Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 17 Зимата идва...

  • 45 885
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 212
А да, забравих на Philip kingsley хидратиращата Moisture Extreme, Елена виж я.
Хубавото е, че я има в малки разфасовки и сравнително на добра цена, за да може хем да не набиваш много пари, хем да прецениш дали е твоята.
И следвай съвета на съфорумката по-горе два пъти хидратация, един протеин.
И за помни след хидратиращ шампоан, трябва да сложиш хидратация: балсам или маска.
А след протеинов
, може или протеин, или хидратация, или балансиращ балсам или маска.
Може сега да ти се струва много всичко това, но наистина има голямо значение! С времето ще свикнеш и ще видиш какво се отразява най-добре на твоята коса.
Но сега определено има нужда от хидратация.

Последна редакция: нд, 21 мар 2021, 14:41 от Mamma_knows_best

# 751
  • Мнения: 2 255
Хидратираща маска е достатъчна, за да оправи положението.

# 752
  • София
  • Мнения: 2 934
Поръчах тези Hug

# 753
  • Мнения: 8 804
Здравейте,как правите "обливка" на дължините,когато боядисвате само корените? Благодаря
като свършим  прорастналите корени, с ръкавицата  се намазват със същата боя само няколко кичура  дължини от всички страни. Измива се всичко, като изтече нужното време. Това е достатъчно да уеднакви цвета.

# 754
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Елена, направила си чудесен избор със серията на Джойко.
Мисля ,че ще ти хареса много.
Друга серия която ще ти допадне е ланза Мой мой Simple Smile

# 755
  • Мнения: 17 987
Аз съм още с противокосопадните на Меди, не ми харесват, не са моите, ефект също не забелязвам, но тъпо и упорито ги ползвам. нямам търпение да свършат

# 756
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Аз и в друга тема писах-ефект виждам само от Приорин капсули.Преди това пих други добавки за коса,купих си шампоан на Керстазе(конкретно препоръчан от фризьорката за моят тип коса),купих си и маска от професионалната серия на Лореал.Все ми беше суха в краищата. От както съм на Приорин,не се налага даже и балсам да ползвам  след шампоана.Преди беше невъзможно без балсам -косата ми беше една суха спластена маса(аз съм и с чуплива коса). Пия го от месец,имам за още един.(опаковка от  60 капсули купих и по една капсула на ден приемам).Ефекта  при мен се появи в края на първият месец. Ако не виждате ефект от други продукти-може да пробвате със Приорин. Аз съм доволна и го препоръчвам с чиста съвест.

# 757
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1317607.new#new

Общи условия

Активация на акаунт