Пубертетът при момчетата - тема 9

  • 50 480
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 756
На 14 сам ги махна, без да ни пита, защото бяхме против. Сега е погнал и баките Simple Smile

# 676
  • Мнения: 10 724
Малко след 15 ги махна с машинката заради момиче. Сега малко съжалява, защото растат по-тъмни, а е с много бяла кожа.

# 677
  • Русе
  • Мнения: 7 801
И двамата имат тримери и махат космите си според техните настроения. Големият (18) сега започна да се бръсне, за да му се сгъстяла брадата, иначе досега се обираше с машинката. Другите косми не го бъркат и ходи като горила. Пак, че е бял и рус. 
Малкото (12) маха всичко наред. Дал Господ косми при него, а той тъмен. Оня ден идва да ми се жалва, че си порязал мишницата с машинката, а аз все го бъзикам дали не си е отрязал топките още. Все забравя да слага най-късата приставка и понякога зъбците захапват кожата.

# 678
  • Мнения: 15 756
Големият (18) сега започна да се бръсне, за да му се сгъстяла брадата, иначе досега се обираше с машинката.

Моичкият пък иска да си прави кола маска, че не искал постоянно да се бръсне - да махал брадата периодично с кола маска, за да му е гладко лицето Rolling Eyes

Както се казва, нали знаете защо са изчезнали хората, които са живели по 1000 години - защото майките не са издържали децата да карат пубертета по 200 години Joy

# 679
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Лейди, да си прави лазерна епилация, като навърши подходящите години.

200 години? Не, благодаря Joy

# 680
  • Мнения: 9 152
За сега маха бакенбардите и космите от брадата/гръкляна/врата с машинката.
Мустаците не ги е почнал, а са си бая. Седят му като на някой рицар.

По крака , интимни части, подмишници и ръце не маха нищо. Космат е, но си е хубав Simple Smile Blush Heart Eyes
Аз не харесвам епилирани мъже.

# 681
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Момичета, помагайте за коледните подаръци. Направо изпадам в потрес какво ще им купувам тази Коледа. Досега четох специализираната тема, но там е по-разпиляно и почти няма идеи за тийн момчета. Hands Pray

# 682
  • Мнения: 13 892
По крака , интимни части, подмишници и ръце не маха нищо. Космат е, но си е хубав Simple Smile Blush Heart Eyes

Малиии и моят какъв е мъхест. Той по принцип има и гъста твърда коса до кръста, явно косъма му е такъв. Още няма косми само по лицето - лек намек на мъх, няма и по гърдите. Маха само с тример под мишниците заради кристал дезодоранта. Ако жена му ги иска епилиран не знам как ще стане. Все едно да епилираш килим. Дано си избере някоя като мен - дето над такива неща.

# 683
  • Мнения: 313
Вече поръчах за Коледа хубав парфюм. Ще мисля за още нещо. Най-вероятно някоя дреха. Започна да се гласи, като излиза от известно време насам.

# 684
  • София
  • Мнения: 6 288
Момичета, помагайте за коледните подаръци. Направо изпадам в потрес какво ще им купувам тази Коледа. Досега четох специализираната тема, но там е по-разпиляно и почти няма идеи за тийн момчета. Hands Pray

За сега сме измислили от нас безжични слушалки, от тези леко издължените, не бъдс. Всъщност само такива няма, ама това си поиска. Ще трябва да мисля от едните баби и дядовци и от едни приятели, но и аз се заструднявам много.

# 685
  • Мнения: 10 630
Моят син иска мотор... Или поне обещание за такъв, който да получи комбинирано с РД догодина лятото, когато стане на 16 😁
Схеми...
Не съм дала вот, за момента се въздържам, клонящо към НЕ.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Имат всичко моите. Получих просветление снощи по никое време. За малкото ще търся кола за сглобяване, не истинска, разбира се Joy Така, че приемам линкове в тази насока, ако някоя е купувала някога.
За големият - раница за лаптоп. За бала ще получи лаптоп.

Духи, мотор? Sad Косите ми се изправят от тези машини. Това, наред с PS е забранено у нас.

# 687
  • Мнения: 1 096
Здравейте, присъединявам се и аз към темата с един младеж на 13 във вихъра на пубертета. Хормоните го тресат яко, на моменти е непоносим, на моменти е много мил, отзивчив и внимателен. В училище се справя, но определено мързелът му го дърпа много назад. Много се дразни, че всички учители му дават сестра му за пример. Последната 1 година израстна много на височина, смени 3 номера на обувки.

За Коледа си пожела боксова круша и ръкавици. Спортува доста активно, но явно има нужда от още нещо където да отведе натрупаната енергия.

Мустаците си маха от близо 1 година с тример. Той е доста тъмен и космите започнаха да се виждат много. Голямата му сестра му оформя веждите, че почти срастват в една и не се чувстваше комфортно.

# 688
  • Мнения: 15 756
И нашите имат всичко от към технологии, така че за тази коледа подаръците вкъщи ще са: за пубера - анцуг комплект на Найк /направо е луднал на тема Найк/ + парфюм, за малката - новата книга на Анди студио. Аз ще се уважа с един луксозен био комплект нощен серум и крем за лице /видях, че сега е на промоция/, обаче ММ не мога да го измисля, та сигурно той ще отнесе един парфюм.

Ето един клип от мен, да се посмеете малко и да видя колко от вас ще открият образа на майката в свое лице. Аз я покривам на 90 % /само с влизането в стаята без да чукам се разминаваме/ Joy  Но открих и част от баща му в него хахахаха

https://www.youtube.com/watch?v=RN8cG5lh5Jw

Вчера синковеца ми го прати и ми пише отдолу "Виж се - това си ти" Joy

# 689
  • Мнения: 9 152
ДжейДжей, добре дошла!!! Hug

Lady Cassiopeia Duval, ох, изгледах го видеото, мислех, че няма да се разпозная в нищо, но се разпознах! Laughing

Видях, че има и видео за грешките на бащите. Joy

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 13:44 от Катерица

Общи условия

Активация на акаунт