Сушилник балон dry balloon има ли доволни?

  • 3 384
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 726
По-ефективни са от сушилните ли?

# 16
  • Мнения: 70
За колко време изсушава и колко дрехи? Аз съм с две деца. Малкото е на 7м а другото на 4г и ходи на градина.. А като се закучи тая зима тукаа и не изсъхват затуи искам нещо хем ефикасно хем да не бръкна в джоба много надълбоко. 🙂

# 17
  • Мнения: 994
https://www.emag.bg/prenosima-elektricheska-sushilnja-innovagood … 00w/pd/DJQMZ0BBM/

Явно от тук го е видяла OP. Отдолу има мнения, коментари.

"Хубава визия, добре изпълнено, събира доста дрехи. Суши за около 3 часа и повечко по-дебелите дрехи, които носим сега-през зимата. Сушенето е бързо, но се получава много голяма влага в стаята - около 20кв.м., прозорците целите стават във вода. Ако не сложа кърпи на перваза, водата тече по стената като река...Това е голям недостатък на тази сушилня."

"За парата има отвори в горната част на балона, реално излиза като горещ въздух.
Предстои ми да пробвам с кърпи,чаршафи и по-дебели дрехи."
 
Има и други мнения.


Отделно си пише в описанието - има отдушник. Но 2 dB шум ме уби Simple Smile. То шума от трептящо листо на бреза, повяно от летен бриз в юнска нощ, ще е като излитащ реактивен самолет до "безшумната духалка" на тая сушилка Simple Smile. Отделно си мисля че 2,48 W/h както е записано е колко едно светодиодче. Сигурно става въпрос за kW/h.

П.С. към ОР - Вземете си наистина обикновена (не термопомпена барабанна сушилня 2 hand), с нагревател, по - евтини са, лесно се почистват и ще харчи пак по - малко от тая бутафория. Аз моята термопомпена за почти 2000 лв. 2 дена след гаранция пропищя нещо. Та колко е изгодно не знам.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 14:46 от Seiko7075

# 18
  • BG
  • Мнения: 367
Краваева, по - евтини са от сушилните. Жената иска нещо, което да не и бърка яко в джоба. Едни 55 лева са нищо в сравнение с 500-600. В отпуск по майчинство е.
   
    Алекс, преди малко влязох в ОЛХ-са. Има две обяви / 5 и 6 - та отгоре надолу/, съответно 55.00 и 80.00 лв.
Избора си е твой.
     Да допълня и за другите - зависи къде се намира помещението, в което работят сушилните. За апартамент не са подходящи заради шума. Има хора " нервозни ". Моето помещение както споменах в преден пост е полуетаж, минах стените с гасена вар / при латекс става конденз / , тавана ми е дървен и имам едно малко прозорче.
    Госпожата щом има свободна стая, още по - добре. Вратата се оставя отворена, духалките вдигат температурата, само трябва пази бебето от тях, или обратното.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 726
Краваева, по - евтини са от сушилните. Жената иска нещо, което да не и бърка яко в джоба. Едни 55 лева са нищо в сравнение с 500-600. В отпуск по майчинство е.
   
    Алекс, преди малко влязох в ОЛХ-са. Има две обяви / 5 и 6 - та отгоре надолу/, съответно 55.00 и 80.00 лв.
Избора си е твой.
     Да допълня и за другите - зависи къде се намира помещението, в което работят сушилните. За апартамент не са подходящи заради шума. Има хора " нервозни ". Моето помещение както споменах в преден пост е полуетаж, минах стените с гасена вар / при латекс става конденз / , тавана ми е дървен и имам едно малко прозорче.
    Госпожата щом има свободна стая, още по - добре. Вратата се оставя отворена, духалките вдигат температурата, само трябва пази бебето от тях, или обратното.

Е ние си взехме точно тогава сушилнята Grinning но мерси за мнението. Не питам за парите лично аз, а за време на изсушаване на дрехите, дали е компактно и .т.н. Защото ако ще събере вътре 5 тениски и ще си изграя да суша цял ден няма смисъл.

