добър ендокринолог - Варна

  • 434 178
  • 824
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 256
Зравейте! Днес бях при д-р Ключкова. Мисля, че останах доволна от нея. Отнесе се много добре с мен. Аз отидох при нея, за да ми изпише нещо за понижаване на ТSH, тъй като моя е 3.29, а за забременяване трябвало да бъде 2. Лекарката полудя. Каза, че това са глупости. Щом всичко е в границите, значи всичко е наред. Пусна ми други изследвания. Незнам какво мислите за това TSH?

# 406
  • Мнения: 274
Зравейте! Днес бях при д-р Ключкова. Мисля, че останах доволна от нея. Отнесе се много добре с мен. Аз отидох при нея, за да ми изпише нещо за понижаване на ТSH, тъй като моя е 3.29, а за забременяване трябвало да бъде 2. Лекарката полудя. Каза, че това са глупости. Щом всичко е в границите, значи всичко е наред. Пусна ми други изследвания. Незнам какво мислите за това TSH?

До колкото знам хубаво е по време на бременност да е между 2-3, но когато си е в нормите (горната граница беше някъде над 4) не виждам защо ти насаждат това притеснение. То ако беше така всички бременни щяха да ги изследват за нивото на ТСХ и изкуствено да им го занижават. Ако ще те успокои когато забременях с малкия ТСХ ми беше като твоето и после се въртеше около 2.5-3 без да променям лечението. Така че аз съм съгласна с д-р Ключкова.

# 407
  • Мнения: 1 256
Благодаря ти Марулка!

# 408
  • Мнения: 781
Хубаво е ТСХ да е около 2 при забременяване, някои лекари препоръчват даже 1,5 . Но това в никакъв случай не значи, че няма да стане ако е по-високо. Със сина ми забременях с ТСХ над 8, втория път даже около 13 . Важното е да се контролира и да се реагира навреме . Успех  Peace

# 409
  • Мнения: 1
Булка Марулка , ох това не ми хареса , което каза . В сряда си записах час при нея с надежда да ми обърне повече внимание от останалите , при които до сега съм ходила . И аз бях пациентка на д-р Деведжиева , но ...

Замислям се, че момичетата са ходили платено, а аз отидох с направление. Може това да е бил проблема. Може да съм единичен случай, кой знае...

 Не съм доволна от Сарджева и в никакъв случай не я препоръчвам, в момента в който и подадете направлението интересът и минава и дори не изслушва, не се интересува, защото както тя се изрази взима от здравната каса само 12 лв. не е като 30лв....какъв професионалист е, не разбрах ....побърза да ме отпрати. Отношението и се доста досадно към пациентите, има много пациенти и като я гледам работи с огромно нежелание, особено за тези, които не си плащат директно. Чудя се само защо като работи по здравна каса ехографа и е 35 лв и то без издаване на касов бон, укриване на приходи?

# 410
  • Мнения: 1
Аз не сам доволна от Оля Сарджева бях при нея 3 години и ми се стори не адекватна, сега ще се местя, ако сам доволна  от новата ендокриноложка ще пиша пак
Честно да ви кажа и аз останах с такива впечатления, след всеки пациент си мие ръцете, и проветрява за да влезе добра енергия, както тя се изрази.....не видях професионално държание от нея а по-скоро комерсиално, пази боже от такива лекари........

# 411
  • Мнения: 1 495
За Сарджева и аз чувам противоречиви мнения . Аман от комерсиални лекари наистина . И ние чакаме от тях да ни излекуват и помогнат . Пробвайте при д-р Райков , доцент ли беше не знам , няма значение , чувам за него добри отзиви , аз самата щях да ходя при него , но от Томова останах доволна за сега , ще видим за по - натам . На мен лично тя ми обърна внимание .

# 412
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте д-р Ключкова къде преглежда? В Еквита ли? Ако звънна утре за час след Великденските празници дали ще има? newsm78
Мислих да ходя при д-р Сарджева, но като прочетох какво сте написали и се отказах Confused

Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите  bouquet

# 413
  • Мнения: 1 256
Здравейте! Моля изкажете мнения за д-р Милена Томова. Благодаря Ви предварително!

# 414
  • Мнения: 1 495
Здравейте! Моля изкажете мнения за д-р Милена Томова. Благодаря Ви предварително!
Аз по - нагоре писах , че съм доволна от нея поне за сега . Имам още 1 преглед при нея в нач. на май и тогава пак мога да пиша .

# 415
  • Мнения: 107
Здравейте д-р Ключкова къде преглежда? В Еквита ли? Ако звънна утре за час след Великденските празници дали ще има? newsm78
Мислих да ходя при д-р Сарджева, но като прочетох какво сте написали и се отказах Confused

Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите  bouquet
д-р Ключкова преглежда в МЦ Младост понеделник, сряда и петък,предполагам че през другото време е в Еквита, мисля че няма да имаш проблеми за след празниците, поне в Младост аз си записвам час за след седмица

# 416
  • Мнения: 348
Някой да има отзиви за Д-р Каменова,МЦ "Визия"-моето ТСХ от 3,2 скочи на 8,9,а съм на 100 гами Еутирох.Чудя се вече при кого да отида!!!

# 417
  • Мнения: 1 495
Някой да има отзиви за Д-р Каменова,МЦ "Визия"-моето ТСХ от 3,2 скочи на 8,9,а съм на 100 гами Еутирох.Чудя се вече при кого да отида!!!
В началото бях доволна , преглежда много обстойно , разпитва , един преглед отиваше половин час , но на вторичния преглед като я попитах няма ли да изследваме пак ТСХ да го видим на къде е взе да ми обяснява как като се стоплело времето да си коригирам сама дозата на 25мг , а нямало нужда да се изследва пак при , което след месец дозата от 50мг ми дойде много и изпаднах в хиперфункция. Наложи се да спра л-тироксина , а можеше просто да ми се следи хормона , за да не се налага само да спирам и почвам лекарствата . Подразни ме и повече не се върнах .

# 418
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз пък ходя от 2г. и половина при д-р Сарджева и то с направление и нито един път не ме е претупала.Винаги е изслушвала, обяснявала, отговаряла ми е на въпросите.Аз съм с ИР и СПКЯ и откакто съм при нея, следвайки съветите ѝ отслабнах с 25кг. и дори изследванията ми са по-добри.Препоръча ми я приятелка моя, която тя, сестра ѝ и майка им ходят при нея/ с Хашимото са/.Отскоро и друга приятелка я посещава и също е доволна.
Всички ползваме направления Peace

Не мога да си обясня, че така е претупала някой newsm78 Поне на мен не ми се е случвало Peace

Между другото какъв е проблема, че си мие ръцете след пациент.Това си е до хигиена и според мен си е и редно след преглед да се мие.

# 419
  • Мнения: 781
Между другото какъв е проблема, че си мие ръцете след пациент.Това си е до хигиена и според мен си е и редно след преглед да се мие.
На мен това по-скоро ми прави добро впечатление и се радвам , че е така  Grinning
Аз също съм от доволните й пациенти. Никога не ме е претупвала, независимо дали съм с направление или не.

Общи условия

Активация на акаунт