С ДО, с маска или със противогаз ще избутаме ДЕСЕТИ КЛАС.

  • 35 042
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 056
А, Санака, ей за това говорим!
Гушлив, обичлив (сега пак е, но в пъти по-рядко). В периода от 5 до 7 клас, каквото знаех за училищния му живот, го знаех от Yana. Kissing Heart
Но пък иначе душата с памук може да извади. Като малък имаше прякор - подлизурко-подмазвач. Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 38 476
Същия случай и при мен! Двамата са една зодия - Козирог. Голямата ми казва всичко. Даже понякога е досадно - А харесва Б, пък В това казал, Г това направил, Д се разсърди....
Малкият мълчи като партизанин! С години се опитвам да разплета докъде е жертва, докъде е виновен.

# 32
  • Мнения: 9 903
Имам и скорпион, и рак, и козирог. Никой от тях никога не е виновен за нищо 🙄

# 33
  • София
  • Мнения: 7 056
Прибирам се с торбите от пазар. Уж вече мъж, ама като малко дете ми се бута в ръцете, докато прибера нещата и се прави, че помага. В момента съм в онези дни от месеца, в които човек убивам за шоколад. Взех си от магазина за мен, взех и за него. Напоследък гледам да го огранича малко в консумацията на такива неща и не купувам много за вкъщи. Вади той шоколада от чантите, вади след тях и пакет дамски превръзки. Поглежда ме и казва: Да бе, добре че идват тези дни, за да има шоколад и за мен!
Хвърлям му убийствен поглед. След малко пак той: Добреее, разбрах, просто ме подкупваш, за да те трая няколко дни!

От един час седя на чаша вино и телефонни разговори с приятели, все още не съм решила , да вадя ли точилката или да го изкарам да спи пред вратата... Trollface

# 34
  • Мнения: 21 455
Налей си още една чаша вино и му вземи шоколада, ако вече не го е изял. Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 7 056
Моя изчезна за минути. Неговия го подслажда, сложил го е до лаптопа, срещу вентилатора. Не смее да го прибере по-надалече. Joy

# 36
  • Мнения: 1 231
Аа, Санака, как да правя разлика между момче и момиче!!! Само мъже са у нас Weary тъкмо направих 15 минутна тирада с изблици на истерия. Полудях ви казвам! Ама тези моите дечурля, такъв мързел няма. Тати носи, мама меси. Те седят на телефоните. С камина се топлим. То красота, красота, ама трябват и дърва. Постоянно им говоря, че ние работим по цял ден и е тяхна отговорност, но не става. Днес донесли по веднъж, смятайте в ръце колкото могат да хванат. Ми полудях. За нищо не се грижат в къщи. Знам, че сме виновни ние, ама нали бяха малки, не могат. А сега, като почнаха да могат, те пък нямат навици. Мъже х 2метра! Ми провалих се значи във възпитанието. Големият ходи да помага в сервиза, но само защото му е скучно в нас. Ако имаше алтернатива и там нямаше да стъпи. Малкият и този ищях няма. Не му е скучно, може и да не се покаже с месеци. Цъка си тел и плейстейшъна и е щастрив. Оф, ще ревна! И шоколада не помага.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 056
Pisa, пробвай с вино. Satisfied

# 38
  • София
  • Мнения: 8 280
Ех, Pisa, Санака го е приложила практично.- две девойки после младеж. Можеше да карате до девойка Joy
...споделянето зависи от девойките....моята обрана, та обрана , чак да и обереш нещо покрай ушите (тиквен медал ще й дадат за борбеност), бори се сама, няма да сподели, да поиска помощ. Добре , че не информират разни родители за проблеми или научавам случайно.
Иначе е страхотен събеседник, има страхотна обща култура, любопитна/любознателна, в някои моменти, че чудя кое е по-голямото, а по-голямото се дразни на напътствията или обясненията към него ...той си живее в неговия свят ...
Днес след час по Философия (хоум офис съм) пристига мърморещ (мърмори и вчера, докато писа): Г-жата много хареса написаното и сега иска да ме изпитва, уф трябва да ги уча още Joy

Аз пък днес злоупотребявам с веган бонбони - от фурми с орехи (не постя, просто са направени), успокоявам се, че орехите са полезни за мозъка, но в момента се чувствам сякаш са отнемали, а не давали Joy ,но може истината даже и във виното Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 38 476
Ама много вино. Ние с мм унищожаваме литри от началото на домашното/оп, дистанционното извращение.

# 40
  • София
  • Мнения: 8 280
Домашно няма , но мисля е време да пиша на Старосел да ми дадат някоя карта за отстъпка

# 41
  • Мнения: 1 231
Оо, виното ми е приоритет. ММ ми прави по около 100 литра за годината. Пия го и лятото. Всяка вечер по чашка, мехлем е. Мерло и сира е тази година, страхотно му се получават. И бяло е направил, но не съм му голяма фенка. Обичам домашното, защото знам какво има вътре - 100% грозде.
А вчера голяма драма с една 3ка по немски. Половин час спори с госпожата, че не е за 3ка, а тя не иска да погледне отново. Било еднакво с на някакво друго момче, ми не стига, че преписвали ми нищо не направили били. Той твъди, че дори не си говори с това момче. Та накрая се оказа, че госпожата погрешка разпечатила контролното на това момче 2 пъти и едното го сложила за работа на моичкия. Добре, че си отстоява правата до края, та сега ще коригира оценката. Извини му се де.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 280
Браво на детето, а и на реакцията на г-жата. Скоро една наша опъка г-жа, обяснява как децата не били направили нещо - всички с изключение на.... и дава за пример ученик и показва работата му. И тук става интересно, вижда се, че и той не е направил това, за което е пример, а г-жата, говорейки, установява грешки, които водят до оценка различна от 6, но казва , че няма да коригира оценката. Когато това се случва по време на ДО, не е ОК, още повече, че нещата се случват в присъствието на родител.
Същият този учител има разписани правила как оценява....

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 09:46 от Desem

# 43
  • Мнения: 8 759
Аз съм обидена много на набора,толкова много,че усещам физическа болка.До такива висоти и сестра му не е стигала.Няма да му говоря.Не му говоря.Защото ако заговоря,ще крещя,а не искам.
   На бърбън съм и домашна ракия.Виното не действа.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 998
Марулето, с това сърдене и пориви за крещене, се чудя кой от двама ви е в пубертета. Joy

Общи условия

Активация на акаунт