Какво правите в почивните дни в Covid ситуацията, в която сме?

  • 9 459
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 469
Нищо по различно от преди. Е, няма да се ходи по бистра и кафенета. Ходим си на гости, снощи имахме например... Другия уикенд сме наели вила с още две семейства. В града - разходки, на гребната /Альоша /из Стария град /в парка, ако е много студено - в Джъмбо /Техномаркет /Метро /DM... доколкото разбрах, тях не ги затварят. По малките магазини също... имам още докупуване на подаръци. Не съм проверила театъра дали работи, но ако да, няма да пропуснем постановка, както всяка година. Стремя се да водя максимално нормален живот.

# 76
  • София
  • Мнения: 28 595
Театрите ще работят, да Simple Smile

Сега, при затворени заведения, ще се виждаме с приятелите по къщите, иначе всяка събота бяхме по заведения. Неделя ходех на фитнес, но това, което тренирах там, няма начин да го правя вкъщи, за съжаление.

# 77
  • София
  • Мнения: 13 175
Ние обикновено плуваме 2 пъти в седмицата със съпруга ми. Басейнът, на който ходим не е отварял тази есен изобщо. Добре, че лятото на морето плувахме много и после седмица в хотел в Стара Загора, който беше празен и реално само ние ползвахме басейна. Сега до пролетта поне не знам дали ще можем да си упражняваме това хоби.

# 78
  • Мнения: X
Черпя със снимка на смърча в селското шато. Вчера го украсихме. Не, че е велика украса, ама беше слънчево, лежахме по хамаците, пихме вино, изобщо рай! Сега съседските котки ще са щастливи.
https://scontent.fsof8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128835959_357844 … 4&oe=5FEA250A

# 79
  • Мнения: 5 144
Черпя със снимка на смърча в селското шато. Вчера го украсихме. Не, че е велика украса, ама беше слънчево, лежахме по хамаците, пихме вино, изобщо рай! Сега съседските котки ще са щастливи.
https://scontent.fsof8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128835959_357844 … 4&oe=5FEA250A
Уиш, имаш прекрасна овощна градина. Блазе ти, хапваш   плодове, без парафин по тях и всякакви други боклуци

# 80
  • Мнения: X
Благодаря ти! Heart Повечето дръвчета са над 70-годишни. Изумявам се баба и дядо какво са направили на това място от нищото. Ние с Уишмастъров уж поддържаме, уж засаждаме по нещо ново, но е не повече от 10% от това, което те са направили. Поне имаме любимо място за релакс. От клоните на дърветата не се вижда планината, в чието подножие е къщата. И преди обожавах тази къща, но сега, като дойде това време на зараза, локдаун и пр., съм благодарна, че можем поне там да се евакуираме от всичко.

# 81
  • Мнения: 18 562
Черпя със снимка на смърча в селското шато. Вчера го украсихме. Не, че е велика украса, ама беше слънчево, лежахме по хамаците, пихме вино, изобщо рай! Сега съседските котки ще са щастливи.
https://scontent.fsof8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128835959_357844 … 4&oe=5FEA250A

Ау, много дървета имате.

# 82
  • Мнения: X
Да, радост за Уишмастъров, като започне да ги подрязва или маца с вар. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 10 431
Уха, наистина са бая. Нашите са 15тина ми ми се виждат доста...
По темата: днеска и вчера пак Вилосвахме.. Довършихме си една заготовка за разширение, напролет искме да вкараме банята вътре, че така навън е кофти зимата 🙄
Подрязахме малко дръвчетата, но още има да се режат бая клончета (във височина основно) , че са станали огромни... Но ще си водя приятелка агрономка да помага с точни напътствия.

.. та кафенцето на верандата вместо в МОЛя 😎

# 84
  • Мнения: X
Ммммм! Гледка на планина и есенни цветове! Heart

# 85
  • Мнения: 18 562
На веранда та предпочитам хиляди пъти орред мола. 😜

# 86
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Много бре! Ние не можем да изядем плодовете на две летни и една есенна круши и на две ябълки. Раздавам лятото с касети. За това и повече нищо не садя, то няма изяждане.
И аз съм щастлива, че преди три години напуснахме града. В създалата се ситуация, още повече.

# 87
  • Мнения: 4 413
В МОЛ-а ходя само при нужда. Основно в DM и аптека. Не че в нашия град е голям де, има 15 магазина на кръст, но пак ми е досадно.
Липсват ми състезанията на детето. 2-3-4 дни, прекарани в компанията на деца, без ангажименти, без да мисля за домашни, готвене, работа и т.н. Това бяха незабравими моменти. Всички деца много страдат от това. Съжалявам ги. Постоянно питат кога ще тръгнат пак.

# 88
  • Мнения: 24 467
Вчера бяхме на разходка по маратонки и суичъри, а днес сме по палта и ботуши!
Чакам какво ще стане до събота и ако натрупа можем да се попързаляме наблизо.
Вчера на едни скали, близо до нас, видях трима катерачи с въжета. Ама днес сигурно няма да са пак там... бррррр....

# 89
  • София
  • Мнения: 15 467
Вчера бяхме на разходка по маратонки и суичъри, а днес сме по палта и ботуши!
Чакам какво ще стане до събота и ако натрупа можем да се попързаляме наблизо.
Вчера на едни скали, близо до нас, видях трима катерачи с въжета. Ама днес сигурно няма да са пак там... бррррр....
За събота го дават  повишаване на температурата и дъжд.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт