Изпитах вина към непознат

  • 4 924
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Ако знам, че непозната ще ме прегърне, ще си прежаля предната броня. Тя и без това е за смяна.
Ама Вълк, ако е грозна непознатата? И ако Вълчицата разбере?

# 31
  • Мнения: 2 929
Ха-ха стана весело! Абе, то и на мен ми се плачеше, ама нали затова плащаме застраховки. Застрахователите всичко ще оправят. Само ще загубя малко време да закарам колата до сервиза.
Добре, че сме здрави и без наранявания! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 585
Янтре, грозни жени няма. Все някъде ще има нещо, дето да разцъфне. А с Вълчицата сме две души в една, ако една прегръдка не преглътне, мани.

# 33
  • Мнения: 2 755
Извинете, че се намесвам в разговора, но ми стана интересно, ако супер красива жена те прегърне, какво ти променя това в живота занапред?  Все пак прегръдката  е някакъв момент и нищо повече.  Голям кеф ли е, че да се натягаме за прегръдки с непознати или целта е евентуално начало на по дълбоки взаимоотношения?

# 34
  • Мнения: 4 585
Не съм споменавал за красива жена. За супер красива още по-малко.
Вълнуващо преживяване и толкова.
При това социално дистанциране е невероятно. Вече ми е странно, като гледам филми с хора по улиците. Без маски, гъчкат се един о друг, едва се разминават. След двадесет години това поведение ще предизвиква какво? Страх, погнуса?

# 35
  • Мнения: 57
Дано е малкото зло, може сега да му е такъв отпечатък в съзнанието и да е добър шофьор цял живот. Може вие да сте по добри с непознатите. Вината е безсмислено нещо, не помага. Нека има позитивно развитие на нещага

# 36
  • Мнения: 154
Прочетох само първите мнения. Не се уточнява реална възраст, но ако е млад шофьор стреса в такава ситуация е огромен.
Първия път когато закачих нещо беше една подвижна врата на платен паркинг. В такова състояние изпаднах че ревах половин час и нямам никакъв спомен. Хората са ме свалили от колата, вода май ми даваха, преместиха ми колата.... Просто беше стрес. Реално на мен, на колата нищо ни нямаше. Вратата беше едва одраскана, но самия факт че нещо се е случило явно ми е подейсвал много.
Втория случай закачих една кола, докато завивах. Добре, че човека беше там, помогна ми да преместя моята кола, така че да не го надера повече, аз май пак ревах. Писахме протокол, никакъв проблем. Добре че беше спокоен човека....
В такива моменти адреналина и стреса са нормални, това включва и твоята реакция. Момчето ще се успокои, ти също си му помогнала. Ще осъзнае, че такива неща се случват и ще продължи напред с още по-голямо внимание. Не се обвинявай излишно.

# 37
  • Мнения: 12 810
... Вече ми е странно, като гледам филми с хора по улиците. Без маски, гъчкат се един о друг, едва се разминават. След двадесет години това поведение ще предизвиква какво? Страх, погнуса?
Хаха, и аз се стряскам, като видя в някой филм колко наблизо си държат лицата и то без маски! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 262
ти можеш да го прегръщаш колкото искаш, но ако се стигне до разправия между застраховките ще спре да ти е мъчно.

# 39
  • Мнения: 2 929
ти можеш да го прегръщаш колкото искаш, но ако се стигне до разправия между застраховките ще спре да ти е мъчно.

Най-кофти е, когато някой те удари отзад...за него. Той е виновен по презумпция.
Сега, в моя случай не беше така. Защото аз спрях, имах време да погледна в огледалото, да го видя, че лети с пълна скорост, да мобилизирам мускулите си за това, което ще последва и да натисна спирачката до откат - значи дистанията е била достатъчна за да спре....Но на мен лично ми се е случвало някой да ме засече и натепе рязко спирачки отпред. Като по чудо, благодарение на бърза реакция съм се измъквала да не го ударя. Иди после, че обяснявай, че не си виновен! Да не говорим. че в момента на рязкото ти спиране може някой да те удари теб отзад.
Всичко е оправено вече! Застрахователят ми изпрати чека и даже имам час в сервиза за понеделник.

# 40
  • Мнения: 5 262
Да. Но може много усложнения да се получат ако някой реши да не плати или че не струвало толкова или че другия и той бил виновен.
В градско винаги може да се наложи да се спре. Деца, коли, врати, котки, светофари , завиващи, намерили си място за паркиране ... какво ли не.
Винаги може да настане разправия кой как е спрял и защо. Добре че не е станало при вас.

# 41
  • Vienna
  • Мнения: 519
За колата си е плакал (и от шока), а не защото ти си му се скарала.

Общи условия

Активация на акаунт