С ДО, с маска или със противогаз ще избутаме ДЕСЕТИ КЛАС.

  • 35 040
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 551
Аз разбрах, че ДЗИ по профил математика ще е с по-висок коефициент от приемен изпит /независимо от кое училище/. Просто в СМГ всички са с профил математика и затова, предполагам, така се е изразил директорът, а не че само и единствено СМГ ще има тази привилегия. То няма как да е така, защото ДЗИ профил е едно и също за всички.
Да, точно  - за всички у-ща с профил мат, а може би коефициентът е по- висок, защото в 11 и 12 клас те учат нещо и от висшата математика.
edit: Децата и мъжът ми твърдят, че цитираният проект е за прием в СУ.
edit 2: Да и за езиците имаше въпроси , ако е ПП и ОП и доколкото схванах ще има разлика в ДЗИ. Ще има и възможност дете с 1 немски и 2 ри английски да започне ПП с група, чиито 1 ви език е английски.Това ставало с молба до РУО преди началото на уч.година.
.

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 16:31 от bibi

# 751
  • София
  • Мнения: 5 128
Аз преподавам  ПП Математика,  в 11 клас. Рано е да коментираме каквото и да е, свързано с тежест на оценки от ДЗИ, приравняване на оценка от ДЗИ  към оценки  от кандидатстудентски изпити, по три причини:
1) Все още няма излезли от печат ученици по ПП Математика  за 12 клас;
2) Няма  и примерна матура  по Математика по ПП ( съответно  по ООП);
3) Самите  ВУЗ-ове в България  също не са наясно.  (Един от зам-ректорите на УАСГ ми е личен приятел).

# 752

Общи условия

Активация на акаунт