Как тренирам -26

  • 67 541
  • 813
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 797
Здравейте, момичета.
Вчера и днес ще пропускам тренировките, че съм МЦ.
Незнам за Вас, но моят е болезнен + бонус главоболие и така два дни.
Иска да Ви питам има ли някоя от Вас с ниско кръвно, зашото аз съм с такова и при по интензивна тренировка, например за долна част или когато правя корем, понякога рязко ми става лошо и го отдавам на ниското кръвно.
Как мислите?

# 136
  • Мнения: 3 281
И аз не тренирам по време на МЦ, само си правя дневните крачки. Аз съм с перфектно кръвно и също ми се е случвало да ми стане лошо при интезивна тренировка.

# 137
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 290
Здравейте, момичета.
Вчера и днес ще пропускам тренировките, че съм МЦ.
Незнам за Вас, но моят е болезнен + бонус главоболие и така два дни.
Иска да Ви питам има ли някоя от Вас с ниско кръвно, зашото аз съм с такова и при по интензивна тренировка, например за долна част или когато правя корем, понякога рязко ми става лошо и го отдавам на ниското кръвно.
Как мислите?
Аз тренирам по време на цикъл. Обикновено гледам да е тренировка за горна част и не правя корем. Като цяло не мога да кажа, че е тежък. Повече неразположение усещам преди да ми дойде.
Нона, аз също съм с ниско кръвно и също имам такива моменти на причерняване. Забелязвам, че пиенето на ВСАА по време на тренировка значително ми помага. Аз съм и с ниска кръвна захар и я следя редовно. Също така винаги гледам да имам под ръка желирани мечета, защото ми вдигат бързо захарта.

Вчера направих 14ден от програмата на Сидни TRANSCEND. Днес краката са ми дроб, а долната част на глутеуса смазан. Смятам да почина вече, че от миналиа четвъртък тренирам всеки ден Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 11 942
МЦ никога не ми е пречил на тренировките. А откакто ползвам менструална чаш, често забравям, че съм в такъв период. След първите два дни, де.

А сега ще се оплача от себе си и се намявам да ми наритате задника.
Не съм тренирала от октомври. Много ми липсва спортът, но не мога да тренирам вкъщи.

# 139
  • Мнения: 1 095
Скрит текст:
И аз имам малко странен въпрос: покрай тренировките вкъщи и разходки по пътеки и планини си накупих доста спортни екипчета: клин+ топ. Обаче много грозно и неприятно ми се очертава бельото. Та мисълта ми е какво бельо използвате? Grinning
Скрит текст:
Аз имам няколко чифта бразилиани, които съм купувала специално за тренировка, ей така изглеждат и на мен лично са ми много удобни https://liscashop.bg/image/data/Cheek/2019/energy/62504_cheek_energy_image.jpg
Благодаря за отговора, дали имат физически магазин в София тези lisca. Посочение модел от теб супер много ми допадна Simple Smile

# 140
  • Мнения: 1 290
И аз си тренирам по време на МЦ, даже тогава имам такъв прилив на сила, че мога да поставя рекорди.
За съжаление и на мен не ми мястото за трениране вкъщи и като Змия съм на пауза от декември. Така се надявам поне от февруари за отворят залите. Да мога за лятото за пооправя визията.

# 141
  • София
  • Мнения: 11 942
Тъй като в нашата компания аз съм лицето за контакт на Мултиспорт, мога да кажа смело, че от февруари ще могат да се ползват картите. Къде, как, колко и т.н. Зависи от мерките на здравното министерство.

Може за някого от вас това да е важно.

# 142
  • Мнения: 1 290
Змия, голяма надежда ми даваш! Дано! Ако пуснат картите вероятно всичко ще отворят.

# 143
  • София
  • Мнения: 11 942
Змия, голяма надежда ми даваш! Дано! Ако пуснат картите вероятно всичко ще отворят.
Засега идеята е да пуснат картите за хората, които ползват други услуги като басейни, йога, танци и т.н.

# 144
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 290
И аз при първия локдаун мислех, че не мога да тренирам вкъщи. Супер тъпо ми беше и го правех с нежелание и то по-рядко. Обаче мъжът ми ме надъха тогава и започна и той да тренира вкъщи и някак си малко си промених мисленето. Тогава обаче идваше пролетта и някак си беше малко по-лесно. Денят по-дълъг, време повече. После като отвориха залите се върнах още на първия ден и бях много надъхана. Постигнах през лятото най-добрите си резултати, които не бях постигала никога. И като затвориха декември мисълта, че мога да загубя постигнатото не ми даваше мира. Това може би ми беше най-голямата мотивация. Понакупихме още малко тежести и дъмбели и се опитах да си настроя психиката и мисля, че ми се получи много добре. Ако искате вярвайте но от 28.12.2020 до днес имам 15 тренировки. Тренирам почти всеки ден по 60-70мин и се чувствам страхотно. Така че всичко е до нагласа и желание. Дори не ми се вярва, че ще го кажа, ама изобщо не ме интересува дали ще отворят залите,защото поне още известно време няма да се върна да тренирам там.

# 145
  • Мнения: 397
Змия,
Напълно те разбирам за тренировките вкъщи. И аз нямам грам мотивация.
Бях спряла да тренирам за почти 3 седмици около Коледа. Сега пак си тренирам по 3 пъти на седмица, ама измъченоо... Правя 2-3 упражнения по 3 сета и толкова.
Ноември преди да затворят фитнесите ходих 5-6 пъти седмично за поне час. Харесва ми да се приготвя за фитнес, обожавам си залата и хората в нея ❤️ Надъхващо ми е да тренирам във фитнес.
Дано наистина отворят февруари.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 430
Let it be, много хубаво си го написала. Даже миризмата на зала ми липсва. Чакам на нисък старт.
Купих вчера от Декатлон въже с тежести. Неоправдано скъпо, поскачах навън, не усещам разлика в натоварването.

# 147
  • Мнения: 397
Let it be, много хубаво си го написала. Даже миризмата на зала ми липсва. Чакам на нисък старт.
Купих вчера от Декатлон въже с тежести. Неоправдано скъпо, поскачах навън, не усещам разлика в натоварването.

Доколкото знам идеята на въжетата с тежест е да се скача бързо или double jump.  На мен не ми се получава, оплитам краката, но треньора в залата ми загрява по този начин и е много впечатляващо.
Но май като се замислям, бъркам се. Неговото е speed rope. 🙄
Аз си купих колело преди две седмици. От тогава се скъса да вали. Сега спря, но вятъра във Варна в съчетание с ниски градуси, не ме предразполага да карам в морската. Общо взето не усещам и аз разлика 😁😁

# 148
  • Мнения: 3 281
Let.it.be, защо не пробваш Zwift, има видеа с евтин начин да си го нагласиш във вас колелото и да си правиш онлайн състезания. Simple Smile

За тренировките вкъщи ви разбирам, такива като кардио нямам проблем да правя. Обаче нямам оборудване за силови, и не съм фен на bodyweight упражненията. И на мен ми липсва много залата, просто обичам уредите.

# 149
  • Мнения: 1 797
Let it be, много хубаво си го написала. Даже миризмата на зала ми липсва. Чакам на нисък старт.
Купих вчера от Декатлон въже с тежести. Неоправдано скъпо, поскачах навън, не усещам разлика в натоварването.

Доколкото знам идеята на въжетата с тежест е да се скача бързо или double jump.  На мен не ми се получава, оплитам краката, но треньора в залата ми загрява по този начин и е много впечатляващо.
Но май като се замислям, бъркам се. Неговото е speed rope. 🙄
Аз си купих колело преди две седмици. От тогава се скъса да вали. Сега спря, но вятъра във Варна в съчетание с ниски градуси, не ме предразполага да карам в морската. Общо взето не усещам и аз разлика 😁😁
Let в кой фитнес тренираш. Аз определено мисля да сменя този в който ходих до сега.

Общи условия

Активация на акаунт