Не се появи на срещата

  • 2 540
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Да се карате, да те търси, вие връзка ли имате, ако имате, пък,трябва да се досещаш защо не идва. Нищичко ли не занеш за него, щом е уговорка, все пак сте общували.

Да беше уговорка , общували сме т.е. имали сме срещщ и  друг път. За пълна интимност трябваше да се случи въпросната вечер.

А какво обяснение такова не поисках, направо му казах какво мисля за случилото се.За мен това не е нормално, не обичайно е. Ако бях спала с него и след това да се скараме или да не ме потърси повече е по-логичен изход. Ама това развитие на ситуацията и през ум не ми е минавало.

Е не питаш , пък после се чудиш и маеш тука. Може да е катастрофирал е да е в Пирогов със счупен крак, примерно. Другия път питай, пък тогава решавай дали е нормално. Колкото и да му се иска на един мъж да те на***, понякога си има обективни пречки. Имам чувството, че веднага си го взела прекалено лично. То ако така реагираш на всичко, може и за тва да си е бил камшика Grinning

Ако бях питала в 23,00ч. вечерта , а представи си той пие някъде с друга щях да изпадна в много глупава ситуация. Помисли само как го питам "Добре ли си, всичко ли е наред?" А той е някъде на запой.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 646
В момента си изпаднала в доста по-глупава ситуация... да стоиш и да се чудиш по форуми... лично мнение. След като не е имал доблестта да пише, да каже че уговорката пропада и да даде обяснение или поне извинение, довиждане и това е. Няма какво да го мислиш или да те интересува повече. Но пак ти казвам, ако така лично и чувствително възприемаш нещата, е напълно възможно сама да създадеш драма там, където я няма.

# 17
  • Мнения: 18 298
Е, не. Предложила му е да правят секс, той не е дошъл и не е обяснил защо.
Работата е някакси ясна.

# 18
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Така е , прави сте. Затова спирам да пиша и излизам на голяма разходка. Kissing Face

# 19
  • Мнения: 4 403
+ 1 за ''играч, който е отишъл при друга, обещала същото''

# 20
  • Мнения: 3 676
+ 1 за ''играч, който е отишъл при друга, обещала същото''
Или е обещала нещо повече.

# 21
  • Мнения: 25 600
+ 1 за ''играч, който е отишъл при друга, обещала същото''
Или е обещала нещо повече.

Секс и мусака? Мо-о-о-же. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 46 510
А какво обяснение такова не поисках, направо му казах какво мисля за случилото се...
Ти ли му звънна или той на теб?
В тази ситуация не бих го търсила. Ако се обади и каже разумно обяснение, добре. Ако не, здраве да е, не бих го търсила повече.

# 23
  • Мнения: 35 961
мъжете не са добичета, които да са винаги и за всяка готови дори и да са й обещали - размислил е човекът, какво толкова? но е било редно да каже, че се отмята

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 13:34 от bubanka

# 24
  • Мнения: 18 498
Дайте малко по-оптимистично - може пък да се е разболял. Защо веднага с лошото - има друга, че и му сготвила...
(опит за хумор, ако не е станало ясно)

# 25
  • Мнения: 35 961
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт