Отговори
# 60
  • Мнения: 2 550
Кръц, много рано?
Пропуснала ли съм нещо?  Blush

# 61
  • София
  • Мнения: 1 941
Ангела, като влезеш в албума, най-горе в дясно има опция добави снимки, после натискаш Browse и си ги изтегляш. Успех и чакаме снимки.
мерси  bouquet качих малко снимки в придобивки, засега.

# 62
  • Мнения: 458
Малееее разтреперах се като прочетох за Ангелинка,милата дано с това безболезнено разкритие повлече крак и всички да минем като нея леко. PraynigМила с теб сме и ти стискаме палци/тя може би вече прегръща малкото човече/ Hug
Русавелка в болницата не е толкова страшно,там си под наблюдение и ще ти е по спокойно ,важното в момента е малкото човече Peace
Ох наострила съм едни уши/очи де/ дано скоро някое щъркилче се включи с най хубавата вест че е минало безпроблемно Praynig

# 63
  • Мнения: 669
Ангелина пак е тук!!! Sad
Направо ще откача!!!! #Crazy Моля , не ми се подигравайте!!! Sad Голям екшън, голямо чудо!!! Отивам аз със сакчето,преглеждат ме и-еми да, може и да сте за приемане?????????? Отивам в приемното и лекарят ме пита за болки,води и т.н,аз казвам-не. Той-сега пак ще ви прегледам(за хиляден път) и казва-ама вашето разкритие е малко повече от 2 см!!! Shocked В този момент идва моята гинеколожка и му казва,че преди 2 часа е било към 5! Shocked Почва лек спор и накрая решават,че понякога леко се разтягала шийката и заблуждавала за по-голямо разкритие. Все пак решават,че е по-добре да ме вкарат в пред родилна зала, да чуят тоновете на бебо и да засекат контракциите.Аз отново болка не усещам.Събличат ме гола и ми дават тяхна нощница(много чиста беше и миришеше добре) и без бикини отивам и ми слагат колан за засичане,Всеки, като мине и те гледа-доста унизително е Embarassed До мен,буквално на 50 см е другото легло,на което една жена е в съвсем напреднал стадий. Не искам да ви описвам милата как се гърчеше,извиваше и мъчеше.Ставаше все по-зле,въпреки,че и даваха обезболяващи непрекъснато. Лекарят и само минаваше и гледаше дали разкритието е достатъчно.По едно време тя прокърви и той дойде да и пукне водите с нещо като ножица  Shocked Това е до мен и го виждам!!! Аз на този момент вече си бях затворила очите и се мъчех да мисля за море и звезди, но ЧУВАХ все пак.Моите лекарки ме видяха,че съм втрещена от ситуацията и ми казаха,че тя много не издържала на болка,а иначе не било толкова страшно.Да,да!! Оказва се ,че контракциите са ми леки и трябва да реша дали да остана в болница за наблюдение,или да се прибера в къщи и да чакам да станат болезнени и регулярни!! Е , познайте какво избрах!! Моята докторка казва-ама аз се притеснявам,че си сама и,ако стане нещо ще ти е по-трудно да дойдеш.Ами,ако нищо не стане? И седя там като сопол и само гледам и слушам тези красоти,дали ще съм по-спокойна!!! Ето това я попитах и ме пуснаха да си ходя с пожелание тази вечер да се върна вече готова! Обаче, аз ви казвам докато не умра от болки и контракциите не станат през 1 минута,не отивам!!! Twisted Evil То не бе иди ми,дойди ми Twisted Evil Twisted Evil
Хайде,стига съм ви занимавала с моите глупости!! Докато не си видя бебето,за раждане от мен няма да чуете и дума!!! Grinning Grinning
Лека вечер от пишман родилката!!

