Искам да кажа ... (177) през декември 2020

  • 74 896
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Бургас
  • Мнения: 8 314
Марѝ, сорт грозде.

# 1 711
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 727
Едно дребно черно грозде, дето баща ми с него замества вкуса на виното от родния му край (вашия Simple Smile)

Ние вчера за 5 минути решихме и потеглихме с кемпи-буса към Рупите. Размазахме се в горещата вода и разходка-преходче спретнахме. Вече сме си вкъщи. Снимки няма да показвам тоя път Simple Smile
Утре сме на гости. Разпределихме кой какво. Весело ще е, както винаги.

# 1 712
  • Canada
  • Мнения: 3 740
А, Ели, не може без снимки, покажи Grinning

За алжирката и аз ходих да се образовам в мрежата Joy 

Някой да е пазарувал от My protein, впечатления, Лин? Колаген и протеин за кафето сутрин искам да взема.

# 1 713
  • Мнения: 11 804
Фонс, моят суроватъчен протеин е на My Protein.
Дава енергия, друго не съм усетила. Не засища, не заменя хранене.
Не винаги пия преди тренировка, често си го слагам за вкус в овесените ядки сутрин.

За колаген не мога да помогна, освен омеги и протеина, друго не пия. Но марката, на която си се спряла, е хубава.

P.S. Сега погледнах сайта им, има намаление.

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 00:41 от Linofrina

# 1 714
  • Мнения: 15 167
Добро утро!

Ели, много яко бягство звучи!

Бубе, да си пушка след лечението!

Снощи си взех Сузи. Като цяло не е тотал греда, но има още нещица, които трябва да се бутнат.
За довечера още не знам какъв ни е планът,  кумицата ме държи в неведение 😂 Но за трима възрастни и две деца няма да е кой знае каква трапеза и готвене.  Знам, че трябва да имаме заря, другото не ми е толкова важно 😂

Имам нещо служебно да отметна на бързо, трябва да напазарувам и да дремна, че много рано станах днес.

# 1 715
  • На брега на реката
  • Мнения: 8 604
Добро утро!

Не спах много добре, но се надявам да успея, следобяда да подремна. Имам да правя няколко неща, но няма да си давам зор.

То лечението ми, не е кой знае какво, изписа ми Нурофен форте за минимум 10 дни и след това проверка. Незнам до колко ще ми помогне. Лошото е, че са няколко почивно дни. Дано всичко да се оправи и лошото, да остане в старата година!

# 1 716
  • Мнения: 43 501
Добро утро и от мен. И аз не спах добре. После загледах пекарната на Рудолф, който съсипа заготовките за една торта, ядосах му се и пак се върнах в спалнята. При нас изненадващо днес вали.

# 1 717
  • Canada
  • Мнения: 3 740
Слънчево, но ветровито е при нас.

Лин, мерси, какъв вкус вземаш?

Отпрашваме към Бургас, хубав ден!

# 1 718
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 035
Добро утро!

Направих 3 салати, ММ ще купи още две, довечера и зелена, май ще е салатена НГ Grinning

Ели, чудесно!

Фонс, честито!

Али, важното е да е весело.

И аз от ненаспаните, в 5 кукнах.
Пия поредното кафе и отивам на работа. После ако имам време, може да почина Sunglasses

# 1 719
  • Мнения: X
Добро утро! Coffee

Аз си легнах рано и се наспах добре. Чакам да стане 10:30 за да ходя до Фантастико. Подозирам, че ще е лудница. Вчера имаше опашка отвън. Ако пак има, ще си купя каквото ми е нужно от кварталното магазинче. Не ми се чака, а и заваля. Сега мисля да пия още едно кафе, че не ми стигна. 3 в 1 ще бъде, че е леко.

# 1 720
  • Бургас
  • Мнения: 8 314
Добро утро!

Фонс, лек път!

Сложих да варя зеленчуците за руската салата и захващам чийзкейка. Ще пробвам да направя основата с портокаловите бисквитки, които така си седят от Коледа.
Каквото имаме в хладилника, това ще е. Въобще няма да стъпя в магазин поне до неделя, че сега сигурно само мен ме няма там.

Бенгалски огън, конфети, диско топка и светещи пръчици ще ни помагат за доброто настроение довечера Wink

# 1 721
  • София
  • Мнения: 20 154
Аз сега станах
И ние салати и фондю иска мм.

# 1 722
  • Мнения: 11 804
Добро утро Simple Smile

Фонс, солен карамел. Ако си харесаш колаген или други добавки, сподели какви.
Имам нужда от още нещо, освен омегите, а нямам вяра на синтетичните витамини, всичко от A до Z в едно хапче Simple Smile и без странични ефекти, като повишаване на апетита и др.
Понякога пия л-карнитин, но само преди тренировка в зала.

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 10:41 от Linofrina

# 1 723
  • Бургас
  • Мнения: 24 197
Морген!
И аз трябва да скокна да пазяра, лошо ми става.

Фонсе, вземете си бански, че тук е топло. Вчера беше 18-19°, днес е 14° за сега.

Още нищо нямам приготвено за довечера.

# 1 724
  • Canada
  • Мнения: 3 740
Карзче, ние сме транзит, взимаме горския и обратно Grinning

Етти, мерси, ама това е едва началото на лудницата Joy Митница Горна оряховица ни чака, после технически преглед, КАТ и чак след това може да миткаме свободно.

Лин, тъкмо за соления карамел се чудех. Омега 3, витамин D³ и магнезий взимам аз. Заради щитовидната и селен в момента. Трябва и келп, но все забравям да си купя.
Колаген пия от време на време за кожата, добре й се отразява.

Общи условия

Активация на акаунт