Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 93 862
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 27 674
Но...тях е трябвало да ги е срам!!! Rage Не теб. Точно, хората си правят изводи когато нищо не кажеш, за да се защитиш...по логиката "мълчанието е знак за съгласие"...

# 541
  • Мнения: 105
Но...тях е трябвало да ги е срам!!! Rage Не теб. Точно, хората си правят изводи когато нищо не кажеш, за да се защитиш...по логиката "мълчанието е знак за съгласие"...
.    Да права си ,замълчах си ....но ми се случва за първи път ,и не знаех как да реагирам...пазаря и от други големи вериги.,,..ама ей на това  е "сефте"и то от Лили..,.." квартална  дрогерия

# 542
  • Мнения: 27 674
Да, случва се понякога човек да е толкова изненадан, че да не може да отреагира на момента...Но критиката ми беше към поведението от страна на персонала, що за безочие! Bowtie

# 543
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 709
Точно в Габрово Лили съвсем не е "квартална дрогерия". По на центъра няма как да бъде.
Обаче обслужващият персонал никакъв го няма.

# 544
  • Мнения: 16
И аз преди няколко дни си купих маска за коса на Глис от Фантастико, след като се прибрах вкъщи я отворих и изглеждаше така сякаш някой е бъркал с пръст в нея. Sad

# 545
  • София
  • Мнения: 634
Нямат право да преглеждат чантите на клиентите.
Ако имат някакви съмнения, се преглежда съответния запис /щанд, каса ... в зависимост от случая/ и то в присъствието на клиента, управителя и охраната в магазина.

# 546
  • Мнения: 755
Нямат право да преглеждат чантите на клиентите.
Ако имат някакви съмнения, се преглежда съответния запис /щанд, каса ... в зависимост от случая/ и то в присъствието на клиента, управителя и охраната в магазина.

Е как да нямат право да преглеждат чантите? Аз имам желязо в крака и устройство пиши като мина. Умирам от срам като ме проверяват като престъпник. Даже ми се случи смешна ситуация с един охранител, като казах, че имам метална сплав в крака и той отговори: Ами махнете го госпожо!

# 547
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Това наистина е ужасно и недопустимо! Едно е да те помолят сам да им покажеш (друг е въпросът дали им е в правомощията да го правят; съответно, можеш да се съгласиш или да откажеш- тогава вероятно викат друг човек- охрана и др.), друго е да ти пипат нещата! За липсата поне на извинение след този цирк даже думи нямам... Close
Аболютно, плачат за оплакване.
Аз имам обратния опит в Сиела, на излизане от книжарницата алармата писна. Ами кво да ви кажа, на никого от работещите там не му пукаше, аз се връщах да ги издирвам да проверят що пищя Crazy Вдигат рамене и се обръщат на другата страна. Някой ще изнесе книжарницата, нула реакция, братче Joy Накрая намерих едно момиче, което се заинтересува и се оказа, че книгата, която бях купила не ще да се размагнетизира. Пищя до последно и тва е.

# 548
  • Мнения: 703
Крадците на дребно не са толкова Ентелигентни, затова не са се притеснили в книжарницата. Simple Smile

По темата, вече писах, лидълските пасти за зъби Денталукс Complex 5 и 7. Не почистват добре.

# 549
  • Мнения: 10 412
И аз съм имала преживяване с книга. Не си спомням точно от коя от книжарниците беше. Случката е в мол Сердика. Бях купила някаква книжка за подарък. След това отивам в Дъглас, разбира се. Оттам си купувам нещо и когато тръгвам да изляза, алармата им започна да пищи. Аз даже не се и усетих, защото няма основание да пищи от мен. Те обаче бяха наясно, казаха, че е от книгата. Не знам защо не си махат пищялките.

# 550
  • София
  • Мнения: 14 751
Пищялките не се махат от книгите, ще се повреди корицата, тябва да се деактивират при плащането.
Аз си научих урока след безброй разправии къде ли не с пищящи книги - или мнооого внимателно отлепвам пищялката от корицата, или я оставям на гардероб.

# 551
  • Мнения: 27 674
Kак изглеждат тези пищялки по книгите? Simple Smile

# 552
  • Мнения: 10 412
Като малко по-дебела лепенка, около 1 ММ.

# 553
  • Мнения: 811
Както тези по луканките!

# 554
  • София
  • Мнения: 14 751
Kак изглеждат тези пищялки по книгите? Simple Smile
Ето една
Скрит текст:
Тази даже е на последния лист, не на корицата. Съвсем ще се повреди книгата, ако се махне.
Не знаех, че и на луканките слагат.😆

Общи условия

Активация на акаунт