Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 179
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 1 905
  • London
  • Мнения: 6 732
Новата тема сега ли ще се пуска, че подготвям статистиката
Май е време вече.

уф, Годива пък какъв бан си е заработила, винаги е била позитивна, хич не изглежда да е конфликтна, а и не пишеше много активно. Аз се чудех къде изчезна.

Е сигурно е за седмица, едва ли е вечен. Ще се върне.

# 1 906
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Новата тема сега ли ще се пуска, че подготвям статистиката
Май е време вече.

уф, Годива пък какъв бан си е заработила, винаги е била позитивна, хич не изглежда да е конфликтна, а и не пишеше много активно. Аз се чудех къде изчезна.

Е сигурно е за седмица, едва ли е вечен. Ще се върне.
не е за седмица.
отдавна я няма.

# 1 907
  • Мнения: 2 204
Не съм гледала самото начало на Фермата, но понеже тези дни се споменаха инстаграмите на някои от участниците, реших и аз да погледна. Разгледах инстаграма на Антония - определено много хубаво тяло и атрактивна като личност. Вероятно и много талантлива. Но да се включа малко клюкарската - в лице не ми изглежда на 28-годишна (на моменти около 35-37-год.🤭). Нямам много преки наблюдения какъв играч е била. А защо й казвате "косъма"?

# 1 908
  • Мнения: 5 119
Не съм гледала самото начало на Фермата, но понеже тези дни се споменаха инстаграмите на някои от участниците, реших и аз да погледна. Разгледах инстаграма на Антония - определено много хубаво тяло и атрактивна като личност. Вероятно и много талантлива. Но да се включа малко клюкарската - в лице не ми изглежда на 28-годишна (на моменти около 35-37-год.🤭). Нямам много преки наблюдения какъв играч е била. А защо й казвате "косъма"?
И какъв й е талантът?

# 1 909
  • Мнения: 3 074
Големите стратези се поомотаха леко, забелязахте ли?
Дани Маджика можеше да натисне повече на това, че е родител, силен е ,тихо и кротко можеше да взема имунитети и на финал зрителите да гласуват за един грижовен татко .
 Можеше да мине.
Вместо това,заради  флиртчето с Даяна , стана ясно, че "без жена не остава" , а това не помага за зрителския вот.
Даяна и тя голям стратег, вместо да е мила, самотна ,недооценена актриска  , която дори е влязла без хонорар...тя се прецака да се сваля със сгоден мъж и да придаде нов смисъл на "френд зоната". Освен това стана ясно,че не й е за първи път.
Надя имаше как да натисне на манджите, тъжна ,изстрадала домакиня от село,  мед, сирене, кучета, ала-бала. На нея този живот й е ясен , тя можеше да използва , че е в свои води, и да изпъкне не само с нещастия .
Вместо това виждаме злост ,която не се връзва с образа на отрудена жена .
Ще видим как ще се държат останалите участници към нея, след като са гледали предаването отвън. Очаквам да загуби подкрепа, както Веселка миналата година.

Как Надя подлъга Ангел незнам, но тя е мазна с мъжете,а и на него малко му трябва.
Да му почистиш и да му сготвиш и е влюбен😁

Тук категорично не съм съгласна. Много е хубаво на теория, но ако изпълнят това което предписваш, щяхме ..абе дори да не им знаем имената , и да ги одумваме какви са мижитурки. Едва ли щяхме да гледаме няколко месеца как Надя готви и чисти Дайчето тъжно да боядисва или кротко да си гука с някой ерген , ако нямаше дилема която да ни кара да се чепкаме тука, или Даню да ни прави фокуси и да оплаква съдбата. Въобще щяха да са копи пейст Стоян и Боби
Точно. И точно като тях щяха да напреднат в играта без негативи ( освен, че са безлични) , плюс това са и силни на битки за имунитет.

# 1 910
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Не съм гледала самото начало на Фермата, но понеже тези дни се споменаха инстаграмите на някои от участниците, реших и аз да погледна. Разгледах инстаграма на Антония - определено много хубаво тяло и атрактивна като личност. Вероятно и много талантлива. Но да се включа малко клюкарската - в лице не ми изглежда на 28-годишна (на моменти около 35-37-год.🤭). Нямам много преки наблюдения какъв играч е била. А защо й казвате "косъма"?
защото обичаше да готви манджи с косми. специалитет Smiley

# 1 911
  • Мнения: 14 830
Не съм гледала самото начало на Фермата, но понеже тези дни се споменаха инстаграмите на някои от участниците, реших и аз да погледна. Разгледах инстаграма на Антония - определено много хубаво тяло и атрактивна като личност. Вероятно и много талантлива. Но да се включа малко клюкарската - в лице не ми изглежда на 28-годишна (на моменти около 35-37-год.🤭). Нямам много преки наблюдения какъв играч е била. А защо й казвате "косъма"?
Щото като и се падна да готви развяваше буйни коси над манджите и хората после вадеха по една топка косми от хляба и от чиниите. И като и направиха забележка да се връзва и да си прибира косата докато готви, вместо да се извини врътна коса и се разфуча

# 1 912
  • Мнения: 2 204
Благодаря на отговорилите! 😀 Доста нагло и гнусно от нейна страна.

cardu, не знам, не знам😊, доколкото си спомням от визитката й, беше завършила художествена академия и рисува. 🙂

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 22:17 от green_lizard

# 1 913
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не е завършила НХА, учи дизайн в НБУ, а там може да учи всеки, без да е достатъчно талантлив, така да се каже.

# 1 914
  • Мнения: 2 204
Смиляна, моя грешка. 🙂 Не знам, аз съм такъв човек и все се стремя да видя хубавото у някого... Но от малкото наблюдение над нея определено не ми допада като поведение.

# 1 915
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не знам глобите на Анго, но заради Мария се върна казармения ред и ратайте да са на битки.

