Спешно ми трябват заешки ушички. Ще се снимам в Плейбой.

  • 19 019
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Ще се включа с удоволствие с нещо сладко (само трябва да му измисля транспорта).

Ако кулинарната ми оферта не се приеме, и аз ще се снимам за Плейбой. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 293


Aко може dodo да ме редактира,  в случай, че се приемат и парички за други работи....



М ? Не вденах, простете Embarassed

видях, че имаш тема в благотворителни акции, реших, че си ”от бандата”, вие простете Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 877
Оки. Ще направя кукли за куклен театър.

# 18
  • Мнения: 4 195
letia6tata_krava  онзи ден като пътувахме с Роси до Кюстендил, си говорехме именно за коледния ни базар. Решихме, че тази година ще е без дрехи, защото от непродадените миналата година се задръстиха гаражите ни, а се разпродадоха всички украшения, картички, вази, бижута - въобще всичко, без дрехите.
Така че най-добрата идея според мен е всичко без дрехи (шаловете не ги приемам за дрехи, за аксесоари по скоро), но да е изработено от майките, тоест всеки можещ да направи нещо и да го продаде. Ето mimes  например изработи тези - и бяха много красиви и се купиха въпреки че не бяха евтини.
та такава ми е идеята - всеки нещо да изработи - аз наистина съм с две леви ръце, дори и гердан не знам дали ще нанижа красиво - просто не и е такова окото, но тук има адски талантливи мами - Додо с нейните чудесни снимки - Додо какво ще кажеш за идеята да снимаме децата в домовете, да им направиш снимките по твоя уникален начин и да ги продаваме, Дамаянти прави красиви картички и тн, много мами са ,много неща могат да правят
това ми се върти в главата
4esun пари за памперси винаги са добре дошли - винаги са от полза - децата имат нужда всеки месец от пампита

# 19
  • Мнения: 3 861
Ще ме амбицирате вие да се въоръжа с мъниста и корда и да видим каква боза ще сътворя Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 195
Ще ме амбицирате вие да се въоръжа с мъниста и корда и да видим каква боза ще сътворя Embarassed
ох, ако знаеш че прочетох че ще се вържеш с корда и мъниста и помислих че наистина сте решили да се събличате в името на каузата Joy Hug
да ви кажа, една девойка, едно мечоподобно бременно същество Heart Eyes Heart Eyesпредложи да се съблчечем за плакат за памперсите - само по памперс вместо сутиен и бикини - ама решихме че не сме готови за разводи в името на Движението, а такива ни грозяха половината от нас ако се разголим hahaha

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще нарисувам плакати с анимационни и герои от приказки.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 210
А не може ли да се направи календар със снимки на кърмещите мами (ако има съгласни)?

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А не може ли да се направи календар със снимки на кърмещите мами (ако има съгласни)?

тази тема трябва да я види Линда hahaha hahaha

Летяща ,ще имаш много да обясняваш на ПР агентката ни Mr. Green
А и ще го направим във всички градове където имаме мами,които и сега помагат на децата....

Додо,как искам да направиш изложба Praynig
Аз съм с 5 леви ръце,така чееееееее аз ще се събличам Joy Joy Joy,а ДОДО ще снима Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 195
lavender лъжеш, я си признай за онези красоти от Египет дето направи - герданите, първо тях продадохме на Великденския базар, така че - моля моля, имаш си го таланта Wink

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender лъжеш, я си признай за онези красоти от Египет дето направи - герданите, първо тях продадохме на Великденския базар, така че - моля моля, имаш си го таланта Wink

свършиха ми материалите SadАко някой ходи до Хургада до ми се обади Praynig
а за събличането що не каза нищо Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Додо какво ще кажеш за идеята да снимаме децата в домовете, да им направиш снимките по твоя уникален начин и да ги продаваме.....

Разбира се, на линия съм !

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
А не може ли да се направи календар със снимки на кърмещите мами (ако има съгласни)?
Искам аз, иска аз да снимам !!!!
Има ли доброволки ? Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

Аз съм с 5 леви ръце,така чееееееее аз ще се събличам Joy Joy Joy,а ДОДО ще снима Mr. Green

Верно ли ще се събличаш ? Аз съм твоя човек Wink Hug

# 29
  • Мнения: 6 243
А не може ли да се направи календар със снимки на кърмещите мами (ако има съгласни)?
Искам аз, иска аз да снимам !!!!
Има ли доброволки ? Hug
Само свирни и стой та гледай! Мрат да си веят срамотиите тия маскари  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт