Как тренирам -26

  • 67 781
  • 813
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 397
Nona M,
Generations, зад Македонския дом. Преди беше кросфит зала, сега е фитнес. Доста е чисто, просторно и спокойно, уредите не са най-новите, но има всичко необходимо. И момчета, на които е залата са много мили.
Ти къде тренираш? И какво не ти допада?
Впрочем ходих няколко пъти и в един фитнес над чаталджа заради приятелка, ама 10лева за тренировка, не мерси 😁

Glossycherry,
Bodyweight тренировките са ми ужасни и на мен. Поста ти, все едно аз съм го писала 😁 Най-малкото, че трябва да клекна 100 пъти със собствено тегло, а в залата 8 пъти с подобаваща тежест. Губи ми се чувството на задоволство някак си.
Мечтая си един ден да си купя къща извън града и бих обособила цяла етаж, който да превърна в домашен фитнес.

# 151
  • Мнения: 1 911
Let.it.be,  един в Кайсиева. Тясно, чистотата не е на ниво и преди да затворят фитнесите пускаха и грипоподобни.
Живот и здраве, по нататък съм решила да отида в един във Възраждане, Фитнес Център Импулс. Казаха ми , че и там е тясно, но може да проверя. Не ми се връща в стария фитнес.
Твоя ми е далеч.

# 152
  • Мнения: 1 876
Говори се, че ще отворят фитнесите. Чакам с нетърпение наистина...
Но междувременно ми се иска да пробвам някакви танци - модерни, но не латино или хип хоп и някакъв боен спорт за жени. Някакви препоръки за школи и зали във Варна?

Посещавам залата на ТИМ в сградата на Спортна зала, колкото и да не ми се иска точно тази зала. Максифит ми идва далеч, живея до ВИНС. И се интересувам за карта Мултиспорт още от сега, ако някой предлага придружителска.

# 153
  • Мнения: 812
Да пораздвижим малко темата.
Преди петнайсет дни замених тренировките с базови упражнения с програма ,която се изпълнява шест дни в седмицата-6days week dumbbells workout split  for muscularity ,като започнах с по леки тежести първата седмица.Тази я изпълних като добавих още малко тежест.Доволна съм,добре балансирана и достатъчно натоварваща.
Допълвах с допълнителни тренировки с мини ластик в дните когато имах повече време и сили.Кардио почти не съм правила ,освен скачане на въже в началото и в края на тренировките.
В крайна сметка ,кога се очаква отварянето на фитнесите?

# 154
  • София
  • Мнения: 11 987
Май няма да е скоро Sad

# 155
  • Мнения: 1 876
https://news.lex.bg/%d0%be%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%80%d1%8f%d1%82-% … p9kWR2GnRM3fwTXzw

Май от 1-ви февруари. Трябва да ги оставят отворени, и без това малко хора ходим, а сега ще има и пазещи се.

# 156
  • Мнения: 1 290
При първото затваряне фитнесите бяха празни след отварянето. Беше рай за трениране...
Дано ги отворят, че липсата на тренировки вече почна да ми личи...дори и психически!  Joy

# 157
  • Мнения: 3 308
Щом почнах да гледам как да бъркам цимент за дъмбели, положението е лошо Grinning
Обичам уредите, просто е изключително лесно, всичко правиш с добра форма, риска от нараняване го няма...
Аз съм много силна, но безкрайно спъната, и вкъщи постоянно падам и се блъскам някъде. Трябва да правя само неща с ниско натоварване за да не се налага да викаме линейка после Grinning
Кълча се там с разни от ютуб, ама с нежелание. Раменете ми нямат силата да удържат дебелото ми тяло.

# 158
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 452
Явно нещо съм се бъгнала, ама грам не ми липсва залата.

# 159
  • Мнения: 1 543
Явно нещо съм се бъгнала, ама грам не ми липсва залата.

Същата работа при мен Blush
Ще продължа да тренирам в офисната фитнес стая. Има чудесно оборудване, нямам никакви проблеми с мотивацията, спестявам време за шофиране и не ми се налага да чакам за зает уред. И музиката си избирам сама Grinning
Ако графикът на груповите тренировки позволява, ще ходя веднъж седмично на табата.

# 160
  • Мнения: 1 290
Ани, Ветрена вероятно при вас не се усеща липса на тренировки, понеже все пак тренирате. Аз от затварянето /вече 2 месеца/ не съм пипнала нищо. Реално и нямам място. Може би си търся оправдание, но вкъщи единственото място е в хола и е 1.5 на 2 метра, което не ми дава спокойствие на движенията. Аз дори йога не мога да правя без да се блъсна някъде. Доста се обезформих без движение ..Disappointed

# 161
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 452
Ани, Ветрена вероятно при вас не се усеща липса на тренировки, понеже все пак тренирате. Аз от затварянето /вече 2 месеца/ не съм пипнала нищо. Реално и нямам място. Може би си търся оправдание, но вкъщи единственото място е в хола и е 1.5 на 2 метра, което не ми дава спокойствие на движенията. Аз дори йога не мога да правя без да се блъсна някъде. Доста се обезформих без движение ..Disappointed
Мдаа, мисля, че се оправдаваш 😂😂😂 Казвам го с най-добри чувства и доза хумор. Майтапът на страни, но всяка вечер местя я спалня, я маса в хола, я шкаф в детската, според зависи къде ще мога да съм сама поне за час. Мъжете в къщи мрънкат, но нямат друг избор, ако искат майка им да е в унисон със себе си. Казано честно в началото ми беше досадно и изнервящо, но пък осъзнах, че пестя от ходене и връщане до залата, така че и с времето не мога да се оправдая. Дори вече мъжът ми звъни като тръгна от работа и пита : Какво да ти преместя и как да ти сглобя тежестите?? защото той тренира сутрин и обикновено ги е оставил след неговата тренировка.
Пак ще се повторя - всичко е в главата и в желанието.
След това, което постигнах като форма лятото, повече щеше да мирсе отрази отрицателно, ако се бях обезформила и затрила всичко. Но това съм аз... Хората сме различни Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1 543
Ани, Ветрена вероятно при вас не се усеща липса на тренировки, понеже все пак тренирате. Аз от затварянето /вече 2 месеца/ не съм пипнала нищо. Реално и нямам място. Може би си търся оправдание, но вкъщи единственото място е в хола и е 1.5 на 2 метра, което не ми дава спокойствие на движенията. Аз дори йога не мога да правя без да се блъсна някъде. Доста се обезформих без движение ..Disappointed

Пинки, да кажа и аз... Спортът ми е много важен, като външната форма никак не ми е основен приоритет, а по-скоро усещането да съм фит и вътрешното спокойствие и баланс.

Тренирам от двайсетина години, в зала ходих последните 3. И не съм имала фитнес стая в офиса, както е сега. Просто един ъгъл в хола. Обръщах масичката върху дивана с краката нагоре, за да спечеля още 1 кв.м.
Ставах сутрин в 5, тренирах 50-60 минути. Това беше, нямах възможност за друго.
5 минути душ и започваше събуждане на децата, подготовка за градина, училище.
Време за спорт извън дома не съм имала, не съм разполагала нито с някого, който да гледа децата, нито с време да ходя по зали. Но пък сега, когато кажа на моите пораснали девойки, че "когато искаш, намираш начини, а когато не искаш - намираш причини", знаят много добре какво имам предвид.
Колко пъти се е случвало, докато тренирам, да усетя поглед в гърба, да се обърна и да видя полусънено хлапе по пижамка как се опитва да рита като мама /която прави тренировка по тае бо с нашумелия тогава Били Бланкс Joy/... или просто да се хили на мама Joy
После се запалих по силовите тренировки и въпросният ъгъл в хола се запълни с тежести. В началото приятелите се чудеха, като идват на гости, що така съм решила интериорния дизайн, ама после свикнаха Grinning
Та... да, винаги може. Само да искаш.

# 163
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 452
Ветрена, страхотна си, шапка ти свалям 😘 Защо не бях те прочела преди 10години. Поне 7г оправдания щях да си спестя Simple Smile

# 164
  • Мнения: 1 543
Ветрена, страхотна си, шапка ти свалям 😘 Защо не бях те прочела преди 10години. Поне 7г оправдания щях да си спестя Simple Smile

Ани, благодаря от сърце Blush Очеизбождащо е, че нищо не си изгубила от това епохално незнание и с твоите три деца и всички професионални и семейни ангажименти слагаш в джоба си 90% от девойките 20+, които са прекалено заети, за да отделят време за спорт Kissing Heart

Днес не тренирах, но пък направих основно почистване и дезинфекция на фитнес стаята. При фундаменталното преустройство на офиса се наложи да и измислим ново място и мъжът ми отдели пространство в склада, което превърнаха в стая /да живее гипсокартонът Grinning/. Има обаче един участък от стена, който ме дразни с едни стари дупки, та реших да си поръчам винилов банер с подходящ дизайн и нахъсващо послание и се надявам другия уикенд да го поставим. Много си го обичам това местенце, надали френЦките дами са били така привързани към будоара си, колкото аз - към стаята с железата Joy

Общи условия

Активация на акаунт