добър ендокринолог - Варна

  • 430 491
  • 824
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 11
Здравейте дами , изчетох темата ..но моля за съвет . Искам да посетя ендокринолог и съм се насочила да е от Варна ..понеже най-близкия голям град до моя е Варна . При мен проблема за сега е основно високия инсулин /40/ . Преди две години ходих в нашия град на преглед и не ми откриха нищо страшно при щитовидната жлеза , но ми изписа Сиофор от който се чувствах ужасно . Грешката е моя , че не отидох след това .... напълно безотговорно от моя страна . Та .... питах моите познати за добър лекар във Варна и всички ми казаха различни имена ...моля вие да ме насочите към някой Simple Smile

# 481
  • Мнения: 295
Здравейте дами , изчетох темата ..но моля за съвет . Искам да посетя ендокринолог и съм се насочила да е от Варна ..понеже най-близкия голям град до моя е Варна . При мен проблема за сега е основно високия инсулин /40/ . Преди две години ходих в нашия град на преглед и не ми откриха нищо страшно при щитовидната жлеза , но ми изписа Сиофор от който се чувствах ужасно . Грешката е моя , че не отидох след това .... напълно безотговорно от моя страна . Та .... питах моите познати за добър лекар във Варна и всички ми казаха различни имена ...моля вие да ме насочите към някой Simple Smile
Мога да препоръчам д-р Красимира Каменова, тя е добър специалист при диабетните състояния, доста хора има при нея  Peace Следи пациента подробно и дава ясен календар какво-кога трябва да се прави.  Аз ходих при нея заради завишено ТСХ, но за съжаление ми каза, че за полови хормони трябва да се обърна към друг специалист... и така.

# 482
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Трябва ми добър ендокринолог за дете - не е бебе.
Благодаря!

# 483
  • Мнения: 1 256
Някакви отзиви за др. Лозанова?

# 484
  • Мнения: 911
Здравейте!
Трябва ми добър ендокринолог за дете - не е бебе.
Благодаря!
Само при проф. Цанева сме ходили, но друг лекар следи Светли. Дано ви е първа и последна среща с детски ендокринолог.  fingerscrossed

# 485
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Трябва ми добър ендокринолог за дете - не е бебе.
Благодаря!
Само при проф. Цанева сме ходили, но друг лекар следи Светли. Дано ви е първа и последна среща с детски ендокринолог.  fingerscrossed
Работи ли с направления проф.Цанева и къде преглежда?
Благодаря!

# 486
  • Мнения: 911
Проф. Цанева работи с направление. ДКЦ 4 (в двора на МБАЛ "Св. Анна"), вторник и петък от 14 до 17 часа.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Мнение за проф.Йотова има ли някой - детски ендокринолог в терапията?

# 488
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Някой ходил ли е при д-р Зорница Любомирова от мед.център Хелиус?
Интересуваш ли се още от нея, защото аз съм ходила?

# 489
  • Мнения: 1 256
Някой ходил ли е при д-р Зорница Любомирова от мед.център Хелиус?
Интересуваш ли се още от нея, защото аз съм ходила?

Да, интересувам се дали е добра, достатъчно компетентна? На каква възраст е долу горе?

# 490
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Не мога да преценя колко е компетентна,
защото бях при нея за направление за изледване на хормони на ЩЖ,
тъй като никога не съм ги изследвала.

Препоръча ми я ЛЛ.

Оказа се, че два от най-важните хормона, от тази година се поемат от здравната каса, но трябва ендокринолог да даде направление. Тя ми отказа, с едни дълги обяснения, от които аз разбрах, че страшно много ще я ощетя, ако ми даде това направление  Shocked

Всички хормони са в норма и повече не съм ходила при нея.
Нямам и намерение.

Предпочитам д-р Райков, но късно раззбрах за него.

Тя е над 50 години, може и над 55 години.
Леко приказлива.

# 491
  • Мнения: 781
Оказа се, че два от най-важните хормона, от тази година се поемат от здравната каса, но трябва ендокринолог да даде направление.
За кои точно става въпрос ?
Защото ТСХ и ФТ4 се поемат от здравната каса, и дори може и ЛЛ да даде направление .

# 492
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Разгледах си изследванията, защото съм забравила.
С направление ми изследваха TSH.
За Anti TPO ми отказаха въпросното направление, което се поемало от тази година от ЗК и платих 20лв.

Според ЛЛ най-важния бил Anti TPO-то и съм ви подвела, че са два най-важни.

# 493
  • Мнения: 781
В такъв случай, това е много добра новина  Simple Smile
Ще го имам предвид, благодаря за информацията  bouquet

# 494
  • Мнения: 397
Здравейте! Някой може ли да ми каже кога преглежда д-р Райков в Транспортна болница? Ходих при него и сега ми каза да отида там ,за да не чакам за час в частния кабинет. Но не запомних кой ден от седмицата и часовете,в които е там. Каза ми че така процедирал с пациентите си. Благодаря ви! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт