добър ендокринолог - Варна

  • 434 674
  • 824
  •   3
Отговори
# 510
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,интересувам се от ендокринолог,който Ви е помогнал и е бил заинтересован от състоянието Ви,т.к.ми се налага спешна консултация.

# 511
  • NE
  • Мнения: 10 999
И преди съм писала, че единствената ендокриноложка която се ангажира спешно да ме приеме беше д-р Ваня Герджикова в МЦ "Хелиос" в двора на Окръжна, но работи до обяд всеки работен ден.

# 512
  • Varna
  • Мнения: 264
И преди съм писала, че единствената ендокриноложка която се ангажира спешно да ме приеме беше д-р Ваня Герджикова в МЦ "Хелиос" в двора на Окръжна, но работи до обяд всеки работен ден.
Благодаря!

# 513
  • In transit
  • Мнения: 11 870
И преди съм писала, че единствената ендокриноложка която се ангажира спешно да ме приеме беше д-р Ваня Герджикова в МЦ "Хелиос" в двора на Окръжна, но работи до обяд всеки работен ден.
Видях по напред, че си писала и за Райков добри отзиви. Кажи ми от кой лекар си била по-доволна?

# 514
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз ходя при д-р Герджикова защото тя пое случая ми. За Райков съм чувала само добри отзиви, но записването за него е много тегаво, а нямах тогава това време да чакам.

# 515
  • Мнения: 1 256
Герджикова не работи по здравна каса нали?

# 516
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Герджикова не работи по здравна каса нали?
Работи със ЗК  Peace .

# 517
  • Мнения: 1 256
Герджикова не работи по здравна каса нали?
Работи със ЗК  Peace .
Доволна ли си? Защото аз ходя при Каменова, но страшно много се чака и сякаш нещо не съм много доволна.

# 518
  • NE
  • Мнения: 10 999
Не съм чакала дълго, но винаги съм имала записан час. Ако не беше д-р Герджикова нямаше да мога да имам моето дете в момента. Само тя се отзова когато имах спешна нужда от консултация и ме следя стриктно до раждането и след това.

# 519
  • Варна
  • Мнения: 2 576
karina31, по препоръка на  Flower Fairy посетих д-р Герджикова преди две години. Записах си час и не съм чакала пред кабинета повече от 5мин. след часа си(за мен и това беше важно). Д-рката беше отзивчива и ми обърна внимание, за моя радост не ми се е налагало да я посещавам пак  Peace.
 Ако ми се наложи консулт с ендокринолог, пак бих я посетила.

# 520
  • Мнения: 1 256
Благодаря момичета. Ще се наложи да сменя моята.

# 521
  • Варна
  • Мнения: 36
И аз да споделя "Опит" с докторите  от Варна. От 2012 съм с Хашимото и  хормоните бяха с високи  стойности. Болеста ми я откри д-р Сарджева и назначи добро лечение със всички добри съвети и за немедикаментозно лечение като диета, спорт и т.н. Много съм доволна, но е доста заета. После реших да пробвам Райков, е не бих повторила, гледа те презрително( мое мнение) никакви изследвания не ми назначи, направо ми  изписа сиофор и толкова. Тогава отидох при Магърдичян,  супер отношение,  събеседване, мери ми кръвното, ехография  и назначи изследвания за инсулинова резистентност. Определено съм доволна от него.   И при Коева съм ходила но тя потвърди диагнозата друго не направи, то нямаше и какво де, тъй като имах назначена терапия.  Напоследък хвалят  Кавърджикова, но аз имам лошо впечатление от нея без да ме е лекувала. Та ако някои има инфо актуално, нека сподели

# 522
  • Мнения: 1 256
Happy, къде преглежда тази др. Магърдичян? Не съм я чувала.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 384
здравейте,
има ли някой с положителна промяна при лечение на остеопороза и при кой специалист.Искам да отида при лекар , който има понече опит точно с това заболяване понеже имам и .. влошаващи състоянието съпътстващи заболявания.Благодаря

# 524
  • Мнения: 68
Happy, къде преглежда тази др. Магърдичян? Не съм я чувала.
Магърдичян преглежда в МЦ Младост и е син на Деведжиева...

Общи условия

Активация на акаунт