Загубих бебето си в 21 г.с.

  • 4 166
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 845
Миличка, съжалявам че се е случило това при теб. Аз също знам както преживяваш. Изпитах същото преди 3 години, дори се бях затворила  себе си и не исках да говоря за случилото се дълго време. Радвам се, че си направила първата крачка - че споделяш. Пожелавам ти в най-скоро време и ти да си щастлива майка, както съм сега в момента на две прекрасни момченца. Един съвет от мен - мисли позитивно и знай, че има едно мъничко ангелче горе в небето, което ще пази теб и твоето семейство. Hug

# 16
  • Мнения: 2 274
Приеми моите най-искрени съболезнования!  Cry

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Това е най-ужасното нещо, което може да се случи на една жена.
Сега гледай да се успокоиш, излизай, събирай се с приятели ( за да не мислиш за станалото) и живот и здраве скоро да си имаш друго бебе  newsm17

# 18
  • Мнения: 2 237
Много съжалявам за случилото се ! Cry
Каквото и да ти кажем,то няма да намали болакта ти .Бъди силна и гледай да се възстановиш,сигурна съм че ще си имаш друго бебче !
 Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 137
Не знам как да ти изкажа съболезнованията си много,много ,много съжалявам и силно те прегръщам.Това нещастие е голямо, но не бива да се отчайваш имай сила и ви пожелавам скоро да си имате друго бебче.  bouquet

# 20
  • Мнения: X
Съжалявам за загубата! Безсилна съм да изразя чуствата си пред такова нещо. Желая ти да бъдеш силна за да продължиш напред, а ние ще те подкрепяме и ще те очакваме с добра новина!

# 21
  • Мнения: 3 334
кураж мила fever и не се отчайвай Hug

# 22
  • Мнения: 5 475
Съжалявам за загубата ти!
Но бъди силна,възстанови се бързо и всичко ще е наред! Hug
Дано скоро се похвалиш с добра новина!  Peace

# 23
  • Мнения: 779
Бъди силна, миличкаfever.
Моя близка приятелка направи спонтанен аборт 1 седмица преди сватбата си ( и въпреки всичко намери сили да се ожени). Терминът й беше определен за 3-4 март тази година. Сега пак е бременна и чака бебчето си на 4-5 март догодина. Сякаш мъничето е решило да поизчака още 1 година. Сега вече си имат собствен дом и с нетърпение чакат най-голямата радост.
Знам , че това няма да спре болката, но може би ще ти даде надежда.
Желая ти щастие  Heart Eyes .

# 24
  • Мнения: 256
 Cry Моите искрени съболезнования , миличка. Казват, че колкото по-бързо се преодолее загубата, толкова по-бързо ще се зачене отново бебенце. Опитай се да мислиш позитивно и остави случилото се в миналото. Гледай само напред! Срещай се с приятели. Това ще те разсея. Сега не бива да оставаш сама с тъжните мисли. Силно те прегръщам.

# 25
  • Мнения: 326
Съжалявам, че ти се е случило това ужасно нещо... Силно те прегръщам! Вярвам, че след немного време пак ще забременееш и тогава всичко ще бъде наред! Горе главата! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 128
Съжалявам за загубата ти. Дано скоро четем хубави вести от теб Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 3 826
Миличка,моите най-искрени съболезнования.
Прегръщам те силно Hug.

# 28
  • Мнения: 7 111
Дано успееш да превъзмогнеш болката. В момента имаш насреща си любовта на най-близките си хора.   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 546
Миличка, искрено съжалявам...болката сигурно е огромна, но не губи кураж.И гледай напред! Hug

Общи условия

Активация на акаунт