Обичате ли да си седите в къщи?

  • 18 471
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 802
Обичам, да. Обичам и да излизам навън на разходка, обичам да ходя до мола (без да обикалям много магазините, само с конкретни цели).
Обичам и да имам избор дали да стоя вкъщи, или да изляза.
Определено предпочитам социалният ми живот да се случва след работа, а уикендите да изкарам у дома. Вчера например бях цял ден навън - кафета, молове, паркове, срещи с роднини и после с приятели и днес имам чувството, че е събота. Все едно съм загубила единия си почивен ден. Което си е реално така - аз като излизам уж 'по живота', хвърча и обикалям повече, отколкото като съм на работа.

# 151
  • Мнения: 7 387
Обичам социалния живот, хората около мен, приятели и заведения,  но след многото дни на работа, най- обичам да се излежавам до обяд в леглото с книга и кафе. Случва ми се , макар и рядко.

# 152
  • Мнения: 28 396
Дойде ли лятото  - не обичам!

# 153
  • Мнения: 3 505
И лятото обичам. Летните закуски и вечери на балкона са ми любими.

# 154
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 195
Обичам не просто да излизам някъде, но да съм сред природата - чист въздух, тишина, зеленина... Природата ме зарежда много. Flowers Deciduous TreeFlowers Palm TreeFlowers SunflowerNature Mount Fuji
От друга страна съм домошар човек и обичам да си стоя вкъщи. Моят дом е моята крепост! House
Да се насладя на ароматно кафе, хубава книга, някоя мотивираща проповед, успокояваща музика, меко одеяло и мъркаща котка в краката.... CoffeeBookMusical NoteAnimal Cat2
Не заменям тази идилия за шумния, мръсен град със забързани, намръщени и стресирани хора.

# 155
  • Мнения: 1 118
Аз пък поканих гости в къщи довечера Simple Smile Вие каните ли?

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 17:45 от SSll

# 156
  • Мнения: 1 745
Мразя да посрещам гости! Пада чистене преди и след и това няколко степенно меню ми идва в повече. Освен това, не обичам да стоя с часове на масата, обикновено лягам с детето по-рано, а ММ греда филм, мач или по някое време на балкона, на прохлада си говорим.
На заведение ми е по-добре-поръчвам каквото искам и си тръгвам, когато реша.☺️

# 157
  • Мнения: 40 750
И аз така. Рядко каня гости, по някаква конкретна причина. ММ кани понякога един приятел да си пийнат, ама само един човек и не е голям зор. На ресторант е по-лесно, а и няма риск да се изложа като готвачка.

# 158
  • Мнения: 3 505
Ако не се броят най-близките, избягвам да каня гости. За празници предпочитам да почерпя в заведение.

# 159
  • Мнения: 7 245
Каня гости от време на време. На ресторант всеки може. Канейки ги вкъщи показвам, че ги ценя особено.

# 160
  • Мнения: 24 467
Зимно време повече каним и ходим на гости. През лятото предпочитаме да сме някъде навън.

# 161
  • Мнения: 31
И аз обичам да си стоя вкъщи, но ако не съм излиза повече от 2 дни се депресирам....

# 162
  • Мнения: 28 396
Обичам постоянно да съм навън! ❤️
Вчера дори и в ужасната мъгла карах колело и пих кафе на Сарафово!

# 163
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Аз пък откакто се преместихме в къщата с двор като се роди бебето(октомври 2021) почти не излизам.Вътре ми е добре, комфортно ми е,има кой да ни носи храна и понякога и до две седмици не си показвам носа навън(това зимата).Пък и тук почти никой не познавам и хем не ми се излиза сама, хем не искам да се запознавам с нови хора(много съм мнителна и знам отлично как хората в малкия град обсъждат всеки и всичко,пък една новодошла от съвсем друго място като мен ,ще има да я дъвчат безкрай,е ,не мерси, по-добре вкъщи сама с бебето , отколкото навън да ме обсъждат).Иначе ММ като е при нас пътуваме ,но из града почти не излизаме(неговите набори вече имат внуци и хич не ми се ще да чуя въпросът дали малкият ни е внук,ако те на 40+ се имат готови за баби и дядовци,аз на тая възраст искам още едно дете да родя,запознах се само с две момичета,и двете са 45+ с дечица колкото моето,и двете не обичат да излизат и ходят където и другите)...
Гости обичам да каня,даже имаме традиция -всяка събота сутрин кръстницата ми идва на кафе,а в неделя след обяд,когато са свободни -кумовете ни.Ама няма някакви приготовления за това.Просто идват да се видим и да си поговорим.

# 164
  • Мнения: 1 355
Обичам постоянно да съм навън! ❤️
Вчера дори и в ужасната мъгла карах колело и пих кафе на Сарафово!

Аз тази зима така и не си зазимих колелото.

Общи условия

Активация на акаунт