добър ендокринолог - Варна

  • 433 584
  • 824
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
Благодаря ви за съчувствието. Simple Smile Засега ще изчакам да мине малко време и след това ще посетя д-р Ключкова или доц. Николова. Иначе Сарджева явно има различно отношение към различните пациенти, защото докато бях в кабинета й консултираше някого какви изледвания да си направи и му казваше, че ще намерят начин за час за преглед след това. За това бях чела и във форумите. Това различно отношение не го намирам за професионално. Както й да е. Ще гледам да забравя случая.
Всичко най- добро на всички и най- вече здраве да сме.

# 436
  • Мнения: 152
Здравейте!
От няколко седмици съм с диагноза Базедова болест. Първоначално попаднах при д-р Лозанова в  МЦ Марешки. Добре се отнася жената, даде ми направление , но никъде тук не и виждам името ? Ако някой има впечатления било то добри или лоши, може ли да ми пише / Може и на лични/

# 437
  • Мнения: 2 957
Здравейте.Някой има ли впечатления от д-р Магдалена Ангелова от Курортна поликлиника?
Благодаря предварително.

# 438
  • Мнения: 132
Здр, мнения за д-р Зорница Любомирова?

# 439
  • Мнения: 12
Здравейте.Някой има ли впечатления от д-р Магдалена Ангелова от Курортна поликлиника?
Благодаря предварително.

Тя вече не е в курортна.Сега работи само в МЦ на Окръжна болница. Ами... не рискувай!

# 440
  • Мнения: 2 957
Здравейте.Някой има ли впечатления от д-р Магдалена Ангелова от Курортна поликлиника?
Благодаря предварително.

Тя вече не е в курортна.Сега работи само в МЦ на Окръжна болница. Ами... не рискувай!

Благодаря за отговора;) Вече я посетих в кабинета и на ул.Сирма войвода и честно казано останах с много добри впечатления.След 2 дни съм на вторичен преглед.
Какво имаш предвид с "...не рискувай" ? Simple Smile

# 441
  • Мнения: 12
Здравейте.Някой има ли впечатления от д-р Магдалена Ангелова от Курортна поликлиника?
Благодаря предварително.

Тя вече не е в курортна.Сега работи само в МЦ на Окръжна болница. Ами... не рискувай!

Благодаря за отговора;) Вече я посетих в кабинета и на ул.Сирма войвода и честно казано останах с много добри впечатления.След 2 дни съм на вторичен преглед.
Какво имаш предвид с "...не рискувай" ? Simple Smile
Можеш да я посещаваш и в МЦ Окръжна болница, предполагам и тя ти е казала, че работи там и по здравна каса. Аз също не мога да кажа нещо лошо за нея "като впечатления", приятна е, спокойна, но ... дали крайния ти резултат ще е "здрава" ???
Мисля, че е от специалистите които не се усъввършенстват и не са добри практици. Няма да може да те излекува, само ще те тъпче с лекарства, и накрая, ще каже " като не се повлияваш и подобряваш, ще се оперираш, какво толкова". Не усеща нещата...
Диагнозата ти Базедова болест ли е и каква степен я определят? От колко време е поставена, кой специалист ти я постави?

# 442
  • Мнения: 2 957
Прегледите в частният и кабинет на "Сирма войвода" също са за по здравна каса.Плаща се само ехографа, който в Окръжна също е платен, само дето при нея е много по-добър.
Нямам Базедова болест.Преди година се установи, че имам увеличена жлеза с няколко кисти от двете страни.Иначе хормоните ми бяха в норма.Тогава ме прегледаха в Окр болница-не помня името на лекарката.
Сега година по-късно д-р Ангелова ме прегледа и се установи, че като размери жлезата ми е почти в нормални размери, едната киста я няма, а другата се е смалила.Не ми увеличи Еутирокса, дори напротив-намали ми дозата.
Беше много внимателна, обяснява ми всичко подробно, аз лично останах с отлични впечатления.
Но и като цяло проблема ми не е кой знае какъв;)

# 443
  • Мнения: 12
Супер, тогава въобще не мисли повече за тези неща Laughing.

# 444
  • Мнения: 13
обиколих    Христова, Алахвердян и Сарджева -НЕ СЪМ ДОВОЛНА
При коя да си запиша час   Николова /но немога да и намеря координати ?/ или Протопопова ????

# 445
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Дайте и мнение за проф. Христозов......

# 446
  • Мнения: 12
Дайте и мнение за проф. Христозов......

За мен е много точен!
Разбира си от работата.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Дайте и мнение за проф. Христозов......

За мен е много точен!
Разбира си от работата.
Къде преглежда?

# 448
  • Мнения: 12
Дайте и мнение за проф. Христозов......

За мен е много точен!
Разбира си от работата.
Къде преглежда?
Света Марина на 12 етаж, не работи със здравна каса, освен ако ви приемат в отделението.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 2 576
За д-р Любомирова, преглежда в Хелиос, имате ли отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт