Любители на Котки - Тема 152

  • 24 341
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 165
Ето ни и нас. Лъки е много мила, когато е гладна. Когато се наяде и свърши фиолгичните си нужди, като че ли полудява. Бяга, скача, иска да си кача на високо и т.н. Но въпреки страностите и цялото семейство я обикнахме и си я глезим.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 09:05 от pipi68

# 391
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Ние се прибрахме. Всичко е минало по план, принцесата е будна, но леко замаяна. Не иска още да излезе от клетката.
Нали ти казахме, че всичко ще е наред Simple Smile? Рафаела след кастрацията нямаше никакви промени, Нала леко залиташе и беше неориентирана. Оставихме я да спи в транспортната клетка на Рафа, за да е на спокойствие, а и да не опитва да скача на леглото. На другия ден всичко си беше както преди.
Нацелувай мацинката Simple Smile

# 392
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не бих разделила котенца които са братчета, или братче и сестриче. Така преди 2 години открихме Памук и Биби, взехме си ги двамата. Двойна доза любов получихме.
Моя син беше на 4 като взехме Кети, не че е бил груб, но по детски невнимателен. Тя се научи да стои далеч от него, аз не му давах да я гали, ако не сме двамата.
Има котки като хали, и една стига да обърне къщата. Аз имам 4 и всички са кротки.

# 393
  • Мнения: 172
Ъпдейт : Намери се дом за Томика. Близък мой приятел я е харесал много. Чакаме само да й приключи терапията и да се прибере у дома. ☺️

  "Мамо, пусни ме, много си досадна." 🐈🙋🏼‍♀️😂

  "Нищо няма за хапване, защо ме излъга?!?" 🤔😂

# 394
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Коледни чудеса, много се радвам. Hug
Ън никаква не пише, притеснявам се....

# 395
  • Мнения: 15 219
Скрит текст:
Не бих разделила котенца които са братчета, или братче и сестриче. Така преди 2 години открихме Памук и Биби, взехме си ги двамата. Двойна доза любов получихме.
Моя син беше на 4 като взехме Кети, не че е бил груб, но по детски невнимателен. Тя се научи да стои далеч от него, аз не му давах да я гали, ако не сме двамата.
Има котки като хали, и една стига да обърне къщата. Аз имам 4 и всички са кротки.
Имаш голямо предимство - свободата на котетата. Твоите излизат и ходят самостоятелно, където и когато си пожелаят. Тези, в апартаментите нямат такава свобода, на това отдавам  дивеенето /на моя котарак, специално/,  липсата на свобода.

# 396
  • София
  • Мнения: 16 199
И Барни беше така, до кастрацията. Сега от време на време, като се заиграят с малкия ми син (който е вече на 18, обаче котьо си го третира като неговата специална играчка).

# 397
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Mama Nana, така е, но тук дойдохме с две града, гледани в апартамент. Кети си проспа живота - на стола или дивана. Сега е с бонус - на прозореца, или под чимшира. Черко го кастрирахме във Варна, отне месец хормоните да се отложат и да кротне. В интерес на истината, толкова рядко виждах Точка това лято, че бях забравила че имаме такава котка 🙄

# 398
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Ън никаква не пише, притеснявам се....
И аз. Едва хвърлям по един поглед по диагонал.

# 399
  • Мнения: 7 856
И болните котешки мами (Пинко и Бубалеса) не пишат. Дано да са добре и вече да оздравяват.

# 400
  • Мнения: 121
Ние имаме малък двор, но се страхувам да ги пусна, защото преди изчезваха по улицата, не можех да ги намеря и измръзнаха и се разболяха
Докторката каза, че са малки и няма да издаржт навън, въпреки че и къща с изолация сме им направили

# 401
  • София
  • Мнения: 9 554
Чудя се защо не пишете, а то нова тема има и аз съм изпуснала. Връщам се да чета. Дано сте добре всички!

# 402
  • София
  • Мнения: 3 778
Малко коледна Фифи

# 403
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Аз съм на линия Simple Smile Засега съм уж добре, играе ми температурата понякога до 37.3, 37.4, но после си спада сама и аз все още не пия антибиотик.
Вчера извадих пъзел да редя, да видим кога ще го разбута 😏😁
Показвам ви една снимка от домашното кино на Пиги 😄 Мине се, не мине и е там, опитва се да ги лови, гледа ги. Забава

# 404
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Има си занимавка викаш.  Joy
Уши докато не го събори няма да миряса, познавам си дзвера. Joy

Общи условия

Активация на акаунт