ОСМИ клас 2020/2021 - В локдаун или не - осмокласникът щастлив расте

  • 19 500
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Ред, честита бъди!Здрава, щастлива и обичана бъди!
Дикси, Миташки е страхотен!Георги много държи всяка година да ги снима за календар, питах го  докато се омъжат ли ще ги снимаме -та миналата събота ги е завел за календари.Иначе моя приятелка фотограф ни прави фотосесии два пъти в годината.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 11:08 от siska79

# 706
  • Мнения: 447
Ред, честит празник! Здрава, щастлива и благословена, бъди! И детенце да е здравичко, какво друго ни трябва!

Бисе, прекрасно пожелание! Липсваха ми стиховете! За Коледа, дано има нова стихосбирка Simple Smile

Дикси, прекрасен е младежа! Моя прави муцуни, а така обичаше да се снима Simple Smile

Прекрасни календари показахте! Много идейни!  Аз, тази година, дори традиционните, шоколадови не съм купувала Simple Smile Мойте децата не са търпеливи, на мен приличат Simple Smile. В началото отварят всеки ден по един бонбон, после по два и до края на втората седмица са изяли всички. Тя Коледа, щяла да си дойде и без календар Simple Smile Мисля си, че ако им изсипя цялата кошница с подаръци, само ще ги дразня и няма да търпят до Коледа Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 7 209
А на моята девойка към момента нищо ѝ няма.
Специално си припомнях пак, че и от проблем с храна може да се вдигне лека Т.
Чудим се дали да вземем домашен антигенен тест.
Много е объркващо всичко в тази ситуация.

Скрит текст:
В тази връзка може нещо такова за следващата тема Grinning:

Малко зима, сняг студен,
в ОСМИ КЛАС сме вече ДЗЕН!

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Ред, с домашния тест трябва много навътре да се бръкне в носа, аз сега отивам при УНГ да ми вземе пробата.

# 709
  • Мнения: 6 952
Антигенният не е ли с кръв? Боцкаш пръста смело и до 10 минути има резултат?

# 710
  • София
  • Мнения: 7 209
Не, бързият тест е с кръв.
Това е бърз антигенен и се бърка до гърлото през носа.
Аз такова нещо не мога да направя, ще тупна веднага.
Не знам защо мъжът ми реши, че сигурно не било сложна работа. Един приятел го е приложил на жена си.

# 711
  • София
  • Мнения: 922
Red, да си жива и здрава, зло да те забрави! Hug
МС изкара миналата седмица такъв вирус - вдигна Т до 38.4, болки в корема, еднократно разстройство и повръщане. Всичко приключи за един ден. Дано да е този вирус!

# 712
  • София
  • Мнения: 1 059
Red, жива ш здрава да си! Много щастие, късмет и любов ти желая Simple Smile
И ние май измислихме подарък за набора - иска ролери, че сегашните му били много бавни.
И да ви се похваля - поради това стоене вкъщи, и пустия секлет (как се пише тази дума?), реших, че и аз ще се науча да карам ролери. Купих си едни миналата седмица - успяхме два дни да покараме с младежа. Освен едно нарязване при обуване, друга  авария не успях да спретна.  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 8 251
И сега по ред на номерата
Първо
Red, честит празник! Да си жива и здрава, много щастлива и така нататък, Бисето много хубаво го е описала в рими.
Второ
Тестовете. Моят син като видя снощи задачата и каза, че е от онлайн тест със сигурност. Ако е отворен отговор, трябва да мине човешко око да види, системата отчита каквото е зададено. Ако пък е от задача с избираем отговор, пак може да има грешка. Често се случваше и при двамата миналата година. Пращаха разписано решение, за да се види, че техният отговор е верния.
Трето. За телефоните. Аз, а у децата сме с Xiaomi Redme Note 7. Моят ще стане на 2 години. Струваше около 360лв. Сега за тези пари е вече 9-ката. Работи като хала, страшно бързо, голяма батерия. Изобщо няма какво повече да искам от него. Изобщо не виждам на каква база айфона на мъжа ми струваше 4 пъти повече (ама е служебен, тъй че няма да му търсим кусури, иначе доброволно не бихме дали толкова пари за него). Децата естествено експлоатират техните много по-усърдно отколкото аз моя и са предоволни.

# 714
  • Мнения: 3 491
Бисе, много е хубаво и от сърце:heart_eyes: Баш като за Ред.
Дикси, страхотен е, със силно мъжкарско  излъчване. Доня, а твоето момче изглежда на снимката като романтик:heart:
Много рядко ми дава да го снимам.
Сиска, ще го изкараш леко, ако си почнала със загуба на обоняние. Така твърдят хората, които са минали през тая гадост.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ред, честит празник! Жива, здрава, късметна и обичана бъди!
Сиси, късмет! Сис, ако е успокоение, хората със загуба на обоняние го карат леко, и то по принцип се появява вторично, на 10 ден от заразяването.
Ред, почти сигурно е ковид за малка температура на дете. Набора го изкара с 39 градуса, малките с по 37.2 два дни. Мъжа ми с 37 един ден, аз без температура (с намалено, но не изчезнало обоняние, но без запушен нос, тоест по принцип като ми е запушен носа, нямам обоняние, но в този случай без сополи, само се усещаш като със стеснени съдове). А знам за нашата хава, защото направих на майка антигенен тест и излезе положителен.
Тази седмица ще ходя за тест за антитела.
А иначе, вчера изпитаха набира по френски, има 5. На контролното по мат има 6, но не благодарение на знания.
Лек ден, момичета.

# 716
  • София
  • Мнения: 7 076
Ред, първо да си честита! Всички хубавини, които искаш да ти се случат, ти ги напожелавам! Flowers Hibiscus

После, не бъркат чак до гърлото, през носа.
Стига ти тампона до някаква преграда и там се върти. Не е неприятно, не боли, на мен ми се кихаше. Тоест, бъркаш в носа, докато стигнеш до предпядствие, въртиш, докато му се докиха на човек. Joy

# 717
  • София
  • Мнения: 7 209
Хахаха! Вероятно от ужас съм си го доукрасила, защото даже в картинки си го преставям! Joy

# 718
  • Мнения: 447
Антигенният не е ли с кръв? Боцкаш пръста смело и до 10 минути има резултат?
Аз правих в къщи кръвен тест. Нямам идея колко вида има и какъв беше купил мъжът ми, но в листовката имаше интересен абзац Simple Smile
Ако тестът е отрицателен, не бързайте да се радвате, може да не е отчел вярно. Направете си ПСР. Ако е положителен, не се притеснявайте, може да отчита остатъчни елементи на отминала инфекция Simple Smile
Абе, като във вица :" Мойте деца много познават! Едното казва ще вали, другото - няма да вали. Винаги познават!"
Колегата ми беше с положителен ПСР. После направи два антигени в две различни лаборатории. И двата са отрицателни. И идва въпросът - тестове ли са неточни, лабораториите ли са объркали, неговия организъм ли е серт... Чудна работа...
Абе, с тестове и без тестове, все няма спокойствие..

# 719
  • Мнения: 1 954
Кръвните са за антитела.
Антигенните, като ПСР-а и бързите, са от носа.
И Ред, не до гърлото, пощади потърпевшия, моля те 😃

Сис, спокойно. Една карантина в този студ е добре дошла. Коледни сладки ще правиш, сериали ще гледаш... 😘

Общи условия

Активация на акаунт