💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 11 /08.11. - 15.11.2020/

  • 66 179
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 1 905
  • София
  • Мнения: 6 072
Недолюбва, недолюбва, ама така, с омерзение, три деца направил... Grinning

# 1 906
  • Мнения: 990
Той и ВайсЧУ толкова иска Joy

# 1 907
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Колкото са виновни продуцентите, сценаристите и целият екип, толкова са виновни и участниците...................

Затова хич и не се вълнувам от ставащото на екрана...............................
Който не се вълнува има друго поведение и форумни интереси...

# 1 908
  • España
  • Мнения: 1 194
Снощният дуел беше най-слабият и пародиен до момента и за кулминация- ухилен Тодор с потник на главата и безумна огърлица на гърдите ( “братската прегръдка” на жандармерист и рецидивист - еманация на ситуацията в държавата си я спестих) ! Даже в двубоя на Катето и Александър имаше повече чар и драматизъм. Всъщност ...тези “чудеса на ювелирното изкуства” , гарантиращи седмичен имунитет, защо решиха да ги дават от втория дуел нататък ( в новата фаза)? Опитвам се да хвана логиката просто...реално Катя е първият победител след разпадането на Ловците , а за нея “огърлица” нямаше...
А за снощните “пъзели” .....думи нямам....”Жътварски пъзели”.... за деца в предучилищна възраст....че и сбъркан пъзел на пишман-победителя....

Последна редакция: сб, 14 ное 2020, 13:44 от dyvaromi

# 1 909
# 1 910
  • Мнения: 200
Коментар от Facebook:
Скрит текст:
Владо беше разочарован от цирка с фаворитизми + нагласени игри и искаше да се маха вече ама гадния им договор не дава да си ходят без причина в по късен етап на играта и трябваше да ходи на битка. То па една битка беше.....направо удариха черното дъно с техните аматьорщини. Не знам кой луд ще ги наеме тия режисьори, сценаристи и не знам си още какви хорица след края на предаването. Нивото на некадърност беше направо.....фърси!

# 1 911
  • София
  • Мнения: 212
Събота, късен следобед. Враждуващите групировки са строени на плажа под палещите лъчи на слънцето. Жегата е непоносима, но само на ТошЕ ЖъуЖъцуту му е разрешено да махне потника и да се охлажда максимално. Останалите трима нямат тази възможност и кротко се варят в собствен сос. Помощниците на основните дуелисти започват да копаят в оградено от обръчи пространство, в което би трябвало да се намират седем (7) парчета от пъзел. Вайс на всяко копване намира по едно. На Джери обаче ѝ казват да не се престарава с копаенето, защото така или иначе в нейния обръч няма седем (7) парчета. Просто да имитира дейност. Поради тази причина Джери старателно започва да трупа на купчина изкопания пясък точно в центъра на ограденото пространство. Пак за да имитира дейност, Влади Жандарма на няколко пъти ѝ казва да хвърля навън, но не се престарава с настояването. Предпочита да се обърне настрани и да не гледа какви ги върши Джери.
За сметка на това Вайс вече е изкопал и нефтен кладенец, а седемте парчета от пъзела кротко отлежават отстрани на обръча.
- Айде, стига, нефтът ша стигни пуне за три гудини! - чува се груб мъжки глас отстрани,  - почвай дъ нъреждаш!
 И Вайс с дълбока въздишка се помъква към масата:
- Ма, кво да ги прая тия пущини?!? - безпомощно поглежда Вайс към ТошЕ ЖъуЖъцуту.
- Споко, брат, ся шъ мъ слушаш - казва ТошЕ ЖъуЖъцуту и започва да му нарежда: - Тва отгоре, тва румбуид, тва надясно, тия румбуиди видиш ли ги, тва два реда надолу, румбуидити гледай, брат, тва ся гу завърти към мен, тва му е шапкътъ. Шапкътъ, бе, казАх, ни му я слагай на нусъ, слОжи му я на главата!
- Ма, то тва цялото е глава, бе - проплаква Вайс.
- Мчи тъй, де, ма шапкътъ е утгоре на главата. Най-утгоре, брат!
Джери вече е успяла да се самозарови в пясъка и тъжно гледа към Вайс, който върти последното парче от пъзела в ръцете си, но все още не му просветва къде трябва да го сложи. Когато все пак успява някак да намести парчето, Вайс поема дълбоко дъх, надува се като балон и започва да позира на снимачния екип.
Джери плаче и се опитва да си разкъса тениската от мъка, като сълзите ѝ попиват в потника на Влади Жандарма. Ако не друго, това поне за кратко го охлажда.
После Джери и Вайс с тежки стъпки се отдалечават от снимачната площадка.
ТошЕ ЖъуЖъцуту и Влади Жандарма се втурват във втората част от надпреварата. Там вече всеки трябва да разчита на собствените си сили.
- Чшшшш, алоуууу, на брадвету нема а сваляш предпазительо, бре, жандарм! - пак се чува груб мъжки глас с указание към Влади Жандарма.
-  Оффф, бе, добре, бе! - изпуфтява Влади Жандарма и слага предпазителя на острието обратно на брадвата.
В това време ТошЕ ЖъуЖъцуту вече е стигнал до пъзела, който има да нарежда. По-точно - двата последни реда от него. Нахвърля кубовете един върху друг, половината с рисунката, обърната назад.
- Така дубре ли е, бе? - пита ТошЕ ЖъуЖъцуту и се втренчва във водещите.
- Миииии... айде поне линиите да са всичките отпред... - измърморва Димо. Ралица само свива рамене и мига.
- Е, па, чекай малку! - и ТошЕ ЖъуЖъцуту отново започва да върти кубчетата. - Ся как е?
- Сега... е, нека поне ореолът да е от външната страна на лъва, ако може...
- Еееей! - изръмжава ТошЕ ЖъуЖъцуту и пак започва да пуфти и да мести кубчета. После запова да ги цели с топки и да ги събаря.
- Чшшш, алоууу, водещите, ай ни съ втилясвайти, че па станА утри! - отново се чува груб мъжки глас.  
- Добре, добре... - измърморва Димо. Ралица само свива рамене и мига. - Хайде, Тодор, все едно си съборил всички кубчета... Ииии крааай! - изревава гороломно Димо.
ТошЕ ЖъуЖъцуту и Влади Жандарма се втурват един към друг и се хвърлят в обятията си. Влади Жандарма трие насълзените си очи с ръка и подсмърча. ТошЕ ЖъуЖъцуту се свива на гърдите му и започва да хлипа като малко дете.
- Брат, аз тъ убичам, аз тъ уважавам, аз ши утмъстя за теб! - реве ТошЕ ЖъуЖъцуту и все по-силно прегръща Влади Жандарма.
- Брат, и аз те обичам, ма отпусни малко захвата, че ще ме удушиш, бе, брат!!! - простенва Влади Жандарма.
- Ай, сичкуту братя вечи да разтургаме сидянката! - пак се чува груб мъжки глас, но с доволна интонация. - То, по-дубре от туй надали можиши да стани изобщу!
При свалянето на камерата от рамото си, операторът без да иска дава общ план. И така се вижда как Дзъркилити, братовчед на ТошЕ ЖъуЖъцуту, също сваля от рамото си АК-47 и се чува една дълбока, всеобща въздишка. А Влади Жандарма самотно се отдалечава в тъмното и изчезва от кадъра...

п.п.: точно по този начин ми изглеждаше на мен снощния епизод.

Последна редакция: сб, 14 ное 2020, 13:52 от *Джем*

# 1 912
  • София
  • Мнения: 4 177
Направо дъх не мога да си поема от смях.
Шъ УмрЪ!
Брилянтно описание Sweat Smile.

# 1 913
  • София
  • Мнения: 1 891
Ох,Джем цвиля Sweat Smile
Начи мноу важен приоритет си пропущила- румбувидити Smile

# 1 914
  • Мнения: 193
Laughing
Много интимни изглеждат прегръдките на Тодор и Влади - в първия от качените в темата линкове, преди да го отвориш, може да ги гледаш още и още.  
Тодор чак си сгуши главата на гърдите на Влади Joy
Бяха много сладки, когато се прегърнаха. Очаквах да се вземат. Laughing

# 1 915
  • Мнения: 9 700
Цитат
И Вайс с дълбока въздишка се помъква към масата:
- Ма, кво да ги прая тия пущини?!? - безпомощно поглежда Вайс към ТошЕ ЖъуЖъцуту.
- Споко, брат, ся шъ мъ слушаш - казва ТошЕ ЖъуЖъцуту и започва да му нарежда: - Тва отгоре, тва надясно, тва два реда надолу, тва ся гу завърти към мен, тва му е шапкътъ. Шапкътъ, бе, казАх, ни му я слагай на нусъ, слОжи му я на главата!
- Ма, то тва цялото е глава, бе - проплаква Вайс.
- Мчи тъй, де, ма шапкътъ е утгоре на главата. Най-утгоре, брат!
Джери вече е успяла да се самозарови в пясъка и тъжно гледа към Вайс, който върти последното парче от пъзела в ръцете си, но все още не му просветва къде трябва да го сложи. Когато все пак успява някак да намести парчето, Вайс поема дълбоко дъх, надува се като балон и започва да позира на снимачния екип.
Разкошна част просто, брилянтно описание. Умрях от смях.
Респект *Джем*

# 1 916
  • София
  • Мнения: 212
Начи мноу важен приоритет си пропущила- румбувидити  Smile
Ииий, вярно! Знаех си, че нещо ще изтърва в цялата галимация, ама... Сори!

# 1 917
  • Мнения: 896
Джем, оправи ми деня!
Браво, направо ги помля!

# 1 918
  • Мнения: 1 481
Радостина е родом от моя град, но, доколкото знам, от много време живее в София. Да е с Добрин не ми се вярва, ама знае ли се...
@Джем Благодаря а поредната доза смях.
Мисля, че в понеделник Жетварите ще бият на играта за територия. В промото се чува радостен женски писък, който, според мен, на 90% принадлежи на Джери Simple Smile Това си е мое мнение, може и да е подвеждащо и е само предположение, затова не го слагам в спойлер.

# 1 919
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Браво Джем! Simple Smile Скрит талант си, по-добре нямаше как да се опише снощната излагация. 😅

Общи условия

Активация на акаунт