Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лаковe за нокти - 145

• 26 168
  • 742
  •   2
Отговори
# 45
  • София
Не ми е есено.

Скрит текст:

# 46
Желая да ви споделя най-голямата ми гордост през последните седмици Grinning Имам си собствен шкаф за лакове и гримове Grinning

# 47
Арабеск, честито! Казвай бързо откъде е и какъв е! Stuck Out Tongue Winking Eye Ако може и снимка на шкафа отвън... Grinning И аз си мечтая за подобен...

# 48
Честитоо! Аз имам същия, много ми прилича на Икейски. Grinning аз го ползвам отчасти като служебен шкаф, отчасти за лакове и принадлежности.

# 49
Икейски е, да Grinning Слагам го на снимка, защото не знам дали може линк, да не ме заметат и мен Grinning
В най-долните две чекмеджета са ми лаковете и всичко към тях, другите две са с гримове и най-горното ми е за служебни глупости и на мен. От днес е сглобен, ще видим дали е удобен.

# 50
Оле супер е, аз минах с кутии от Икеа, но сега ме глезят така че ще помисля по въпроса 😁😁😈

# 51
Моят е поръчан от Wish, по принцип е за етерични масла, но събира 90 лака - Еси, Есенс, Катрис влизат без проблем,   Опи, Чайна и т.н. за съжаление не.

Скрит текст:

# 52
И аз съм на есенна тема

# 53
# 54
  • Варна
Margolotta, в къщичката най-долу синият color club желе ли е? От къде си го взела?Продължавам да издирвам подобно синьо желе...

# 55
Преслава, това червено от комплектите на Бел ли е? Simple Smile

# 56
Tina_vn, това е Color Club Bright Night 993, не е желе, а по-скоро glossy creme финиш, беше преди 7-8 години в една Glossybox. Цветът е хубав, но боядисва и през два пласта база и съм го носила май само 2 пъти.

# 57
Марголота, впечатляващо 😀 а какво си слагала върху капачките?

# 58
Nail tip rings от Али Експрес. За вътрешния ми Монк е по-удобно с тези мостри, отколкото с ветрилата или кръглите. Колекцията ми е скромна, имам още поне 50 лака в уишлиста, и все се успокоявам, че във ФБ групата, в която членувам, има дами с по 1000+ броя Joy

# 59
Мен ме е страх да си преброя колекцията, даже засега умишлено избягвам да го правя, че искам да си намирам поводи за нови лакове... Joy

Общи условия

Активация на акаунт