔

# 753
  • Мнения: 487
Сами беше участник в конкуренцията.Не вярвам да го вземат него

# 754
  • Мнения: 1 173
Като гост панел...нещо по-адекватно днес.  Не разбирам защо са решили изобщо Владо Пенев да е там?!

# 755
  • София
  • Мнения: 5 752
Изненада ни Къци. Много ми харесаха физиономиите на панела, толкова бяха сигурни кой се крие под маската. Simple Smile

# 756
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Това с риболова за Златното ме води единствено към Гъмов, но по нищо не ми напомня да е той.
На мен пък много ми прилича, тази вечер особено много по глас. Иначе Гъмов ми беше първото предположение за Златния още след първия лайф.
Сега погледнах, в Черешката през 2018 вечерята му я е сготвил Август Попов, той само се лигави около него.

# 757
  • Мнения: 11 541
Сега Юлиян да не се появи под някоя маска? Те двамата си имат история от друг формат.
Уникален Къци. Браво!
Едва ли са поканили още един участник от първи сезон.

# 758
  • Мнения: X
Владо Пенев и той не знае защо е там, не само този, който го е поканил. Най-скучният панелист за двата сезона. Никакви опити или напъни от негова страна да се включва адекватно и интересно.

# 759
  • Мнения: 6 148
На мен ми хареса Тончо като панелист. От всички досега беше най-адекватен, явно е гледал по нещичко, не се излага с нелепици.

# 760
  • Мнения: 27 447
Всички ли улики обясниха за Къци ?

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 00:03 от femmi2

# 761
  • Мнения: 1 425
Във Фейса видях един коментар, че бащата на Златка Райкова ѝ бил казал да не се жени преди 30 - това го казала в Капките. Тя ги прехвърли вече, но се замислих. Другите улики отговарят до голяма степен, а и тя беше едно от първите предположения (в миналото предаване тя каза, че са я познали на някакъв етап).

# 762
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Браво на Къци! И на мен ми падна ченето когато си свали маската. Страхотен е.

# 763
  • Мнения: 1 173
Скри ни маските,Къци! Явно е наистина отдаден актьор!

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 00:10 от ilenkata

# 764
  • Мнения: 2 357
За Златка Райкова е интересно , защото преди време имаше постнато някакво стори в ИГ- задали са й въпрос дали е някоя от маските и тя е отговорила ' такива въпроси не се задават' с усмивки, което ми се стори недвусмислен намек. Обаче после не ми падна на нито един от образите и позабравих. Освен това не знам как ще скрие силиконовите бомби колкото и подходящ да е костюмът. Гласът също ми е много различен...

Общи условия

Активация на акаунт