Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 11 тема

  • 45 615
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Днес съм на салата от спанак, морков и цвекло с домашно козе сирене и семена

# 76
  • shumen
  • Мнения: 18 258
За утре за закуска-принцеси с кашкавал,за обяд ще имат в стола пиле с зеле и ориз,плод,за СЗ-кроасан и солети.

# 77
  • Мнения: 29 187
В крайна сметка се отказах от Ланчбокса. Поръчах тази!

# 78
  • Мнения: 27 931
Мими, така като гледам, тази май не е по-голяма от икейската? Честито Blush
Моята девойка не изяла днес любимата и иначе вкъщи крем супа от броколи- яла от лещата от стола! Joy А за леща по принцип не ще и да чуе... Laughing

# 79
  • Мнения: 29 187
Мими, така като гледам, тази май не е по-голяма от икейската? Честито Blush
Моята девойка не изяла днес любимата и иначе вкъщи крем супа от броколи- яла от лещата от стола! Joy А за леща по принцип не ще и да чуе... Laughing
Долче, по голяма е, с една идея, 1 л е! Дано ми е удобна...! Лека вечер!

# 80
  • Мнения: 27 931
Мими, доколкото помня, правоъгълната икейска е около 1 л, квадратната около 0,7 л- но може и аз да бъркам. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 29 187
Ще проверя грамажа Долче! Simple Smile
От мен за днес зелен боб с картофи на фурна, кисело мляко, бадемов хляб!

# 82
  • Мнения: 9 643
мими, хлябът ти изглежда супер! може ли в скрит текст рецептата.
сутринта пекох хлебче, та спретнах сандвич с домашна луканка, краставичка и кашкавал; ябълка; халвичка.

# 83
  • Мнения: 27 931
Ах, какъв хубав зелен боб, Мими Heart Eyes И хлябът също.
Храната на детето за днес (нищо особено различно, но поне ги харесва тези неща):

Кус кус с масло и сирене, баничка с извара и спанак, меки тиквени сладки, банан, мандарини и мляко с какао. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 29 187
Zenata,
Скрит текст:
1 чаша смлени бадеми/орехи/кашу, става каквито ядки предпочиташ, 4 айца, 1 бакпулвер, щипка сол, сиренце /вместо сиренце може зелении - пресен лук, спанак, рукола/.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Храна в кутията за у-ще на щерката:

МЗ - печени круша, ябълка и дюла с маскарпоне, лешници, лайм и дълъг пипер (уникален аромат !)
Обяд - ръжен сухар с пастет от сьомга и портокал за покапване;  салата зелена, червена, рукола, ябълка и орехи с хряново-горчичен дресинг;   сушени хинап и годжи бери.


# 86
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Днешният ми обяд: стъклени нудли със зеленчуци, семена и мъъничко свинско филе Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 1 635
Днешните кутии. Обядът забравих да снимам - спагети болонезе. Не мога да измисля утрешното меню. Тотално се изчерпах. Weary



Морена, сподели моля за дългия пипер, че ме хвана любопитството.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Джили, споделям разбира се.  Hug
Скрит текст:
Наскоро го купих и веднага му станах върл фен, уникална подправка - една, а аромата ѝ е микс от няколко - https://naturabg.com/podpravki/428-%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D1%8A%D0%B … pa_razfasovka=90g

# 89
  • София
  • Мнения: 3 730
Кутиите за утре.
О: Наденички, хлебче, хумусче, моцарелки. За СЗ щолен. Купешки.

Общи условия

Активация на акаунт