# 1 916
  • Мнения: 1 976
Ех, пак Надка виновна. Абе май различни предавания гледаме. Значи първо Надя му направи питка за чудо и приказ, а после на финала, не видяхте ли как плачеше, хем тъжна, хем горда от своя приятел, защото няма човек, който да не е горд от това което направи Ангел на Арената. Подкрепяше го, как да не го е подкрепяла. Да, не крещеше колкото Милена или Данчо и Петър от другата агитка, но му даваше от време на време много точни напътствия. И честно казано Ангел не се нуждаеше от кой знае колко подкрепа. Той си е единак, странник и саможив, преживял е много в живота и легионер е бил, видял е две и двеста.
Сега за битката пак. Всичко е изговорено вече, няма какво да добавя повече освен за битка номер 4.
Аз първоначално си излях гнева върху Иван и Андрей и скапаното правило за бутона на Алманаха (и с пълното право), но нека разгледаме битките. Моля вникнете в това което пиша, защото ще го представя и през призмата на бивш дългогодишен спортист, защото ще спомена и за фактора умора.
Така,
1 битка: Впечатляващ старт на Ачо с триона. 4 на 1 филии. Погром. Ама това бе пролога. Анго бе свеж и попиля Калата, нормално и логично. Впоследствие Ангел загуби тази 1 битка заради грешната си тактика с цепенето на дървата за огрев, но тази игра така или иначе нямаше никакво значение относно изхода на двубоя, така че няма смисъл да я коментирам повече.
2 битка: Тук категорична победа за Ангел, заради грубата си селска сила. Все едно гледах Бори мечката, хехе, как мъкнеше тази близо 90 кг. шейна като бръмбар сламка.
3 битка: Най-тежката и комплексна битка за мен. 5 звезди ***** Тук вече си пролича за първи път, че Анго почва да се уморява. Значи най-голямата сила на Ангел е в ръцете. Исполинска сила има. Здава гърбина, здрав кръст, здрави рамене и ръце. Обърнете пак внимание на битка 1, на класическата игра разрежи гредите на противника го помля, а тук когато трябваше да режат 5 дебели филии, Калоян го би с близо 30 секунди. Ето първия сигнал за това което предстоеше по-късно. Но тук шокиращо за мен, а и за всички останали бе, че Ангел бе по-бърз на въжения мост от Калоян с около 30 секунди, което бе шокът на епизода. Защото часовника, който сглобяваха Ангел изостана сама с 10 секунди от Калата и то защото обърка частта с дръжката, не я видя първоначално.
4 битка: и ето тук разковничето на целия дуел. Натрупната вече умора у Ангел си каза думата. Нямаше как, все пак той е на 41 г. а Калоян е на 28 г. а и Калоян активно спортува, не е само до годинките. Та Ангел загуби целия дуел в коването на моста. Там където трябваше да му е предимството, защото е ковал много повече от Калоян той загуби. На финала на играта Калоян би Ангел с 35 секунди. Смятал съм ги, Ачо загуби около 45 секунди по моста. 20 секунди отидоха за връщането да си вземе забравената дъска (за която Надя му подсказа първа) и още 30 секудни отидоха заради криво забити пирони?! Кога човек допуска такива левашки грешки? Когато умората се натрупва, така е в спорта. Когато си свеж и мисълта тече по-бързо и лесно. В тази 4 битка пак имаше зверско рязане, този път на 5 греди. Тук Калата имаше и късмета да е втори, защото му подсказаха да играе като Ангел, а Ангел докато се усети в началото и избра тази тактика изгуби едни 10, 15 секунди. Но нз, на самото рязане, Калоян пак го би с около 30 секунди. И после вече писах за прословутото коване на стълбата, където Ангел загуби целия дуел. На целенето с топките Ангел бе по-бърз от Калоян с около 30 секунди, но скапания мост му костваше 45 секунди и така, край.
С една дума много тежка и болезнена загуба за Ангел, защото не беше надигран, а така най-боли. Когато те победят категорично махаш с ръка и си казваш, ами дадох всичко от себе си, но противникът бе по-добър. А когато загубиш заради собствени грешки е много по-тежко. Само че ако тябва да съм до край честен, то за да се стигне до тези грешки си има причина и те са в леката умора у Анго, което е неминуемо и не говори за слабо кардио, напротив. Това не са професионални спортисти все пак, нека имаме предвид това, а самите битки бяха изключително тежки и физически изискващи.
Наистина браво на Калоян, доказа се срещу може би най-силния фермер, Ангел, но у мен остава горчивината от избора на Алманах за 5 точки и най-вече от правилото за най-бързия отговаря пръв.
Иван и Андрей, дано четете и дано разберете, че не сте прави и честни! Защото така не се дава шанс на по-възрастни играчи, на по-начетени играчи. Значи давате едно огромно рамо на младите и по-добре подготвените физически хора. А това все пак е Фермата и знанието трябва да тежи и да значи нещо. Защото не сме на олимпиада по лека атлетика все пак или се бъркам?

Чудесно и точно изказано мнение, моите уважения за това! Абсолютно подкрепям!

# 1 917
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А бе, аз се чудя какво ми липсваше на дуела вчера, а то Ангел нищо не открадна от арената, бе, та да има още глоби за следващия фермéр. Trollface

# 1 918
  • Мнения: 1 976
Смили, ще ме умориш:joy:

Абе нали мин седмица на Поли казаха, че била първият дуелист, получил Алманаха, а снощи за Ангел- че е третият. Е, кой е вторият?

# 1 919
  • Мнения: 419
Според мен Калоян (100 % ще е фермер според мен) ще избере мъжки дуел. Той сам каза, че трябвада се изравнят, но дали ще стане точно така ... не се знае. Дано е мъжки

Общи условия

Активация на акаунт