Не на секса!

  • 7 000
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 638
Последните постове ги прочетох по няколко пъти и пак не схванах, какво точно се каза Grinning

# 46
  • Мнения: 40 885
Ами да, като бяхме гаджета ММ казваше, че съм имала една много ефективна техника за да го възбудя - да натисна звънеца на входната му врата Wink
Струва ми се отвратително. Какво ли си представя докато го правите.
Колко различно приемаме нещата....аз пък "прочетох" поста на Черна станция като
"Само като чуе звънеца, и вече е готов, гори от желание да ме нагушка!"-което пък за мен е прекрасно.

Интересно, какво мислиш си представя един мъж, когато гаджето му ходи на гости?    Smiley

Именно. Аз и досега не мога да схвана какво ли е разбрала silence, че и е отвратително??? То и в контекста на темата е така - давам пример колко сме се искали ние на тяхната възраст, че само от мисълта, че другият е вече на линия меракът почва да прелива.

# 47
  • Мнения: 25 600
Интересно, какво мислиш си представя един мъж, когато гаджето му ходи на гости?    Smiley

Че ще пият чай и ще си говорят за макрамета. Simple Smile

Ами да, като бяхме гаджета ММ казваше, че съм имала една много ефективна техника за да го възбудя - да натисна звънеца на входната му врата Wink
Струва ми се отвратително. Какво ли си представя докато го правите.

Явно не разбра какво всъщност иска да каже Черна станция. Прочети го пак. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 31 664
Един колега имаше 2-годишно съжителство с уж сериозната си приятелка. Общувах и с нея. Не сме били много близки, но тя ми сподели, че от година почти не правят секс.
В една от почивките бях настрани. Това, което сподели с другите колеги е, че вече не я обича, но му е удобна. Чистила, готвела, перяла. Обръщал и чат пат внимание, че да не избяга. След известно време си хареса друга девойка и бързо помоли приятелката си да се изнася.
Та причини бол.
Използва я поради ред причини.
Гей е.
Нещо го мъчи емоционално.
Асексуален е.
Авторката не го възбужда вече.
Има някакво скрито заболяване.

и т.н.

# 49
  • Мнения: 2 375
Явно е моя грешка. Тук обикновенно четем между редовете. Извинявам се.

# 50
  • Мнения: X
Вече сериозно се притеснявам накъде върви тоя свят. За пореден път тема за млад мъж, който не желае да прави секс. Не знам каква му е причината, но съм почти убедена, че ситуацията няма да се промени. Спасявай се и си намери някой читав, че този освен за приятелка, за друго май не става.
Съгласна Тони, но за да става за моя приятелка, трябва да е епилиран поне колкото мен. Simple Smile

# 51
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Аз си го обичам, не мога така да му бия шута. Ама нямам обяснение. Даже си мисля, че проблема е в мене нещо.


Защо ти е обяснение? Реалността и фактите са, че секс няма. Щом си го обичаш, говорете си изкуство вечер или обсъждайте дали има живот на Марс.
Ако си мислиш, че проблемът може би е в тебе, опитай с неангажиращ секс някъде другаде. Особено ако си по-хубавичка, няма да търсиш или да чакаш дълго.

Аз като се сетя, какво правехме с жена ми когато бяхме на тия години...!           Kissing Heart

# 52
  • Мнения: 70
Повечето млади жени минават през фаза Майка Тереза, ох, ах, трябва да му помогна, и не разбират, че някои проблеми са нерешими. Той проблем няма, всичко си му е ок. След година-две либидото на авторката ще реши нейния проблем, като й намери друг мъж. Тези теми "искам гаджето ми да е същото, ама различно по един основен признак" са много тегави. Но всеки си върви по пътя.
Ами не,не съм майка Тереза.Аз съм приятелката му и ако има някакъв проблем искам да му помогна.

За чий хикс живеете заедно?! Младите хора се събират заедно най вече да правят секс. Вие защо живеете заедно?!
Ми обичам го.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 16:16 от Не се сърди, човече

# 53
  • Мнения: 5 832
Ми значи липсата на секс не би трябвало да ти е проблем.

# 54
  • Мнения: 40 885
Именно, нали любовта преодолява всяка пречка - живейте си като гълъбчета и бъди доволна, че се обичате. Секс няма да получиш, та ако ти стига платоничната любов, радвай и се. Ако не можеш да прежалиш секса, разделяйте се. какво толкова има да се усуква? Или се надяваш да дойде deus ex machina  и с едно махване на ръка да реши всички проблеми и да имаш хем влюбен, хем жребец?

# 55
  • Мнения: 5 832
Виждайки как упорито ми мълчи насреща половинът, бих го финтирала, че след като той не желае да прави секс, ще си намеря друг, с когото да правя, а него просто ще го обичам. Щом за него е нормално да не правите секс и ти трябва да приемеш това от любов, нека и той да приеме за нормални твоите нужди да си го набавяш другаде. Но подозирам, че няма да е доволен.
Сериозно, не разбирам как може млада жена да се унижава да моли за секс приятеля си. На мен би ми било много унизително, та чак ще ми се отще и той ако вземе, че се събуди и поиска.

# 56
  • Мнения: 31 664
Виждайки как упорито ми мълчи насреща половинът, бих го финтирала, че след като той не желае да прави секс, ще си намеря друг, с когото да правя, а него просто ще го обичам. Щом за него е нормално да не правите секс и ти трябва да приемеш това от любов, нека и той да приеме за нормални твоите нужди да си го набавяш другаде. Но подозирам, че няма да е доволен.
Сериозно, не разбирам как може млада жена да се унижава да моли за секс приятеля си. На мен би ми било много унизително, та чак ще ми се отще и той ако вземе, че се събуди и поиска.

Подкрепям.
Да му каже, че пак ще си го обича, но ще се секси с друг.

Пък и ако това не я устройва, да си купи вибратор Grinning

# 57
  • Мнения: 3 678

Подкрепям.
Да му каже, че пак ще си го обича, но ще се секси с друг.

Пък и ако това не я устройва, да си купи вибратор Grinning
  Или по-добре да си вземе една секс-машина, има ги в секс-шоповете и не са скъпи.

# 58
  • Мнения: X
Ами не,не съм майка Тереза.Аз съм приятелката му и ако има някакъв проблем искам да му помогна.

Как си я представяш тази помощ реално? Той трябва да се размърда - ако му пука за този проблем и за това, че не си задоволена, да иде на лекар. Това дали ще се случи според теб, щом дори не можете да говорите по темата и той отрича да има проблем?

# 59
  • Мнения: 2 209
Без секс не се живее. Особено на тея хубави години.

Общи условия

Активация на акаунт