Какво правите в почивните дни в Covid ситуацията, в която сме?

  • 9 457
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Как се изразват мръсните резервоари на кемпер?

# 106
  • София
  • Мнения: 11 989
Как се изразват мръсните резервоари на кемпер?
Ако си на къмпинг, си има определени места за това.
Ако си на диво, през няколко дни си намираш канал за мръсната вода. Касетката на химическата тоалетна може да се изпразни във всяка тоалетна.

Всичко зависи от обемите и броя хора. Вие сте 5 човека и може да се наложи всеки ден да изпразвате.

# 107
  • Мнения: 24 467
Замисляли сме се за кемпер, но в момента няма къде да го държим.
Оглеждали сме такива. Общо взето най-вероятно на там вървим до няколко години...Smile

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Как се изразват мръсните резервоари на кемпер?
Ако си на къмпинг, си има определени места за това.
Ако си на диво, през няколко дни си намираш канал за мръсната вода. Касетката на химическата тоалетна може да се изпразни във всяка тоалетна.

Всичко зависи от обемите и броя хора. Вие сте 5 човека и може да се наложи всеки ден да изпразвате.
Последното изречение никак не ми харесва Simple Smile

Иначе имам къде да го държа. И идеята да си подредя всички боклуци вътре и да си имам прах, щипки, запаси от храна и напитки, плюс оняспциалнияСОКкойтосамоединиясинпиаманеможебезнего много ме блазни. Ще си излъскам банята, да си цапат вътре само моите хора, собствени чаршафи и хавлии....

# 109
  • Мнения: 24 467
Аз не ща да го правя килер, искам да си го ползвам по предназначение.
Харесахме преди време едни на Пловдивския панаир. Гледали сме и из сайтове различни - нови и на старо. Но не ни е дошло още времето. Най-вероятно ще е когато останем двамата вкъщи само.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Нима не носиш всякакви неща на почивка? БОооооже, аз си влача. Сешоар, ютия и т.н.

# 111
  • София
  • Мнения: 11 989
Ютия нямам в кемпера, но сешоар имам.
В тази шантава година вече имаме 20 хиляди километра.
Но отдавна пътуваме сами, деца в кемпера ще приема, ако са ми внуци. За щастие до внуците има много време.

# 112
  • Мнения: 24 467
Нима не носиш всякакви неща на почивка? БОооооже, аз си влача. Сешоар, ютия и т.н.

За сега сме по хотели. Там си има каквото трябва. Аз не обичам да влача много багаж. Ако има начин - никакъв не бих взела просто. Laughing Сешоар и ютия - Боже, не бих се и сетила баш за това.
Скрит текст:
/МоетО коса само се мие и се оставя да си съхне, нищо друго не му правя, даже не го реша с гребен, ама нося такова нещо, все пак - гребен, не сешоар.../
Виж, четките за зъби и пастата ни, бельо и дрехи за смяна - това да. Телефони, зарядни, четец - това е по-новото като багаж. Ама други джаджи - не, не... Натоварват ме. Все ще си мисля дали не съм забравила нещо.

Ютия нямам в кемпера, но сешоар имам.
В тази шантава година вече имаме 20 хиляди километра.
Но отдавна пътуваме сами, деца в кемпера ще приема, ако са ми внуци. За щастие до внуците има много време.

Именно, и аз така го виждам и затова споделих, че за тогава планираме такава придобивка.

# 113
  • Мнения: 10 431
Пък ние се търкаляме с палатки Simple Smile С децата от 13 години... всяко лято, по цяло лято по язовирите (уикендите +1-2 пъти за 10тина дни) - опъваме си катуна, шатрите, хамаците.. никакъв кемпер не ми липсва - ютия още по-малко (не употребявам и вкъщи таквоз нещо). Газов котлон, барбекю и плоча за палачинки Simple Smile Правим си полева кухня и се впускаме в гурме-горско-дупеугаждане след здрав преход за манатарки Flowers Mushroom Flowers Mushroom
Тоалетната - с лопатка в гората Simple Smile
Банята - на камъните в язовира... и както казва МС - аз да не съм дошъл тук всеки ден да се къпя Simple Smile Simple Smile Simple Smile
тааааа ми е пълен айляк и релакс.. И всяка година мъкнем все по-малко багаж, усъвършенстваме Simple Smile

# 114
  • Мнения: 2 727
Не виждам какво ви пречи да пътувате и да се разхождате с бебета и малки деца. То тогава имаш най-много време реално и е най- хубавото време за семейни пътувания, обиколки, филми, срещи с приятели с деца и прочие.

Ние сме си вкъщи.
Размазваме се от приятни неща.

Ех, така най-обичам, да се дава акъл от хора с деца ангелчета. Значи омайната разходка приключва щом бебето се разреве, наака се, криво му е и тн.

С двегодишно, тръшкащо се на 3 мин също е приятно.
А ако имаш и дете с увреждане е също прекрасно,  хората те гледат съжалително.
Докато не се очовечат на 6 не ми говорете глупости.

Последна редакция: пт, 25 дек 2020, 09:21 от помбер

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
помбер, все едно само ти имаш по-буйно дете. Някак сме ги разхождали. Като изобщо не мога да си нарека ходенето на море "почивка". Но са били водени навсякъде, ски, море, разходка в градската градина. Даваме съвети от собствен опит. Да не кажеш, че нямам деца - имам три момчета, в момента на 9, 12, 14 години, доста буйни деца. Някак сме ги докарали до тази възраст и като са излизали от нас. Само да забравим очаквания за омайна, спокойна и мирна разходка де. Просто разходка.

Общи условия

Активация на акаунт