Джо Байдън президент

  • 251 829
  • 8 173
  •   1
Отговори
# 6 825
  • Мнения: 546
За по-добро бъдеще Мъск смята, че всички хора трябва да бъдат чипирани
https://www.dnes.bg/technology/2022/08/14/za-po-dobro-bydeshte-m … -chipirani.540210
Смейте се после на любителите на конспирациите. Grinning Grinning Тоте, от вас ще 'почнат сигурно. Това за маймуната накрая ме усъмни дали вече не са започнали... Grinning Grinning

# 6 826
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Според мен откакто се ваксинира се случи. 😄


Не-актуалният Китай изригна в последните години енормно - ето брутния вътрешен продукт с прогноза

Нямам никакви съмнения че чичо Сам им е вдигнал мерника. Не че съм фен на китайците, с техните social credit points И свръхинтелигентни камери навсякъде, бррр.

# 6 827
  • Мнения: X
Няма лошо. Ако никой не им вдигне мерника на китайците, до 20-30 години ще погълнат целия свят. И няма да е приятно.

# 6 828
  • Мнения: 18 363
Глупости на търкалета. Китай неслучайно е една от четирите държави - основателки на ООН. тя взима важно участие точно във Втората световна война. През периода 1937-1945 Китай води дълъг конфликт с Япония. Японците се готвят за инванзия срещу Китай, но САЩ отрязват една възможна атака срещу Филипините и именно това е причината за атаката срещу Пърл Харбър. Пак Китай сключват важен пакт за ненападение с Русия, точно преди началото на Втората -световна война и той е спазен.

А през 1950-1953 Китай са на върха на своята мощ, размазват САЩ в Корейската война- Но иначе са били позалезли преди Втората световна (1939-1947). Да бе, не се четете какво пишете.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 23:06 от Лорд Сняг

# 6 829
  • Мнения: 546
Няма лошо. Ако никой не им вдигне мерника на китайците, до 20-30 години ще погълнат целия свят. И няма да е приятно.
То по-неприятното ще е, ако заради тези, които все държат някого на прицел, 20-30 години изобщо да не ни предстоят, не мислиш ли?

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 09:39 от Роня

# 6 830
  • Мнения: X
Имаш предвид онази шайка в Кремъл, нали? Защото никой друг не размахва ядрени заплахи.

# 6 831
  • Мнения: 775
Имаш предвид онази шайка в Кремъл, нали? Защото никой друг не размахва ядрени заплахи.
И това е една опашата лъжа. Кремъл никога не е заплашвал, че ще използва пръв ядрено оръжие. Винаги е твърдял, че ще го използва единствено за защита и то ако става дума за оцеляването на държавата.
Докато Зеленски си позволи на международен форум да заплашва, че Украйна ще преразгледа ангажиментите си, поети с Будапещенския меморандум, по отношение на ядреното си оръжие.

# 6 832
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Не пренасяйте този малоумен спор и тук - другата тема боксува от месеци на едно и също ниво и няма да се развие с тази публика и модерация.

Кажете за Десантис как са настроенията. Изглежда ми много базиран, последнo чух, че успял да накара Woke Дисни да плащат данъци.

# 6 833
  • Мнения: 3 277
Любопитен факт - китайската империя е била позалязла през втората световна, единствено поддръжката на Англия и САЩ и последвалия разгром на Япония и дават шанс да оцелее.

Любопитен, ама не факт.
Китайска империя през втората световна изобщо няма, има разни режими, сменящи се през 3 месеца.
Китай залязва още края на 18 и началото на 19 век, а след втората световна оцелява не империя а комунистическата държава на Мао. Не заради американци и японци, а заради Мао и хунвейбините. И заради Сталин, който се спазарява с другите двама лешояди да не бъде разпарчетосан китай напълно.

Wink
Джеймс, другарю, прочети пак внимателно какво съм писал.
Знам, че чукча писател, ама все пак…

# 6 834
  • Мнения: 910
След 24 февруари целият свят е принуден да се занимава с менталните проблеми на руските ръководители. Ако си бяха стояли в границите, никой нямаше да им обръща чак толкова внимание.
Има тема за Русия, пиши само там, тъй като само за нея говориш.

# 6 835
  • Мнения: X
По тази логика всичките, дето намесвате постоянно САЩ във всяка политическа тема, трябва да се въздържате от писане на друго място, освен в настоящата тема.

# 6 836
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Каква досада!

# 6 837
  • Мнения: X

Меко казано!

Потребителят @Humanbeing е в състояние да скапе всяка тема с тази обсесия и параноя по Русия.

# 6 838
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Дядо май няма намерерие да спре...
САЩ изпращат нова военна помощ за Украйна
Тя е в размер на 800 милиона долара

https://trafficnews.bg/sviat/sasht-izprashtat-nova-voenna-pomosht-ukraina-254016/

# 6 839
  • Мнения: 546
Дядо май няма намерерие да спре...
САЩ изпращат нова военна помощ за Украйна
Тя е в размер на 800 милиона долара

https://trafficnews.bg/sviat/sasht-izprashtat-nova-voenna-pomosht-ukraina-254016/
Браво на теб, избра правилната тема! Aз пак се хабих да пиша излишно, но карай - имала съм време за губене... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт