Как тренирам -26

  • 67 763
  • 813
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 307
ani_d, страхотна форма! На много места си натрупала мускули, изглеждаш чудесно.
Иначе аз имам още можеее би 10-тина 12 кг за сваляне, но е трудно да кажа, защото когато човек тренира с тежести килограмите буквално нищо не значат. И преди съм сваляла толкова килограми и съм стигала сегашните, но далеч не изглеждах както сега, защото  тогава не тренирах. Днес или утре започвам Сидни-то, ти явно си подшушнала на ютуб да не спира да ми я показва на начална страница Grinning
_______
С клиновете няма никаква гаранция марки и т.н. Просто отиваш в пробната, клякаш и селфи със светкавица в огледалото. Ако прозира съвсем малко, значи е ок за залата. Виждам някои дами си връзват горнище на кръста когато клякат. На мен като цяло не ми пука.
Любимите ми клинове за фитнес са тези, които имат някаква шарка, с тях съм забелязала че изобщо не прозира. Имам един камуфлажен на адидас с черно и тъмно сиво, който си го взех от един аутлет за 45лв.
Най- любимият ми е един който набарах втора употреба Nike dri fit. Но вече се износи, и не мога и не мога да намеря пак такъв. Новите в мола по 100лв пак това пише на тях, ами не са същите. Този ми е като втора кожа, и много страдам сега като не мога да го нося.

# 121
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Благодаря, Глоси. Това ми беше най-добрата формата, която постигнах от отварянето през май до ноември месец. За съжаление, заради травма в гърба се наложи да намаля тежестите, после затвориха залите и определено в момента мускулите ми не са в това положение. Поддържам ги, но ми е трудно.
Синдито е много яка, да момента съм много доволна от тренировките с нея, вече съм на ден 12. Понякога добавям и нещо от себе си или от програмата Ignite

Извън тема тренировки, но откъде си купувате клинове, които да са на достъпни цени и да не прозират? Благодаря предварително.
Може ли да кажеш до каква цена??

# 122
  • Мнения: 1 109
И аз имам малко странен въпрос: покрай тренировките вкъщи и разходки по пътеки и планини си накупих доста спортни екипчета: клин+ топ. Обаче много грозно и неприятно ми се очертава бельото. Та мисълта ми е какво бельо използвате? Grinning

# 123
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
И аз имам малко странен въпрос: покрай тренировките вкъщи и разходки по пътеки и планини си накупих доста спортни екипчета: клин+ топ. Обаче много грозно и неприятно ми се очертава бельото. Та мисълта ми е какво бельо използвате? Grinning
Безшевно ползвам
https://nikol.bg/damsko-beljo-bezshevno-beljo-c-1_65-pg-1

# 124
  • Мнения: 90
Извън тема тренировки, но откъде си купувате клинове, които да са на достъпни цени и да не прозират? Благодаря предварително.
Може ли да кажеш до каква цена??

Ами около 50-60лв. Благодаря на всички за отговорите. Ще разгледам марките, които ми препоръчахте. Аз досега съм взимала само на HM, защото само те са ми стегнати на талията и добре на ханша, но много бързо почват да се свличат след няколко изпирания. Поради тази причина търся други варианти.

# 125
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Извън тема тренировки, но откъде си купувате клинове, които да са на достъпни цени и да не прозират? Благодаря предварително.
Може ли да кажеш до каква цена??

Ами около 50-60лв. Благодаря на всички за отговорите. Ще разгледам марките, които ми препоръчахте. Аз досега съм взимала само на HM, защото само те са ми стегнати на талията и добре на ханша, но много бързо почват да се свличат след няколко изпирания. Поради тази причина търся други варианти.
Аз много харесвам клиновете на Пума и Ойшо Компресив серията. На намаления могат да се купят на около 50лв Simple Smile Обикновено купувам от фешън сейс, спорт вижън и спорт депо.

# 126
  • Мнения: 10 011
Nike, Mizuno, Adidas не прозират изобщо.
Nike са вечни на всичкото отгоре, не помръдват като качество с години.
Не че робувам на марки, но във Holmes Place, където бях йога инструктор ни задължаваха да сме с Nike, ползвахме и намаление.

# 127
  • София
  • Мнения: 11 987
В аутлета на Асикс в Младост има много добри клинове, които влизат в ценовата рамка. Но не знам дали работят в момента.

# 128
  • Мнения: 1 907
Здравейте, момичета.
В събота в тренировката за крака и глутеус, направих и едно упражнение за прасеца. Не бях го тренирала откакто спрях да ходя на зала. Днес имам адска мускулна треска на прасеца и не мога да ходя.
Чесно казано точно там никога не съм имала толкова силна.

Ани благодаря ти за инстаграм профилите, направих си профил защото нямах. Сега следя няколко момичета и се вдъхновявам Simple Smile
Относно това дали тренирам само защото виждам резултати, не мога да дам еднозначен отговор.
Попринцип не съм спортна личност, никога преди не съм тренирала каквото и да било до преди фитнеса.
Ако можеш да изглеждам добре без да тренирам, бих ли започнала? Най- вероятно не.
Ако не виждах резултати, бих ли продължила? Най- вероятно не.
Незнам....
Ани беше писал колко трябва да е количеството глутамин, който трябва да се приема за да има ефект. Обмислям да си купя би ли споделила пак. Благодаря!

# 129
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Нона - така и предполагах за тренировките Simple Smile Радвам се обаче, че все пак намираш мотивация и тренираш, защото изгреждаш прекрасно.
За глутамина - 0.2г на кг телесно тегло. Ако си 50кг - 10г на ден. Аз го пия след тренировка 5г и вечер преди лягане още 5г.

Вчера тренировка за глутеус - с максимална тежест 22кг, обачееее много повторения си казват думата, днес едва си сядам на д....то. Че и мускулната треска на горната част още я усещам. Днес имам 20мин стречинг и съм много доволна Simple Smile Вероятно ще комбинирам с нещо по-леко за горнато част.

# 130
  • Мнения: 1 409
И аз имам малко странен въпрос: покрай тренировките вкъщи и разходки по пътеки и планини си накупих доста спортни екипчета: клин+ топ. Обаче много грозно и неприятно ми се очертава бельото. Та мисълта ми е какво бельо използвате? Grinning
Аз имам няколко чифта бразилиани, които съм купувала специално за тренировка, ей така изглеждат и на мен лично са ми много удобни https://liscashop.bg/image/data/Cheek/2019/energy/62504_cheek_energy_image.jpg

# 131
  • Мнения: 3 307
Мажете ли се с нещо когато разтегнете сухожилие? Честно, толкова съм непохватна в нас с  тренировките, дано оцелея до 31-ви. Grinning
Аз пък хубав фитнес сутиен с чашки не мога да си намеря, мернах един в аутлет, перфектен амааа 60лв ми се досвидяха. Simple Smile

# 132
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Мажа с Репарил гел, или Кройтерхоф, или Арника, зависи какво имам под ръка.
Сутиените са ми обикновени спортни без чашки, така че не мога да кажа нищо по въпроса.

Днес ми се падат крака, обаче имам МТ на д...то, та ще видим как ще ги правя Simple Smile

# 133
  • Мнения: 21
Тичане по 10 км. през ден два.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 439
Някоя от вас ползва ли въже за скачане с тежести? И ако да, каква е разликата? Моето въже сдава багажа и обмислям покупка на ново. Гледам ги тези с тежести и се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт