Дългото чакане след трансфер-тема 88

  • 45 098
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
На мен ЕРА ми направиха още преди първия трансфер.А пи джи ес (ПИД) след два спонтанни аборта и един неуспешен трансфер.В старата клиника не съм питала какво качество са ми ембрионите.В новата питах и единият е 2 или 3 А(най-доброто възможно),другият е следващият по качество.

# 61
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 60
Здравейте, моля за коментар Simple Smile На 01.12 ми беше трансфера на 5 дневно ембрионче
09.12-8 ден чхг 32
13.12-14 ден чхг 103
15.12 16 ден чхг 339
18.12 19 ден чхг 903.
Първите стойности се удвояват на 41-42 часа, последната на 51. Имам още няколло дни до прегледа и вероятно в неделя пак ще пусна чхг, но все пак да попитам, защото до тогава ще полудея. Има ли нормално развила се бременност, след като часовете за удвояване са се увеличили доста или да очаквам в неделя да започне да пада?

# 62
  • Мнения: 1 420
Герка, чхг-то ти изглежда супер, изчакай си прегледа спокойно и честито Simple Smile

# 63
  • Мнения: 648
Момичета, а какво представлява подготовката за замразен трансфер? Слагат ли се пак инжекции?

# 64
  • Мнения: 867
Ели моите ембриончета са 3 бр 4АА и 1бр 2АА, биолозите ми обесниха , че са идеални уж, 5АА е ще станат след хетчинга, който ще напука обвивката, а когато се излюпят вече ще са 6АА.
Дано имам късмет този път.

Sweety  ами моя Зет е на блокирам цикъл. Имам на 20тен на предходен инжекция Декапептил депо, след нея броят 14 дни и почнах с естрофем по 1 на ден. Имах преглед на този 14 ден след инжекцията, който броят за нулев, после на 6 ден, на 14 пак преглед и инжекция хориомон, на 16 ден преглед и включвам прогестерон 6дни напред и трансфер( понеже имплантационият ми прозорец е изместен +1 ден) ЕТ ще е на 6 ден от началото на Прогестерона на 5 дневен ембрион. Това е .

Успех на всички момичета и записваме се за Коледно чудо 🎅🎅🎅🤰

# 65
  • Мнения: 219
Здравейте, момичета. Днес ми е 12 ден след трансфер на 3 дневен, кръвният тест трябва да е достоверен, нали?

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
Здравейте, момичета. Днес ми е 12 ден след трансфер на 3 дневен, кръвният тест трябва да е достоверен, нали?
Да, още на 9-ти ден би трябвало да отчете

# 67
  • Мнения: 388
Здравейте, момичета. Днес ми е 12 ден след трансфер на 3 дневен, кръвният тест трябва да е достоверен, нали?

Да,даже няма да имаш нужда от повторен тест. 😊 Успех!

Gerrka супер ти са стойностите,смело на прегледа и без повече тестове. 😊

# 68
  • Мнения: 47
Момичета, как на вас определяват имплантационен прозорец?? Моят доктор само ми прегледа след цикълът 2 пъти за фоликули, дали растът, от 5 ден започвам с естрофем и на 14 ден с кринон гел, после трансфера на 15-16 ден - дюфастон, медрол, и фраксипарин.

# 69
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Момичета, как на вас определяват имплантационен прозорец?? Моят доктор само ми прегледа след цикълът 2 пъти за фоликули, дали растът, от 5 ден започвам с естрофем и на 14 ден с кринон гел, после трансфера на 15-16 ден - дюфастон, медрол, и фраксипарин.
ЕРА тест е изследването за определяне на имплантационен прозорец.Но не навсякъде го правят.

# 70
  • Мнения: 867
Моето не е точно ЕРА да ви кажа, струваше 300лв. Подготвяха мв като за трансфер с естрофем от 2 ден, от 16 утрогестан и на деня на предполагаемият ден за трансфер ми вземат част от лигавицата.

# 71
  • Мнения: 990
Моето не е точно ЕРА да ви кажа, струваше 300лв. Подготвяха мв като за трансфер с естрофем от 2 ден, от 16 утрогестан и на деня на предполагаемият ден за трансфер ми вземат част от лигавицата.

Това е имунологична биопсия.

# 72
  • Мнения: 11
Здравейте отново от мен. След пикливия положителен тест на 9ти ден на 4 дневни ембрита, днес ми беше кръвния и резултатът е 1343,6. На 9 и 10 ден имах силно главоболие, все още имам усещане че имам рана в корема си при кихане, от време на време имам усещане като при скречинг или начало на менструация ( всеки ден). В деня на пункцията зърната започнаха да ме болят, а след 9тия вече ме болят целите гърди и то неприятно. Пия медрол 1, 7 кето дхеа 2×1, ресвиратрол 2×1, аспирин 100mg, слгам утрогестан вагинално 3×2 и клексан 0,4. С тромбофилия съм. Факторът ни е мъжки, но и аз съм след операция на ендометриоза. Този път ми правиха скречинг, и метод за обработка на ембрионите МАКС. При доктор Шефкетова сме. Дано съм ви била от полза.

# 73
  • Мнения: 47
Благодаря и честито от мен!!! Хубав чхг!
А кадете медрол за какво става точно? Четох за него, много лоши побочните и на зет не го приемах и нтзо нямаше, дори имплантации, а при свеж трансфер приемах го и поне 6.36 кръвен тест был...обаче след мензес такива адски ставни болки имах 2 дни..само от него мисля..от какво друго.
quote author=Xpucu90 link=topic=1279742.msg41975718#msg41975718 date=1608309251]
Здравейте отново от мен. След пикливия положителен тест на 9ти ден на 4 дневни ембрита, днес ми беше кръвния и резултатът е 1343,6. На 9 и 10 ден имах силно главоболие, все още имам усещане че имам рана в корема си при кихане, от време на време имам усещане като при скречинг или начало на менструация ( всеки ден). В деня на пункцията зърната започнаха да ме болят, а след 9тия вече ме болят целите гърди и то неприятно. Пия медрол 1, 7 кето дхеа 2×1, ресвиратрол 2×1, аспирин 100mg, слгам утрогестан вагинално 3×2 и клексан 0,4. С тромбофилия съм. Факторът ни е мъжки, но и аз съм след операция на ендометриоза. Този път ми правиха скречинг, и метод за обработка на ембрионите МАКС. При доктор Шефкетова сме. Дано съм ви била от полза.
[/quote]

# 74
  • Мнения: 11
Медрол - синтетичен кортикостероид, подобен на естествения хормон, и има същото действие.
То има две основни действия. Първо, то прекъсва възпалението (болка, подуване, зачервяване и затопляне) във Вашия организъм. Другото му действие е понижаване на активността на имунната система. Това е полезно, например, при състояния, при които имунната система атакува собствения организъм на пациента

Това е от нета. Не са ми казвали защо го пия, но като прочетох листовката ми стана ясно.

Общи условия

Активация на акаунт