🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 9

  • 23 671
  • 804
  •   1
Отговори
# 765
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Е, познахме, момичета!

# 766
  • Мнения: 804
Дааааа....никаква изненада Simple Smile

# 767
  • Мнения: 188
Иее Рачков ще е в панела другата седмицаааа

# 768
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Пейо много оплешивял.

# 769
  • София
  • Мнения: 22 923
Нищо не не увисна за съжаление. Joy

# 770
  • Мнения: 191
Днес Хищницата много ми напомни на една друга финалистка от X-factor - Вирджиния Събева GINI. Завършила е педагогика в Норвегия. И тялото е същото.

# 771
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много добре се представи Пейо. Браво!

# 772
  • София
  • Мнения: 1 001
Не съм чела днес какво сте писали, но ей сега, като слушах обзора и ми дойде, че хищницата е  Мария Игнатова....
Съмнявам се. Мария нали вече е при конкуренцията.
Не съм ви чела разследването за Хищницата и не знам коя е, но знам, че е много неприятна за ухото.
Не знам! Хем гледах цялото предаване (признавам, не слушах внимателно) и нищо не ми е щракнало.... Обаче като дадоха обзора на тримата номинирани и на хищницата все едно че слушах Мария Игнатова 1:1!  Изобщо не знам дали съвпада нещо от подсказките с нея!
А това, че е в БТВ изобщо не е  проблем, според мен!

# 773
  • Мнения: 914
Гледам, че Пейо бил наскоро при Гала. Май ми се потвърждава теорията, че преди да си тръгнат оттук, гостуват при нея.

# 774
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Стига, бе. Мария Игнатова вие като настъпана котка. Чск пък толкоз...

# 775
  • Мнения: 6 171
Християна пее страхотно. Хищницата е добра, но ми идва по-лигава. Гласът й ми е много познат, но не знам дали наистина е Християна.

# 776
  • Мнения: 1 354
Знаех си, че няма как да е Ненчо Балабанов. Е, познахме Пейо, но поне ни спестиха разочарованието от втори повтарящ се участник. Къци беше приятна изненада, но още един от миналия сезон щеше да в тъпо.

# 777
  • Мнения: 177
Тази година уж беше доста по-заплетено, но в крайна сметка мисля, че познахме вече всички. Баба Яга - Боби Турбото, Макарона - Десислава, Булката - Невена Цонева, Хищницата - Христиана Луизу, Златният - Кристиян.

# 778
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Днес Хищницата много ми напомни на една друга финалистка от X-factor - Вирджиния Събева GINI. Завършила е педагогика в Норвегия. И тялото е същото.
Е, това ще е върха, ако е тя. Как се очаква някой да се сети? Това като със Златния - хората не му знаят името, виждали са го, но е толкова световно неизвестен, че трябва да ровят в Гугъл. Със същия успех и аз може да съм под маската.

# 779
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Стига, де, Златният не е никакъв Кристиян. Откъде изобщо дойде това?!

Общи условия

Активация на акаунт