🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 87 149
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 102
Не че нещо, но Даяна  е гърмян заек, тя е симпатяга и се е наживяла на мъжкото поведение и се е научила да лавира. В крайна сметка в този мъжки свят,много често,  мъжът си прави каквото на него му е удобно и очаква жената да се очупи спрямо него, всяко нещо, което не се понрави на мъжа кара мъжа да "накаже" жената по някакъв негов начин _в случая Петър я наказа с безразличие, Данчо я наказа с номинация. Мъжете са като плочките както си ги наредиш, после по такива ще стъпваш. Нека малко и мъжете да видят как е. В крайна сметка изкушения има навсякъде, Данчо да си мисли иска ли да е обвързан с Камелия или не -и да не поставяме вината само  върху Даяна, защото и в реалния свят често се случва третия човек да бъде обвиняван, а всъщност вината е в този, който не е щастлив във връзката си, но от комформизъм да не остане сам, не може да се откъсне и да започне ползотворно да си търси нов партньор, а търси ситуация- чиста печалба, в която да се хване от един клон на друг. Обаче, много често тази ситуация от един клон на друг има лоши последици.
Не чета морал в никакъв случай и тук не става въпрос за третият човек. Данчо още в началото каза, че връзката му с Камелия не върви, че е влязал във фермата ( освен за парите) да види дали ще му е мъчно като се разделят и не е почувствал липсата й. Ако Даяна, след всички аванси които му даде, му беше казала, че навън връзката им може да търпи развитие, Данчо щеше категорично да остане с нея, не с Камелия. Факт е, че го използва . Опита се да направи същото и с Петър, ама там не й мина номера. Ще се повторя, но лафа е много актуален за ситуацията - " Обичам курвите, но не и номерата им."

# 2 371
  • Мнения: 3 865
Leona_ , предишните интервюта не протичаха по този начин. И какво значи по-известна? Всички са равни вътре, няма икони!
И сериала не съм гледала в който е участвала, но доколкото разбрах от темата е бил продукция на БТВ,та реално тя си е техен кадър и си я рекламират.
Гледах част от интервюто и не мога да разбера това момиче наистина ли се прави на глупава и неразбрала или наистина е толкова тъпа колкото изглежда. Вижда,че Данчо се бил влюбил в нея,ама не му казала по-рано ,че са само приятели щото да не разваля отношенията 😄

Прави се на дръж ми шапката, много ясно. И след като разбра че е влюбен не слезе от врата му. Прави си квото и е кеф на нея и не и дреме, че съсипва чужди животи. Отвратителен егоист. Кво значение има кога ще му каже, че не трябва да се влюбва в него като това нищо няма да промени в поведението и. То не става така с едно "Не се влюбвай" и айде готово - проблемът е решен и тя може спокойно да продължи да му виси на врата и да му обяснява колко е специален и важен за нея. Не е тя глупавата, много си е умна даже. Проблемът е, че смята нас публиката за глупави. Хората за нея са някакви овце, които трябва да използва да и служат за всевъзможни неща и по дефолт и се полага да ги получава, пък това, че им е съсипала живота - е сори, не исках. Нагла и егоцентрична до безобразие.
Да си намери мъж, който да и е и приятел и любовник и всичко и да престане да вреди на света около нея щото сега в тоя живот може да е имала късмет ама в другия, ако има такъв, неминуемо ще и се наложи да плати за всичките си злодеяния. Защото съм сигурна, че НЕ са неосъзнати - пределно наясно е какво прави, но смята, че е ОК да го прави - нали не е на неин гръб.
Тази не може да има приятелка защото и секунда няма да се поколебае да раздели всяка с гаджето и - просто така - защото го може.

# 2 372
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
Ма ко, престани да се излагаш.
Нито съм си налагала мнението, нито съм ти размахвала каквото и да е. Нито съм твърдяла, че съм права.
Пиша си мнението точно като теб, но за разлика от теб не твърдя, че ти налагаш своето, защото не го разбирам по този начин.
Това, че не съм съгласна с написаното от теб го интерпретираш с налагане на мнение?
Значи ти мислиш най-меродавно и никой не следва да ти опонира?
Ще те изненадам вероятно - грешиш.
Когато искаш да докажеш правота, цитираш първоизточника на несъгласието си.
Щото и аз мога да кажа, че си написала, че Даяна е правила секс със Стоян, ама ако не го цитирам думите ми са булшит.
Искам ти цитати на това, което според теб твърдя - няма такива.
Не защото ти не ги постваш, а защото наистина няма.
И понеже няма вече какво друго да кажеш, започваш пък да ме обвиняваш, че ти размахвам пръст.....наистина ниска топка.
Ето затова няма смисъл, защото качествен спор не може да се води с всеки, хората се сърдят, като им покажеш, че не са разбрали нещо и са интерпретирали различно друго нещо, или същото.
Ето, отново ще ти поискам цитати на тези мои твърдения:
Спора с Мери беше за друго. Тя твърдеше, че през цялотовреме едва ли не Даяна го е държала наблизо, въпреки, че е разбрала, че  влюбена, а аз казах, че не е през цялото време и след вечерята с Петър ясно му показа, че остават или приятелски или никакви. Иначе е ясно, че е 2 месеца след началото
Та аз не спрях да повтарям, че Даяна НЕ Е влюбена в Йордан, сега започвам да се чудя дали не съм и аз с раздвоение на личността, точно като него!

