ОСМИ клас 2020/2021 - в Зуум, Тиймс, Мудъл или Вайбър, осмокласникът е хакер смайващ

  • 21 954
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 402
Помагала по литература не сме купували за осмокласника, но ако помагат за писане на тези есета/отговори...или каквото и да е там, ще купя 2 Simple Smile Вчера се потихме над тема..."Каи от характеристиките на героичния епос се откриват в образа на Алих" Не съм сигурна за точната тема, но нещо такова беше...Е, какъв е този "героичен епос", за Ахил ми е ясно Simple Smile Накрая преписа нещо от интернет. Което изобщо не е правилно решение, но не НИ върви тази литература Simple Smile
То вече е късно, но я кажете с две думи какво трябваше да пишем, че ме човърка Simple Smile

Забравих...Честито на празнуващите!

Последна редакция: чт, 12 ное 2020, 11:24 от MollyBy

# 721
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
sssani, знам че правят доставки. И двете изби от ботаническата градина в Балчик. Но аз сложих сайта на по хубавите вина според моето скромно мнение. И тъй като мъжът ми не одобри седалката масажор, ще поръчвам вина. По Коледа ще се опианчим. Ние си правим вечери със сирена, плодове, крекери и вино. Дори пубера научихме и обича Бри и синьо сирене.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 114
(Аманда,тия дни и аз и баща й изявихме желание да се включваме в уроците по френски-то не бяха ястия,салати,вина,пастис....Чудна работа Simple Smile )
И нашите са на кулинарната тема тази седмица по НЕ. "Ходят си на гости", пишат диалози кой какво сготвил, какво му харесало, какъв подарък за домакина взел и т.н., много приятна тема и поне виртуално да си представят, че общуват пълноценно.
От Ботаническата градина на Балчик и аз съм си взимала, тогава смокиново вино, беше мнооого приятно, ще проверя в линка, дали още го предлагат и дали доставят.
Честито на празнуващите! Gift Heart Нашата годишнина отмина на 22.10  (20г.) Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 5 776
Честити годишнини на празнуващите! Много любов и разбирателство! 🥂💕 Нашата е лятото, беше непоносима жега на Деня, също станаха 15г.

# 724
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
BFF, за смокиново вино провери другата кралска изба в Балчик, също има сайт и поръчки. Там е 15лв , има и малиново, но смокиновото е по - хубаво. Но аз го пия само лятото, силно охладено, с лед и резен лимон. От там приятели германци, купиха вина произведени годините на раждане на децата им. Такива вина наистина са ценни.
Хубаво снежно вино има и в една изба в Несебър, но пусто не се сещам името. Трябва да прегледам вината. Те ми бяха най-ценни като се пренасяхме. Ако се бяха счупили щях да пищя , че да ме чуят от Елена до Варна.

# 725
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
За първи път чувам за смокиново вино, но звучи чудесно за лятото. Коя е избата?

# 726
  • Мнения: 4 967
Пускам новата тема, че скоро си тръгвам от работа и няма да имам компютър докато се прибера.
Заповядайте - https://www.bg-mamma.com/?topic=1270053.new#new
Сложих на Ред предложението, след като нови не дадохте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт