Любители на кучета-111 Коледна тема

  • 23 732
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • sf
  • Мнения: 10 210
Един бебешор и от мен.

# 76
  • София/Перник
  • Мнения: 990
Бебешори сладки! Да ги изхруска човек направо. Помня нашия мъник. Януари ще стане на 2 год. Ей го дребния от март 2019г. ...

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Аз нямам бебешки снимки Sad Взехме я на 3-4 годинки от приюта, дори истинската й възраст не знаем.

# 78
  • София/Перник
  • Мнения: 990
Тарти, направили сте добро. ❤
И ние на нашите двама малки разбойници нямаме снимки като бебета 😔. Осиновихме си ги на 2г и на 4г, но сега е толкова пълна къщата. Показвала съм ги тримата щураци в комплект. Лудия Чарли (песа) и двамата разбойници 🥰
Аз нямам бебешки снимки Sad Взехме я на 3-4 годинки от приюта, дори истинската й възраст не знаем.

# 79
  • Мнения: 989
Ето го бебето, в което се влюбихме


А тук е първия ден с нас. Започваше да скимти, когато децата излизаха от стаята, за това се пишат домашни на пода в хола. При бебето

# 80
  • Мнения: 977
Много ви благодаря момичета,нека ви се връщат пожеланията двойно! Да сме живи здрави и ние и семействата ни! Hug
Един бебешок и от мен за лека нощ

# 81
  • Мнения: 2 433
Кая е зле, цялата нощ диша супер тежко и на три пъти ни изкарва заради остра диария. Преди малко искаше да стане да пие вода и направо падна на земята, ветеринарите отварят в 9, направо ми се реве

# 82
  • София/Перник
  • Мнения: 990
Само спокойно, всичко ще е наред! Стискаме палци да се оправи бързо и да е малкия дявол! Пиши после какво й е!

Кая е зле, цялата нощ диша супер тежко и на три пъти ни изкарва заради остра диария. Преди малко искаше да стане да пие вода и направо падна на земята, ветеринарите отварят в 9, направо ми се реве

# 83
  • Мнения: 2 665
Колко сладка стана темата с тези бебешки снимки 🥰.. Като малки са много сладички всички, сега като големи са красиви 😁❤️
Ох милата Кая, дано не е нещо сериозно. И да се оправя бързо.. Чакаме новини!

# 84
  • Мнения: 253
Стискаме палци и лапи за Кая! Бързо да се оправя! Heart

# 85
  • Мнения: 977
Бъди силна Кая! Стискаме палци,лапи и се молим всичко да е наред! Hug

# 86
  • Мнения: X
Дано всичко е наред с Кая! Стискаме палци и чакаме новини!

# 87
  • София
  • Мнения: 993
Здравейте, да се запишем и ние в темата - данъци не плащаме обаче Laughing
Скрит текст:
Сви ми се сърцето за болните кучовци, стискам палци, да не е сериозно положението
и да се оправите бърже...

# 88
  • тук-там
  • Мнения: 5 779
Какво става с Кая? Ходихте ли на вет? Стискам силно палци! Дано е нещо банално!

# 89
  • под тепетата
  • Мнения: 9 431
Дано да е нещо леко и Кая бързо да се оправи! Чакам добри новини !

Общи условия

Активация на акаунт