🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 87 083
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 9 700
Габи  участваше със  сестра си  някога в Survivor  а баща и спечели една година пак там.
Да, провали се в социалната игра тогава. Но беше много малка. Отделно имаше закачена мишена още с влизането, защото близначките са коалиция от два твърди гласа от момента, в които се съберат заедно в едно племе.

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 17:20 от Bengun

# 2 386
  • Другата България
  • Мнения: 37 529
Ех, тази Дая.
Преди да излезе от Фермата - основната част от постовете за нея.
Излезе от Фермата - отново, но все пак малко по-рехаво Simple Smile

И загадката на сезона е - коя зодия е Надя?
Бързо пиши ЛС на Дяволо да ти каже, че си клюкарка и нямаш търпение предполагам.
После да не забравиш да ми го изпратиш! Joy
Не тормозете Дяволчето Simple Smile Joy
Ето отговора, за всички които го пожелахте в ранния следобед, както казваше радио "Хоризонт" навремето Simple Smile
Вярно е, че еклиптиката на годишния път на Слънцето минава не през дванадесет, а през тринадесет съзвездия.
Надя е змия, като съзвездието Змиеносец. Joy
Ти тихо там.
Не знаеш историята.
С Джоли сме си стари дружки, пишем тук от първи сезон на "Фермата".
Аз имам един пропуск, знаеш - миналия сезон.
Та в по-миналия, 4-ти, понеже Джоли винаги е искала спойлери, ама винаги, щото си е клюкарка Heart, а пък аз никога не съм искала, както и сега, Джоли иска пореден спойлер за нещо. И понеже все някой като мен не иска да са в темата, спойлера ѝ се праща на ЛС. И веднага се започва - "изпрати ми го и на мен, и на мен, и на мен....". И Джоли започва да праща, но понеже съм ѝ на сърце Heart в калабалъка изпраща ЛС и на мен. Със спойлера. Joy
Как да ѝ се разсърди човек! Още ми е смешно колко ми се извиняваше после, пък то нищо не е станало, един спойлер....не е като да знаеш кой е на финал, а и тогава сезонът не беше като този, имаше си съспенс.
Говоря за сезона, който спечели Дидо.

# 2 387
  • Мнения: 14 833
Мери от тогава не припарвам до ЛС към теб за риалити
Ама първо на тебе казах  спойлера тогава.Нема неискам

# 2 388
  • Sofia
  • Мнения: 6 991
Опитната  флиртаджийка може да влюби в себе си мъж без да го съблазнява директно, без да обещава и без да го докосне. И без да я намрази като отиде при друг. И в същото време да получи от него каквото и е нужно - внимание, подкрепа, кола, апартамент,  брак.... без да го иска сама, а той сам да се сети и да го даде с желание.
Даяна не може, тя е на ниво 7 клас - премережени погледи, размятане на коса и гушки.

# 2 389
  • Мнения: 8 535
Габи  участваше със  сестра си  някога в Survivor  а баща и спечели една година пак там.
А за тази ли Габи става въпрос.Едната близначка се забърка със някакъв престъпник.Бащата се казва Николай

# 2 390
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И точно Габриела беше въпросната близначка.
Ама си личи кой не е в темата от началото. Зашото това се е писало не един и два пъти Grinning

# 2 391
  • Мнения: 8 535
И точно Габриела беше въпросната близначка.
Ама си личи кой не е в темата от началото. Зашото това се е писало не един и два пъти Grinning
Ох,една ,две ли са туя звезди да ги следи човек😊

# 2 392
  • Другата България
  • Мнения: 37 529
Май като не говорим за Даяна, не говорим за нищо друго.
Никой не подхваща нищо, да предположа, че ядете риби, раци и охлюви и затова не коментирате.
Аз не разбрах сега тази последна седмица ще влизат ли отпадналите фермери, ще дават ли глас за финалисти, или директно на финала ще го правят за победител?
Може да е писано, ама да съм попуснала.

# 2 393
  • Мнения: 2 225
Габи  участваше със  сестра си  някога в Survivor  а баща и спечели една година пак там.
Ооо, това онази Габи ли е?. Беше преди над 10 години. Какво слабичко "невзрачно" момиченце беше, в каква жена се превърна.

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 19:32 от green_lizard

# 2 394
  • София
  • Мнения: 1 891
Мери от тогава не припарвам до ЛС към теб за риалити
Ама първо на тебе казах  спойлера тогава.Нема неискам
Леле,това още го помня Smile
Какво писъци бяха Smile
Прекуца й сезона тогава,че и спойлерът си беше ток.Шокомен лично го засне от кухнята на фермата. Smile

# 2 395
  • София
  • Мнения: 27 275
Честит Никулден на празнуващите днес! Simple Smile




Мери,
аз писах, според мен не, но истината е, че не знаем официално. Нищо не се говори по въпроса.

# 2 396
  • Другата България
  • Мнения: 37 529
Мери от тогава не припарвам до ЛС към теб за риалити
Ама първо на тебе казах  спойлера тогава.Нема неискам
Леле,това още го помня Smile
Какво писъци бяха Smile
Прекуца й сезона тогава,че и спойлерът си беше ток.Шокомен лично го засне от кухнята на фермата. Smile
Ееее, посмали малко, чак пък писъци....то и писъци, и мисъци, файда никаква, обърнах го на хумор накрая, ставаше въпрос за дъската с ред на излизане, но снимката беше замазана и аз веднага затворих, не успях да се ориентирам в обстановката точно. Защото знаех какво е изпратеното.
Затова и не съм "пищяла", и не ми прекуца, щото до последно бях за Росица и не знаех какво ще стане с нея.
Но беше много забавно, факт.

# 2 397
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 228
Петър е публикувал сторита в инстаграм от пилотската кабина. Искрено се радвам, че вече вдига самолета във въздуха! 😁 Шегата настрана, но той с голяма страст говори за професията и си личи, че му доставя удоволствие.

# 2 398
  • Мнения: 8 535
Петър е публикувал сторита в инстаграм от пилотската кабина. Искрено се радвам, че вече вдига самолета във въздуха! 😁 Шегата настрана, но той с голяма страст говори за професията и си личи, че му доставя удоволствие.
Снимката може да е стара

# 2 399
  • Другата България
  • Мнения: 37 529
А аз забелязах, че Данчо е махнал онази снимка, дето я показах тук.
Със средните пръсти и хващането за....пиййп.
Може и наистина да ни четат, а може и да се е светнал, че беше отвратително.

Общи условия

Активация на акаунт