Сексът е ...

  • 9 405
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 638
Последното ти изречение не го разбирам( не само, поради липсата на препинателни знаци). Ти семейна ли си, от колко години?

# 16
  • Мнения: 15 356
Ами щом ти е ок ,защо не го обсъждаш с приятелките си?Не съм казала,че не е нормално по принцип.Ма и моите приятелки не горят от любопитство по моя сексуален живот.Не мога да си представя да седнем на кафе и да кажа "кажи сега,вие с Ники как сте в секса,а,а?",ми не е моя работа.

# 17
  • Мнения: 2 585
Ами щом ти е ок ,защо не го обсъждаш с приятелките си?Не съм казала,че не е нормално по принцип.Ма и моите приятелки не горят от любопитство по моя сексуален живот.Не мога да си представя да седнем на кафе и да кажа "кажи сега,вие с Ники как сте в секса,а,а?",ми не е моя работа.


Обясних още в първия пост. Обсъдихме го, но за мен 5 човека не могат да са някаква представителна извадка. По тази причина реших да пиша тук, с мисълта да се включват повече хора и да мога да си направя някакъв извод чисто за себе си.
Предполагам, че има и други хора, които не обсъждат такива неща открито и вероятно на тях би им бил интересен резултата от анкетата.


Обвързана съм, нямаме сключен брак. Не мислим за такъв. Намирам го за формалност и акт, който сам по себе си не променя връзката. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 28 533
Анкетата е писана като от 15-годишна. Заради това не вярвам, че си обвързана.

# 19
  • Мнения: 1 000
Интересно е да чуем и при вас как са нещата, щом си обвързана имаш поглед?

# 20
  • Мнения: 2 638
Аз запитах- семейна ли си, не какъв е правния статут на отношенията ви. А на мен ми е интересно, при обвързаните как е, щото за женените, знам.
[/quote]
Обвързана съм, нямаме сключен брак. Не мислим за такъв. Намирам го за формалност и акт, който сам по себе си не променя връзката. Simple Smile
[/quote]

# 21
  • Мнения: 246
Сексът е такъв, какъвто двойката си го направи. Изисква времето и усилието и на двамата партньори, за да е приятен и задоволяващ. Сексуалноста се мени с възрастта, при жените се увеличава и това е една от причините да става по-незадоводителен. Другата е, че мъжете ставаме по-мързеливи, приаме половинката за даденост и това задълбочава проблема. Почваме да проявяваме и комплекси..
А понякога просто партньорите не си пасват сексуално още от самото начало...

# 22
  • Мнения: 760
Ами, не знам за другите, но за мен секса е нещо много хубаво, без което трудно се живее. Само това мога да кажа.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 135
Като всяко нещо в живота - нито е черно, нито е бяло...има си своите нюанси..

# 24
  • Мнения: 2 638
Ама, разбира се, че за всички е така. И на мен ми е интересно поставянето в отделни параграфи- обвързан, разведен, свободен, женен.

# 25
  • Мнения: 35 961
И не на последно място познатите ми надали на 100% биха си признали, ако секса не е ОК. Все пак имаме още и още общи познати, такива неща се разчуват става неловко.

разчува се, ако клюкарствате с цел разнасяне на пикантерии, когато седите на маса

Голяма част от приятелките ми всъщност твърдят, че секса вече не е така страстен, прави се сякаш по задължение, ей така за спорта и не им доставя необходимото удоволствие.

необходимото емоционално удовлетворение може би?
защото един нестрастен секс по задължение и за спорта също води до физическо удовлетворение особено ако партньорите се познават добре

# 26
  • Мнения: 2 585
Анкетата е писана като от 15-годишна. Заради това не вярвам, че си обвързана.

Дали вярвате или не, не е предмет на темата. Дали съм 15, 30 или 45 годишна не променя факта какъв е секса.


Благодаря на всички, които към момента са се включили.

# 27
  • Мнения: 35 961
Дали съм 15, 30 или 45 годишна не променя факта какъв е секса.


изключително много грешиш, което значи, че си по-близо до 15 отколкото до 45 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 000
Айй, сори, ама годините важат за качественият секс, чу**не или любов.

# 29
  • Мнения: 2 585
Дали съм 15, 30 или 45 годишна не променя факта какъв е секса.


изключително много грешиш, което значи, че си по-близо до 15 отколкото до 45 Simple Smile


Нямах предвид, че възрастта няма значание за секса.
Имах предвид, че моята конкретна възраст към момента не определя качеството на секса на всяка една от потребителките, които гласуват в анкетата и коментират. Така, че това не следва да е предмет на разговор в момента.

И предвид любопитството възрастта ми е около 30те Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт