Днес ми харесва как се държа, каза неща на място, започвам и аз да го приемам и дори ще го харесам 😁 Има проблясъци за разлика от Калоян.
За грозна Надя какво да кажа, авторитета й е под въпрос и вътре, щом Мария и се сопна пред всички високо и я нарече Надежда.
Ролята на отрудена женица, вечна жертва (... на мъж, на съдба, на собствената си безсилна злоба ...) няма да й донесе нищо добро, така мисля.
Изглежда готова на всичко, за да злепостави другите и тя да блесне . Ако това е стратегия, здраве му кажи. Жалка картинка.
Даяна си играе ролята на объркана и във формата и навън явно, но до никъде не се е докарала , време е за смяна на сценария май. Объркана, недооценена, не-намерила, не-уцелила, семейството й я подтиска, или подценява, бля,бля..на двайсет и няколко все още може да мине номера .След някоя друга година ще изглежда отчаяна и нелепа , премигвайки на парцали и подпирайки се на поредния Данчо.
Милена ми хареса, драматична актриса си е мацката, добре се възползва от момента. И за разлика от Надя, не е жертва ,а победител. Вземала е решения , предприела е промени, тя има живец. Имаше си слабите моменти, но като, че ли се реабилитира в моите очи. Не изключвам нова излагация да сътвори, но поне не ми е гадно да я гледам.
Мария толкова бавно ли загря каква "приятелка" е Надя, или чак сега го излъчват...
Мария ,Петър ,Данчо и Даяна не са й фенове като гледам, гласуваха за фермер срещу Стоян , не за нея. Само Калоян ли й остана фен, кой още?