# 64
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Здравейте момичета.
Ние с бебка май доста отдавна не сме се разписвали.Е днес вече е време.
Честита ни нова темичка.Благодарско на Кръц кръц  bouquet  bouquet.Дано само с хубави вести да  я напълним и скоро  дъжд от бебешори.   ylinfant newsm30 newsm30  smile3504 newsm32
Ангелинака стискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно. Praynig Praynig
Аз знам че белите точки са зрялост на плацентата колкото повече точки има толкова по зряла е.
Galentse и аз имам този проблем с обувките нищо не ми става,но знам че след раждане нещата се нормализират  и ще си носим чепичките отново.
Еър и моите тонове ги слушат на УЗ за по 2-3 минути
Е и аз да се отчета от утре официално влизам в 9 месец.Днес ходих на консултация от която никак не останах доволна.Нашето момиче все още си е седалищно от самото начало и не прави никакви опити да се обърне.Доктора каза,че  щом до сега нито веднъж не е сменила позата едва ли ще се обърне и до края.Направи ми намек за секцо,но аз не смятам той да ме изражда,че като слушам малко касапин си падал,а парите за които ще ме изражда ще си платя в частната клиника във Варна.Слуша тоновете на беба,на УЗ за 2-3 мин.Били нормални.Когато го попитах колко е голямо бебето ми каза,че отговаряло на седмиците в които съм приблизително 2700.Плацентата била 1 степен.Останах малко изумена защото преди 20 дни ходих на частно и там ме гледаха 1 час и ми казаха че бебо е 1800 плацента 2 степен та се питам нормално ли е за 20 дни бебо да качи почти кило при положение ,че не съм качила и грам.Не знам вече на кой да вярвам  newsm78 newsm78.Получавам по някоя контракция но не особено болезнени.Док каза да спирам да пия всякакви хапчета за да се подготвял организма за събитието.Казах му че имам течение което било нормално,но ми изписа хапчета вагинални Гиналгин.Някой ползвал ли е такива защото като си ги купих и прочетох листовката пише,че трябва да се избягва прилагането при бременност.Чудя се дали да ги ползвам
 
Относно покупките вече сме почти на финала.Дрешки купихме колкото за начало,че с тези противоречиви размери в чудо се видях.Кошарката и скрина ще ни ги донесат към 25.9.Чакам с нетърпение.Количката ни я купи кръстника и страшно много ни изненада.Точно тази която си бях харесала,но оставих за по късно да купя.Кой знае още колко изненади ще ни сервират.Надявам се до края на месеца всичко да ни е готово,че като гледам на къде вървят нещата може и да има изненади в началото на октомври
Е стига вече съм ви занимавала с моите неща.Скоро пак ще се включа,а до тогава само хубави неща да ви се случват

# 65
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 469
Aнгелина, много неприятно е това, което си преживяла - да отидеш с нагласата, че едва ли не на другия ден ще имаш бебок и да стане така...... Но важното е, че сте добре, пък нека бебо да поритка още малко в коремчето. Но споделенето от теб, твърдо ме навежда на мисълта да държа да съм във вип зала за раждането - поне ще съм сама, дано само да е свободна.

alex126 , на колкото доктори ходиш, толкова мнения ще чуеш. За убиване са всичките  #2gunfire, могат да те побъркат с информацията, която ни дават, ако въобще дават някаква. Наистина не знам какви са тия разминавания в прегледите - едни им слушат тонове по половин час, други за 2-3 мин. #Cussing out. То и затова слушаме за такива ужасии по новините, лошо е обаче, че всичко остава безнаказано.

Лека вечер и дано тая вечер бият цесекарите!

# 66
Ле,ле като чета Ангелина, какво ти се е случило съвсем се шашкам. ShockedТо това твойто е като психическа нагласа за това какво ще чуеш и видиш в предродилна, а?Направо те проверяват как ще реагираш под тревога. Rolling Eyes
Дано всичко си дойде на мястото и мине спокойно и леко! Praynig
Хайде, от мен една по-спокойна и тиха вечер!  bouquet

# 67
  • Мнения: 458
Ангелинче нищо мила ,нека човечето да поостане колкото може по дълго вътре,все някога ще излезе и това ще стане когато то си реши и му дойде времето.Кофти е това което си преживяла но нищо сега си почини в къщи и се успокой  Hug Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 1 941
А бе какви са тия лекари? Не може разкритие от 5 см да стане на 2. Shocked

# 69
  • Мнения: 639
А бе какви са тия лекари? Не може разкритие от 5 см да стане на 2. Shocked

и аз така мисля Thinking можем само да се молим да имаме късмет Praynig,да родим бързо и безболезнено че вяра на доктори май не може да се има Naughty

# 70
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ангелина тез хора направо са те стресирали,накрая да не решиш в къщи да раждаш Wink Важното е че си добре, пък като му дойде времето тогава кураж

# 71
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 469
Off, да ви се оплача.... Компютърът ми нещо взе да се скапва  #Cussing out и може известно време да не пиша, ако не иска да се стартира и докато го оправят.... Но има ли новина ще разберете чрез Кръц.
Лека вечер!

