Не на секса!

  • 6 993
  • 118
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Авторката е забравила да добави  класическото за тези теми "и не давайте съвети за раздялааа". Simple Smile

# 16
  • Мнения: 70
Как му се отразява стоенето вкъщи? Може това да го потиска дори и подсъзнателно, особено ако по цял ден сте заедно. И сутрин, и вечер ли избягва да правите секс - може да се разминавате?
На работа сме през деня,вечер се прибираме.Не сме по цял ден заедно.Когато почиваме прекарвамв време заедно повече.Но на нас отношенията са ни чудесни,с друго няма проблем.

Вече сериозно се притеснявам накъде върви тоя свят. За пореден път тема за млад мъж, който не желае да прави секс. Не знам каква му е причината, но съм почти убедена, че ситуацията няма да се промени. Спасявай се и си намери някой читав, че този освен за приятелка, за друго май не става.
Не мога така просто да го оставя,щото не ми пуска...
Явно нещо има,но не знам какво.

Не мисля,че е хомосексуален.

Не е нормално мъж на 22 да не иска секс.
Освен ако е импотентен,обратен или наркоман.
Или има друга жена.
Нито едното.Казах,че в началото на нашата връзка сме правили няколко пъти.Не беше нито да не може,нито да е девствен,щото и тва бих си помислила.

Може да няма нищо общо с връзката ви, а да има здравословен проблем. Казваш, че няма, но откъде можеш да знаеш, ако симптомите на проблема се изчерпват с ниско либидо и то не е отишъл на лекар, за да провери на какво се дължи това.
Възможно е да не съм разбрала.Но тогава какво?

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 12:08 от Не се сърди, човече

# 17
  • Мнения: 31 374

Аз си го обичам,не мога така да му бия шута.Ама намам обяснение. Даже си мисля,че проблемае е в мене нещо.

Може да е гей.
Ама щом искаш да стоиш при него, стой си.
Все едно да искаш да превърнеш котка в куче.
Сигурно е в теб проблема, сигурно Grinning

# 18
  • Мнения: 760
Може би е с понижено либидо, на мен също ми се е случвало с дни да не ми се прави секс, после обаче се оправят нещата и отново ми идва желанието. Дано и при вас да се оправят нещата, успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 70

Аз си го обичам,не мога така да му бия шута.Ама намам обяснение. Даже си мисля,че проблемае е в мене нещо.

Може да е гей.
Ама щом искаш да стоиш при него, стой си.
Все едно да искаш да превърнеш котка в куче.
Сигурно е в теб проблема, сигурно Grinning
Не е гей.Вие сте страшни хора.Ужас!

# 20
  • Мнения: 2 638
Сутрин как са нещата, там- под юргана?

# 21
  • Мнения: 70
Може би е с понижено либидо, на мен също ми се е случвало с дни да не ми се прави секс, после обаче се оправят нещата и отново ми идва желанието. Дано и при вас да се оправят нещата, успех Simple Smile
При нас не са дни,а месеци.

# 22
  • Мнения: 12 626
Ако той вижда проблем, би могъл да се обърне към лекар, да го изследват и да се отстрани проблемът, ако това е възможно.
Ако обаче той не вижда проблем, не иска да се изследва, то остава ти да решиш дали ти е ок да живееш без секс. Всъщност, след като се разбирате толкова добре, стига да си свикнеш и ти да минаваш без секс, няма лошо.

Не разбирам какъв да е този проблем в теб. Мислиш си, че не го привличаш ли? Не търси под вола теле.

# 23
  • Мнения: 70
Ако той вижда проблем, би могъл да се обърне към лекар, да го изследват и да се отстрани проблемът, ако това е възможно.
Ако обаче той не вижда проблем, не иска да се изследва, то остава ти да решиш дали ти е ок да живееш без секс.
Всъщност, след като се разбирате толкова добре, стига да си свикнеш и ти да карате без секс, няма лошо.

Не разбирам какъв да е този проблем в теб. Мислиш си, че не го привличаш ли? Не търси под вола теле.
На първо място аз много го обичам,не мисля,че правилното нещо,което трябва да направя е да го оставя.Нали връзките са да се подкрепяме,той явно има някакъв проблем,аз трябва да му помогна,а не за свикна с него.Не знам мисля си понякога,че и аз просто не го привличам.

# 24
  • Мнения: 31 374

Не е гей.Вие сте страшни хора.Ужас!

Защо пък ние да сме страшни хора?
Ти си с импотентен мъж. Ама ние сме били страшните хора. Ние тук само си предполагаме.

# 25
  • Мнения: 2 638
И на моя въпрос не отговори.

# 26
  • Мнения: 70
Защо пък ние да сме страшни хора?
Ти си с импотентен мъж. Ама ние сме били страшните хора. Ние тук само си предполагаме.
Предположенията ти,че е гей са нелепи.Но ти няма как да го познаваш и не знаеш.Simple Smile

Сутрин как са нещата, там- под юргана?
Като при всеки нормален мъж.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 12:02 от Не се сърди, човече

# 27
  • Мнения: 31 374
Скрит текст:

Не е гей.Вие сте страшни хора.Ужас!

Защо пък ние да сме страшни хора?
Ти си с импотентен мъж. Ама ние сме били страшните хора. Ние тук само си предполагаме.
Предположенията ти,че е гей са нелепи.Но ти няма как да го познаваш и не знаеш.Simple Smile

Ама то и ти не си знаела, че е импотентен, ма ей на. С него си Grinning
А на обратните не им го пише на челото и обикновено не го признават.

# 28
  • Мнения: 2 638
Ами, доколкото знам, едва ли е физическо, в такъв случай. Някакви проблеми около вас има ли? Нещо, което го подтиска психически?

# 29
  • Мнения: X
Повечето млади жени минават през фаза Майка Тереза, ох, ах, трябва да му помогна, и не разбират, че някои проблеми са нерешими. Той проблем няма, всичко си му е ок. След година-две либидото на авторката ще реши нейния проблем, като й намери друг мъж. Тези теми "искам гаджето ми да е същото, ама различно по един основен признак" са много тегави. Но всеки си върви по пътя.

Общи условия

Активация на акаунт