💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 14 Финал /29.11.2020 - .../

  • 88 074
  • 3 307
  •   1
Отговори
# 2 250
  • София
  • Мнения: 27 368
Утре финала е ясен. Миналата година имаше две логически задача на финала, сега пак ще има и Боби е пътник.
Ще го гледам само по задължение. Никаква емоция нямам за тези двамата.

# 2 251
  • София
  • Мнения: 13 075
Борислав няма никакъв шанс утре. Играта утре 100% ще има поне един пъзел, а той е гола вода. Там ще си остане. Честита победа на Милен.

И аз смятам, че има ли пъзел, мачът е свирен... та а дано Grinning

# 2 252
  • Мнения: 4 821
Утре ще е най-предвидимия финал в историята на което и да е реалити предаване излъчвано в България.

# 2 253
  • Мнения: 3 313
Ще има гласуване от последните напуснали ли?

# 2 254
  • София
  • Мнения: 27 368
И все пак за Милен съм.
Боби е мазен кифльо. По-скоро съм по-малко против Милен.

# 2 255
# 2 256
  • София
  • Мнения: 13 075
Видя ли се нещо от утрешната битка? Че се изнвервих и го спрях преди промото Joy

# 2 257
  • Мнения: 6 566
Ех, Боби, Боби... ако стигнеш до финал, дано да няма пъзел, че си жив зян... тука мисля, че и Вайс и Тодор по-бързо щяха да се справят с тия кубчета хаха

П.С. Яд ме е за Вайс, трябваше той да отиде на финал...

И мен ме е яд!

Явно финалистът ще се определя чрез гласуване от участниците като в Сървайвър

# 2 258
  • Вестерос
  • Мнения: 38 380
Много ме е яд, че Ваня отпадна 🙄🙄 но не беше хич добра в стрелянето. А имаше шанс, Боби беше много зле с кулата.

Дано Милен да спечели. Не го искам Боби за победител.

Уффф

# 2 259
  • Мнения: 1 528
И утре, ако очакваният победител Милен отпадне от Борислав, това ли ще е неочакваният победител?

# 2 260
  • София
  • Мнения: 5 715
Борислав няма никакъв шанс утре. Играта утре 100% ще има поне един пъзел, а той е гола вода. Там ще си остане. Честита победа на Милен.

И аз смятам, че има ли пъзел, мачът е свирен... та а дано Grinning
При толкова подаръци, които направиха на този ....к, едва ли ще го изоставят накрая...

# 2 261
  • Мнения: 3 313
Тази победа на Милен щяла да се запомни. Хаха, да .. като първата му спечелена битка, точно преди финала.

# 2 262
  • София
  • Мнения: 13 075
Ех, Боби, Боби... ако стигнеш до финал, дано да няма пъзел, че си жив зян... тука мисля, че и Вайс и Тодор по-бързо щяха да се справят с тия кубчета хаха

П.С. Яд ме е за Вайс, трябваше той да отиде на финал...

И мен ме е яд!

Явно финалистът ще се определя чрез гласуване от участниците като в Сървайвър

Отде тази информация? Ако е така, значи Ваня никога не е имала шанс.

# 2 263
  • София
  • Мнения: 27 368
Абе какво гласуване, глупости. Нали има финална битка. Който я спечели побеждава.
Това гласуване за какво ще е ? И това не е Сървайвър, на светлинни години са от този формат, къде се бутат.
Играта трябва да е водещото тук.

# 2 264
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Жалко за Ваня.. Не знам за кого съм утре. Май съм за Милен повече, но като цяло ми е все тая. Дано следващият сезон не ни занимават с роднини и да имат по-добър сценарий от жълтици и измислени предимства, че този беше страшно.

Общи условия

Активация на акаунт