# 2 373
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Цитата беше болднат в червено, дадох го и казах, че само там не си коректна

# 2 374
  • София
  • Мнения: 3 955
Значи... едно е да казваш нещо, но ако то не е подплатено със съответните действия, даже напротив - противоположни, няма как да се вземе под внимание какво говори човекът, защото просто е безсмислено. Даяна може да е говорила за приятелство, ама не действаше като към Данчо като "просто приятел". Хубаво е да се слушат думите, ама още по-хубаво е да се гледат действията. Тя всичко може да каже. Това нищо не значи.

# 2 375
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
Наистина ли не разбираш?
Питам за конкретния цитат, в който обясняваш защо ни е бил спора според теб.
Ето, отново, за това
Цитат
Тя твърдеше, че през цялотовреме едва ли не Даяна го е държала наблизо, въпреки, че е разбрала, че  влюбена,
Искам да ми кажеш кога съм твърдяла тези две неща, защото оттук идва цялото ти неразбиране на това което казвам, според мен.
Значи... едно е да казваш нещо, но ако то не е подплатено със съответните действия, даже напротив - противоположни, няма как да се вземе под внимание какво говори човекът, защото просто е безсмислено. Даяна може да е говорила за приятелство, ама не действаше като към Данчо като "просто приятел". Хубаво е да се слушат думите, ама още по-хубаво е да се гледат действията. Тя всичко може да каже. Това нищо не значи.
Точно това казвам, нищо друго.

# 2 376
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Ами Данчо ѝ призна, че е влюбен и, че ревнува, тя каза, че отношения м/у тях ако има ще си останат приятелски или ще са никакви. После Данчо продължи да ѝ прави сцени на ревност и Даяна отиде в общата спалня. Кое точно м/у думите и действията ѝ си противоречи?
Мери, това го изясних още преди няколко поста. И двете сме на мнение, че е безсмислено, така че спирам да отговарям на лични обръщения

# 2 377
  • София
  • Мнения: 27 347
Охх, понеже явно има голям интерес за тези пусти зодии, а съм молен и на ЛС да ги пусна, даа, обещал съм, с новата тема ще фигурират и зодиите на участниците. Те се писаха сигурно 150 пъти из безройните теми, ама да съгласен съм, че е хубаво да ги има на едно видно място. Simple Smile
А ще добавя и още едно, две неща към новата тема, за да е събрано всичко в едно и полезно...

# 2 378
  • Мнения: 1 552
Дами, дайте да спрем с Даяна. Лек игнор няма да е излишен, защото силно се страхувам че ще се възползват още от нея, като я направят водеща или синоптичка . Един вид уж като компенсация за безработната охулена жена.

# 2 379
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
Така и си мислех. Всъщност, сигурна бях.
Никога не съм обичала голословните твърдения, без нищо насреща, ей така, за спорта.
Точно както тези на Даяна.
Едно говори, друго върши.
И като поискаш да се аргументира, повтаря едно и също като латерна, точно като наизустен текст за някоя роля.

Охх, понеже явно има голям интерес за тези пусти зодии, а съм молен и на ЛС да ги пусна, даа, обещал съм, с новата тема ще фигурират и зодиите на участниците. Те се писаха сигурно 150 пъти из безройните теми, ама да съгласен съм, че е хубаво да ги има на едно видно място. Simple Smile
А ще добавя и още едно, две неща към новата тема, за да е събрано всичко в едно и полезно...
ЛС за зодиите на участниците? Сериозно ли? Joy

# 2 380
  • Мнения: 14 840
И загадката на сезона е - коя зодия е Надя?

# 2 381
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
Бързо пиши ЛС на Дяволо да ти каже, че си клюкарка и нямаш търпение предполагам.
После да не забравиш да ми го изпратиш! Joy

# 2 382
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Тя съседката хубаво каза, че ще пита Надка за зодията, ама, ако е финалист си мисля, че трябва да е изолирана. Предполагам, че всички финалисти ще ги затворят за десетина дена или за 2 седмици, за да са сигурни, че ще са здрави за финала и няма да имат контакти с потенциални положителни. Т.е. ако е така вече са изолирани
И, ако се съди по снимките от социалните мрежи, как едни си обикалят по спа и зимни курорти, то вероятно по липсващите могат да се предположат финалистите. Не, че всички са на снимките де.
А това със зодиите лично аз не го разбирам. Загадката на сезона ми е какво щеше да е участието на Миро и Габи. На мен лично Габи ми беше напълно неизвестна, но явно големи очаквания имаше спрямо нея

# 2 383
  • Мнения: 9 700
Ех, тази Дая.
Преди да излезе от Фермата - основната част от постовете за нея.
Излезе от Фермата - отново, но все пак малко по-рехаво Simple Smile

И загадката на сезона е - коя зодия е Надя?
Бързо пиши ЛС на Дяволо да ти каже, че си клюкарка и нямаш търпение предполагам.
После да не забравиш да ми го изпратиш! Joy
Не тормозете Дяволчето Simple Smile Joy
Ето отговора, за всички които го пожелахте в ранния следобед, както казваше радио "Хоризонт" навремето Simple Smile
Вярно е, че еклиптиката на годишния път на Слънцето минава не през дванадесет, а през тринадесет съзвездия.
Надя е змия, като съзвездието Змиеносец. Joy

# 2 384
  • Мнения: 701
Габи  участваше със  сестра си  някога в Survivor  а баща и спечели една година пак там.

Общи условия

Активация на акаунт