Изпитани сайтове за парфюми (декември 2020) - тема 36

  • 92 932
  • 1 575
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Благодаря за темата.

Не обичам да подарявам парфюми, освен ако не съм сигурна какво точно иска човека.

За зимата искам JPG- La Belle, чакам изгодно от някъде.

# 16
  • София
  • Мнения: 849
В момент не чакам нищо и нямам никакви спешни щения, пръскам наличните и се кефя на позабравени красоти (прибраните в дълбините на гардероба за лятото).
По темата за подаръците - подарявала съм парфюми не веднъж, на хора, на които познавам добре и знам какво би им харесало. Случвало се е директно да ми поръчат парфюм за подарък, по мой избор. Като че ли засега греди не е имало Wink
На мен изрично съм предупредила да не ме изненадват с парфюм. Ако силно държат да ми подаарят точно парфюм (историята познава такива случаи) - да питат кой точно бих искала. Иначе, ако човекът да познава вкуса ми много добре, е вероятно да ми купи нещо, което вече имам Wink
За тази коледа по-скоро към други подаръци съм се ориентирала, но не изключвам и опцията за парфюм.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 362
Чакам от немските сайтове продукт и две мостри, да видим дали ще се одобрим.
Парфюми не подарявам, но виалчета на воля. Но само на проверени хора, които ще ми оценят жеста и аромата.
Семейството не слагам в тази графа.
На себе си правя ароматни подаръци, ММ също ми подарява, стига да знае, кое искам.

# 18
  • Мнения: 2 255
Благодаря за темата!

Много обичам да подарявам парфюми, винаги хората се радват. Повечето не са така запалени по парфюми, изучаване и всичко свързано, та познават стари известни парфюми и максимум нещо ново от виалчета. Та винаги е приятно предизвикателство да избирам парфюмни подаръци.

Явно не само аз чакам Спиди да се събудят малко.
Чакам три пратки, като една загубиха, а най-старата ми е от 7 дни в някакъв офис...

# 19
  • Мнения: 2 755
https://www.fragrantica.com/perfume/Oscar-de-la-Renta/Live-in-Love-13089.html
Това поръчах за подарък, дано се хареса!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 781
За любителите на арабските аромати, във ФБ страницата на Ajmal има списък с аромати намалени с 20-30% + БД.

# 21
  • Мнения: 2 025
Старая се да не подарявам парфюми, освен ако някак си не съм се убедила напълно, че човекът за когото е предназначен го познава и харесва или е почти сигурно, че ще му допадне. Grinning На мен не искам да ми подаряват парфюми, освен ако преди това не са ме попитали какво искам.
Засега нищо не чакам, май нямам и някакви особени желания. Дано се задържа така известно време. Innocent
Азалия, пиши моля те, после като получиш Кавалито, отдавна го заглеждам.
Много съжалявам, че когато можех не взех резервна бутилка на Madona truth or dare naked. Sad

# 22
  • Мнения: 6 930
Чакам една поръчка в момента от ausliebe... Вчера си получих поръчката от Dolce, когато имаха още 15% код на Amouage Epic и Full Incence Montale. Всичко е супер, без забележки.
Вчера Дъглас се обадиха да ми кажат, че лимитираната петица сенки Диор няма да ги получа, били свършили 🙄, дадоха 20% код по тоя повод. Чакам още нещо от тях от черен петък и друго не ми трябва.
Парфюми подарявам на близки, които познавам, или знам, че ми се доверяват на избора и биха го носили.

# 23
  • Мнения: 5 080
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus Чувалчето, пълно със Serge Lutens, изглежда истински коледно!

Нищо не чакам, но дебна за добра цена един парфюм в Дъглас.
Също така се надявам да започнат продажба и на Hayati Attar collection в наши сайтове, а до тогава ще се задоволя с консумация на ягодов сладолед.