# 72
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен!  Много отдавна не съм писала, защото нищо кой знае какво не се случва при мен. Нямам контракции, нямам болки, само нерви и пак нерви. Не знам защо така здраво ме тресат. Както си стоя и се изпотявам.  Но както и да е. След случката с Ангелина много се разчуствах и не можах да се стърпя да не драсна някой ред.

Ангелинка, браво на теб! Нищо че са те върнали- 2 см са си разкритие и връщане назад няма. Не знам колко време може да отиде , но ми се струва че повече от 24 часа няма да е!   Така че ти желая много смелост и късмет,  ти ще си първата. Поне всички притеснения
ще отпаднат. Ние сме с теб!
Късмет и на Русавелка. От какво се получава тази прееклесимия  (ако така се пише). Най- хубавото е че ще си под постоянно лекарско наблюдение.
Лек ден момичета и само хубави емоции!

# 73
  • Мнения: 1 043
 вчера два пъти пиша пиша и накрая - сървар нот фаунд  #2gunfire
накрая се отказах че ми изтръпна дупето - при мен така като поседя седнала  Embarassed

исках да кажа на ангелинка че няма страшно - отстрани изглежда така и е доста стресиращо наистина да гледаш как се мъчат други мами а теб те чака същото в едно близко бъдеще  Sad , само че те уверявам че не е толкова страшно колкото изглежда верно че е стресираща гледката  Crazy аз три дни ми се налагаше да стискам очи като ми прослушват тоновете в болницата и ви бях споделила че това е най ужасната част - трябва да имат отделни стаи - това е направо мъчение, ако родилките са на един стадии надали ще им пука особенно като зачестят контракцийките но като аз бях на системи и нищичко не усещах а другите си идваха с разкритие и си раждаха набързо
иначе мен като ме хвана шубето вчера като се замислих - ако се започне а аз нямам необходимите неща?
та цял ден ходих и пазарувах каквото беше останало от списачето дето си бях направила / и аз междо другото си взех течност за студена стерелизация на чико за болницата, само дето се чудя като трябва да се изплакват с преварена вода как ще стане newsm78  дали може с минералната на девин - тази розовката  Rolling Eyes/

та вече съм рейди да раждам  Mr. Green три голеееми чанти с неща - една за бебка, една за мен, една предварителна с неща дето са от първа необходимост, отделно в кутийка сложих нещата за изписване на бебка /заедно с мъжо им се порадвахме - невярвах че ще се заинтригува от бебешки гащи но вчера ме изненада като прояви ентосиазам и той в опаковането  Joy /
 - за мойте още чакам да видя колко килца ще успея да кача  до края  Embarassed  Rolling Eyes

едно щастливо ми е обаче  Joy имаме си вече готова чистичка стая за бебка  Hug с подредено гардеробче, само чакаме и броим дните да си я нагушкаме вече

а за вип залата и аз се моля да да е свободна  Praynig иначе ще стискам  hahaha
само дето незнам дали няма да го е шубе малко моя човек - ще се наложи да го заангажирам с разни дейности като да следи време -
  hahaha да си ме размачква и милва  Whistling

# 74
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Хех и други раннобудни като мен, аз се събудих още в 6 и се разшетах из къщи. Някаква много странна болка долу ниско ме събуди, лежа си и се чудя това контракция ли е или не, защото до сега болезнени нямах, корема ми един такъв твърд, и ме държа около 2-3 мин, едвам станах като се пораздвижих и ми мина, взех да се шашкам то е още рано ама бебока да не е решил да си проправя път навън вече newsm78, в понеделник съм на консултация тогава ще се разбере

Общи условия

Активация на акаунт