# 20
  • Мнения: 70
То пише, че е 10 кг в сайта. Е аз 10 кг ли ще сложа!? 4 5 мисля че ще върши някаква работа. Ще обсъдя въпроса със съпруга ми и ще реша тогава. Благодаря на тези който се включиха в темата. 👍🙂

# 21
  • BG
  • Мнения: 367
Краваева,  веднага отговарям  - две тениски, два чифта бельо, чифт чорапи, сутиен и чорапогащник - точно цикъл от 3 часа. Пуснах ги в 19.00ч., прибрах топли в 22.00 часа. Уточнявам, че пране не събирам, няма да ми паднат ръцете ако изпера нещо на ръка.
   Малко оспамих темата. Оставям Алекс да си избере, но посочения модел с тия дупки не върши работа.
Поне ми напомни да се осведомя за налични от моите, че на едната и изтече гаранцията миналия месец.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 726
Това са твърде малко неща за хора с дете...

# 23
  • Мнения: 70
Това са твърде малко неща за хора с дете...
2 деца малки. Цапат се и т.н..

# 24
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз попитах за себе си понеже вкъщи имаме сушилня. Но перем всеки ден все пак имам малко дете няма как. Въпроса ми беше дали такова нещо не би ме улеснило в сушенето и да ми спести време. Но 1 пералня с бебешки дрехи ми се суши за 2 до 3 часа. Ако ще сложа толкова малко неща и ще суша толкова време просто не е за мен.
Може би авторката няма толкова пране и би било практично за нея.

# 25
  • Мнения: 46 518
За цената - не е нужно да даваш 600 лв. Нашата стара Miele, която работеше безупречно я подарих на братовчед ми, защото видях, че по сайтовете върви по 150 лв. и реших, че няма смисъл да я продаваме. Сменихме я, защото мъжът ми искаше с термопомпа. Но честно казано, по нищо не отстъпва на новата и даже ми се струва, че ги вадеше по-добре изгладени.

Ако наистина събира само по 4 дрехи, суши 3 часа и харчи 1 киловат, това значи 3 киловата. Доста скъпо (старата ни сушилня въртеше 1 цяла пералня за 1 час и половина и харчеше 3 киловата, новата 2).
4 дрешки може да си ги сложиш пред радиатора, климатика или камината, зависи с какво се отоплявате и за 3 часа ще изсъхнат за 0 лв.

Относно шума, тя не вибрира като пералня. Все пак не я пускаме нощем, когато е много тихо, но това важи и за всички други уреди.

Въпроса ми беше дали такова нещо не би ме улеснило в сушенето и да ми спести време.
Не.

# 26
  • Мнения: 70
Аз попитах за себе си понеже вкъщи имаме сушилня. Но перем всеки ден все пак имам малко дете няма как. Въпроса ми беше дали такова нещо не би ме улеснило в сушенето и да ми спести време. Но 1 пералня с бебешки дрехи ми се суши за 2 до 3 часа. Ако ще сложа толкова малко неща и ще суша толкова време просто не е за мен.
Може би авторката няма толкова пране и би било практично за нея.
авторката и тя всеки ден пере ти си с 1 и переш всеки ден а аз съм с две деца на ден по 2-3 пранета пускам... Така че хич не са малко дрехите.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 519
Само си представям колко ток харчи това! За 3 месеца ще се изравни по пари с една сушилня. В същото време сушилнята суши 3 пъти повече дрехи.

# 28
  • Мнения: 70
Ще си помисля двуомя се.. 🤯

# 29
  • Мнения: 19 023
Краваева,  веднага отговарям  - две тениски, два чифта бельо, чифт чорапи, сутиен и чорапогащник - точно цикъл от 3 часа. Пуснах ги в 19.00ч., прибрах топли в 22.00 часа. Уточнявам, че пране не събирам, няма да ми паднат ръцете ако изпера нещо на ръка.
   Малко оспамих темата. Оставям Алекс да си избере, но посочения модел с тия дупки не върши работа.
Поне ми напомни да се осведомя за налични от моите, че на едната и изтече гаранцията миналия месец.

Значи, освен другите минуси, явно се подменят често тия балони. Сега май четвърти ще купуваш, или греша? За какъв пвриод е това? Като дадеш за 1 брой към 50-60 лева, това си направо читава сушилня ВУ.

Общи условия

Активация на акаунт