Подаръци няма да правя, но пък целогодошни отговорям за парфюмите на семейството в широк кръг. На никой не му се занимава с избор на аромат и въпреки, че искат просто някакъв парфюм, аз всеки път взимам присърце задачата и влагам много енергия в селекцията.
За себе си искам конкретни парфюми, които ще си самоподаря, когато му дойде времето Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Благодаря за новата тема! Аз чакам от Парфимо LVEB intensment. Големи разправии бяха с поръчката ми. Не знам дали да ги хваля или не😁. Поръчах с код onlinepromo95 него и още един парфюм, за да хвана кода. Преди 2 дни ми звънят да кажат, че другият артикул междувременно се изчерпал и какво да правят...Ядосах се, защото си беше наличен дори на следващия ден след поръчката ми. Както и да е, след дълъг разговор се съгласиха да ми приложат отстъпката все пак, защото грешката си е тяхна, макар че сами трябваше да го предложат това, но нищо. Сега чакам, чакам Спиди да се активизират. Напоследък много грешки правят, явно нямат добра организация.

А и все още чакам Елинор с по-приемливо намаление 😉

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Благодаря за новата тема!
Аз ще чакам под елхата Bouquet Ideale Xerjoff, ако от Ausliebe благоволят да ми го изпратят. Писах им, отговориха, че в края на тази седмица го очакват. Малко вече започвам да губя надежда, защото тепърва ще пътува и с превозвача 10-11 дни. Ще имам едно наум вече за поръчки от сайта. Можеше като пуснаха такова намаление, да си организират добре доставките, за да няма такива забавяния - вече две седмици чакам, а не са малък сайт, че да кажеш, че не ги зареждат редовно.

Аз не подарявам парфюми, освен на най-близките си, на които познавам вкуса. Дори и за тях в повечето случаи се допитвам.

# 26
  • Мнения: 2 880
Към момента очаквам само Idole Intense от парфимо.

По въпроса за подаръците: на ММ и дъщерята почти всички парфюми са купени и избрани от мен. Познавам ги добре и винаги съм уцелвала вкуса им. На други познати рядко си позволявам да подарявам аромати.
За мен самата винаги към казвала на всички да не ми подаряват парфюми. Това ми е хоби, страст и изненада и държа сама да си ги избирам и купувам
+1
За ММ аз купувам, вичките които  има. И тестер съм му подарявала, все пак е за наше ползване, аромата е харесван, и пестя от семейния бюджет Simple Smile
Преди време съм правила глупостта да избирам и за други - близки и роднини, но след като получих аз нещо което не харесах реших, че не е правилно и аз да "Избирам нечий аромат"

# 27
  • София
  • Мнения: 5 656
Красива, червена коледна тема! Благодаря, Радика!

Не очаквам парфюмни подаръци и не смятам да правя такива. Всъщност никой не ми е подарявал парфюм, като изключим парфюмни другарчета, които добре познават предпочитанията ми. И тази ситуация идеално ме устройва. Бих била много разочарована, ако получа скъп подарък, който никак не ми харесва - нито върви да обидя подаряващия, нито пък ще ми е кеф да нося нещо, неприятно за мен.

Подарявам парфюми редовно на майка ми, познавам добре вкуса й и го уцелвам, но нейният сигничър е 5 Авеню и гледам винаги да има от него, пък останалите са за разнообразие понякога.

Желая успешен парфюмен лов и удовлетворяващи покупки на всички!

# 28
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Нищо не чакам, но да следя..  Нямам  кой знае какви желания засега освен Розата на Бушерон, но тя може и догодина да се появи чак. Ще се чака.
Парфюми не подарявам.

# 29
  • София
  • Мнения: 542
Благодаря за труда за темата, а и за всички теми! Flowers RoseFlowers HibiscusFlowers StrawberryFlowers Cherries
Парфюми подарявам на членовете на семейството. Знаят, че това ми доставя удоволствие, а и познавам вкусовете им и ми се доверяват.
Подаръците купих преди месец, месец и половина, когато наистина имаше страхотни оферти. Сега наблюдавам, че дори с отстъпки за черен петък или коледни промоции, парфюмите масово са по-скъпи. Ще възобновя пазаруване след Нова година.

Общи условия

Активация на акаунт